Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
30. okt 2014

@katka1710 ahoj, ty naozaj chodis do RF? To su nejake najnovsie finty, ze vkladaju taketo embryjka ?

mimika1973
30. okt 2014

@bergalm ktovie, ale ak by si si zelala, myslim, ze si mozes zaziadat aj dve, napriklad fifty fifty, jednu HB a jednu XB? 😉 a tak ti este zostanu v chlade potom dalsia HB a dalsia XB...
Citis sa na dvojky? 😉
Alebo si daj len HB a ostatne zostane na potencialnych surodencov 🙂

mimika1973
30. okt 2014

@speranza1 veru speri, vsetko zavisi od matky prirody, je jedno ci ide o HB, XB, EB, CM atd. ... my sme vzdy mali len do EB medzi 1 a 2, nikdy vyssiu triedu, a zazrak je tu! 😵 😵
Takze je Pravda, ze netreba stresovat s tym stupnovanim embryjok, lebo aj HB ci XB nemusia nic dat nakoniec, no nie?
A inak ako sa citis mojka, kedy bojujete dalej??? ci davas najprv dake vysetrenia este?
Cmuky!

mimika1973
30. okt 2014

@bergalm tak to mas krasne embryjka potom! 😉
a dalsiu nadej k tomu! 😵 😵
Drzim palceky na KETik mojka, a pekne zdravucke babenko k tomu, a hlavne potom vela oddychu, PNku a pod. .... 😉

ina7
30. okt 2014

My čakáme "LEN" EB2 🙂

mimika1973
30. okt 2014

@katka1710 kebyze mas este jedno lepsie k tomu, tak ano, spolu 2 dokopy, ale jedno....no neviem ake sance su, ale oni su odbornici!
Mozno ze to embryjko sa este dako rozbehne nakoniec! Nemozu ti radsej to rano zatelefonovat ci sa oplati chodit na vklad? to by videli v akom stadiu sa nachadza v ten den, vkladu....tak sa to inde aj robieva inac... ku komu chodis? marcel?

diska
30. okt 2014

@haimi 😀 😀 😀 no len aby si sa necudovala ,aj take sa stava ,tak len cakaj co to bude 😀 ides na utzv do Brna?

mircalla
30. okt 2014

Baby, ma na 9. den zmysel testovat? ci pockam? zatial som vzdy testovala na 11.-12. den

skaredekacatko
30. okt 2014

@haimi blastocista to bola s ten druhe skoncilo na 10 co uz. Fraxiparin v kabelke medrol doma ansnas v bruchu dalsi zajtra.

diska
30. okt 2014

@mircalla hoj,ja som cakala az do 12 dna ale na 9 uz aj nieco asi ukaze.

ingrid0105
30. okt 2014

@haimi no ja som stimulovala Menogonom to je ako Merional alebo Menopur 300j, davka pre staru korytnacku 🙂 primar v Brne povedal ze stimulku menit nebudeme ale oni maju embryologiu na inom leveli ako v GF 🙂

denulkl
30. okt 2014

Baby vy co pichate fraxik alebo clexane kolko?ja mam 0,4 a to len preventivne nie je to vela?

diska
30. okt 2014

@denulkl nie nieje to vela je to ok ja mam 06 a mala som aj 08 ked sa mi zhorsili vysledky.

speranza1
30. okt 2014

@mircalla ja by som radsej testovala az na 12 den..... Hoci presne viem,ze to neskutocne laaaka testovat 🙂 😉

denulkl
30. okt 2014

@diska lenze ty mas diagnozu potvrdenu a ja nie...snad to je ok..lebo dr.mi povedala ze mi da 0,2 a nakoniec na recepte 0,4..snad vie co robi..

skaredekacatko
30. okt 2014

@denulkl ja mam o,3 preventivme urcite to neni vela.Ku komu chodis?

sasa1983
30. okt 2014

@dolce251 ja som mala Dr. Koudelku a on je tak trochu všetko, aj riaditeľ, aj taký pseudo-manager...takže býva častejšie preč, ako ostatní Dr. Na druhú stranu, mne vyhovoval svojou asertivitou a celkovo sme si sadli, odpisoval tak, ako sa dalo. S tým, že ak mi viac ako 1-2 dni neodpísal...rovno som volala a pýtala sa, či je vôbec tam...Ja sa tiež nedám, som riadna papuľa🙂 ale pokiaľ viem, osttní dr odpisujú v poho, buď v priebehu dňa..alebo čo najskôr.

denulkl
30. okt 2014

@skaredekacatko stelcovi ale pri kete bola dr.taka mlada...ta mi to naordinovala.

denulkl
30. okt 2014

@denulkl a medrol kolko beries? Si kolko po vklade?

denulkl
30. okt 2014

@skaredekacatko ta otazka na medrol patrila tebe 🙂

bergalm
30. okt 2014

@mimika1973 moja Stelcl mi uz neodporuca dat dve ☹ ☹ ja by som chcela,ale nakolko sa nam stalo to,co sa stalo v ziadnom pripade mi povedal,lebo to by bol obrovsky risk,tak sme dali na neho...Nebudem riskovat,vies ako.......

bergalm
30. okt 2014

@haimi myslela som ako prebiehal KET? 🙂

bergalm
30. okt 2014

@ludinka dakujem no snad...My sme inak uz na 3den kultivacie mali morulku,co vobec zevraj nieje bezne 😉 takze Marcelino nam uz pri ET povedal,ze zamrazia kvalitne....len aby vydrzala u mna a v zdravi 9 mesiacikov

skaredekacatko
30. okt 2014

@denulkl beriem 0,4 jednu tabletku. Mne to dal preventivne otevrel.l

katka1710
30. okt 2014

@haimi naozaj Reprofit Brno ☹ tiež som sklamaná a prekvapená, mi to príde, len aby mali úkon. A keďže mi lekár pokazil už druhú stimuláciu, tajk ani neviem, či sa tam niekedy vrátim.

bergalm
30. okt 2014

@denulkl aj mne Stelcl napisal,ak bude pozit.test zacat pichat Clexane 0,4 preventivne,tak si myslim,ze to nieje az tak vela

katka1710
30. okt 2014

@mimika1973 áno k nemu, najnovšie chcú, že mi zajtra zavolajú a vklad 6. deň v sobotu, tak uvidím zajtra čo povedia, dúfam, že pokiaľ bude zaostávať o polovicu ako teraz, tak ma nebudú presviedčať na vklad.

bergalm
30. okt 2014

baby,uz zacinam mat troska strach zo zajtrajska 😔 😔 😔 😔 a nervozitu drzte mi palec,nechto je o.k. 🙂

bergalm
30. okt 2014

inak som zvedava,kto bude zajtra robit vklady......

denulkl
30. okt 2014

@bergalm tak to je teda v pohode..som pokojnejsia ked to mas aj ty tak...ja uz inak picham hned po vklade.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre