Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
30. okt 2014

@diska dakujem neviem sama som zvedava,kto mi spravi vklad tajne dufam,ze Marcelino,ale ktovie 😒

gagirl
30. okt 2014

@haimi ahoj..tak ti vyslo pekne hcg..len tak dalej..drzte sa🙂

ingrid0105
30. okt 2014

@haimi aj po ET mozem ananasik?

lenka54321happy
30. okt 2014

Baby dnes je 14ty den po KET nemala by ta ciarka byt silnejsia????
Robila som si test dnes vecer...prosim poslite daka fotky...dakukem!

diska
30. okt 2014

@lenka54321happy na krvicku si nebola? ved mas peknu ciarocku to modre je RF test?

lenka54321happy
30. okt 2014

@diska
Nie nebola na krvi este ja som v UK a tu to tak nerobia ☹
Az o 10 dni na sono...do vtedy ma slahne ☹(

diska
30. okt 2014

@lenka54321happy neboj ciarka je pekna 😉 a ak si velmi nedockava tak si nemozes zaplatit odber? ja som si tu na sk platila ako smoplatca.

lenka54321happy
30. okt 2014

@diska
Asi skusim...bo si neviem predstavit ze to vydrzim!

haimi
30. okt 2014

@bergalm na mna sa marcel vykaslal a pozri ako to dopadlo 😉 mohol si pripisat bod, nuz zavahal 😀

haimi
30. okt 2014

@gagirl dakujem

bergalm
30. okt 2014

@lenka54321happy ja som mala kedysi este slabsiu a bola som tehu,tak sa tes z toho moja je to na dobrej ceste 😉

haimi
30. okt 2014

@ingrid0105 hlavne po ET, kazdy den si daj trochu. Mna tak strasne chutil, ze som zjedla cely ananas za 3 dni 😀

bergalm
30. okt 2014

@haimi a kto bol pri Tebe?ktoze ma zlate rucicky?

haimi
30. okt 2014

@lenka54321happy od dnes o 10 dni? Vlastne to aj na sono sedi, aj ked mna zavolal na buduci tyzden na stvrtok. Som zvedava co uvidi. Nejaku machulu 🙂

bergalm
30. okt 2014

No Marcelino ma toho vela 😔 😔 😔 ,ale ja si myslim,ze to je jedno,len u mna bol uspesny on 😉

haimi
30. okt 2014

@bergalm Pospisilova 😉 ale asi to je jedno.

lenka54321happy
30. okt 2014

@haimi
Vlastne 10.11. O 9.45 😉

lenka54321happy
30. okt 2014

@bergalm
Na 14ty den po vklade??

haimi
30. okt 2014

@lenka54321happy 😉 tak to uz je o tyzden a kusok 😉

ingrid0105
30. okt 2014

@lenka54321happy vyzera to dobre, tisko gratulujem 😉

haimi
30. okt 2014

@lenka54321happy nestresuj stale, bo si kupim letenku do anglicka a dam ti 5 a 20 na prdel 😀 test ti za 3 dni perfektne stmavol a aj fotka nie je 100% kvalita. Vsetko je ok 🙂

bergalm
30. okt 2014

@haimi jej ta mi robila OPU a bola fajn vydolovala 11vajok a ani som nemala bolesti velke 😉 😉

bergalm
30. okt 2014

@lenka54321happy nie na 11den po ET 14den som bola na krvi uz druhy raz ,kde mi doki potvrdil jasne tehu,ale mamatesty som mala na 10-11Den slabsie ciarky ako mas Ty

bergalm
30. okt 2014

no nic, dievcence idem do hajan ,nech som zajtra fit a s usmevom na perach zacat krasny dnik 🙂 🙂 🙂 dobru noc vsetkym

lenka54321happy
30. okt 2014

@haimi
Som sa prvy krat dnes usmiala normalne 🙂 fakt!
Tento stres ma tak vycerpava!!! Ach kebyze som na SVK uz by som aj ja svoje HCG vedela ale tuto....ach
Ale aspon mam Vas a Vase rady a nazory, vy uz niekore vystudavane embryologicky a gynekologicky normalne 😉

mircalla
31. okt 2014

Baby, chcem sa opytat, da sa u nas na slovensku zohnat medrol (cosi ako prednison) a zibor (cosi ako clexane)

speranza1
31. okt 2014

@mircalla medrol urcite ano a to druhe neviem....

mircalla
31. okt 2014

@speranza1 dakujem.

bambulka2015
31. okt 2014

@lenka54321happy ahoj. ja som v Nemecku a tiez nic nepovedia. Napr. ja idem v pondlelok na odber a tu vobec nevravia velkost folikul, hrubku sliznice atd. Vcera som bola na poslednej kontrole, kukali sme na sono a ratali, doc povedal, ze super a bolo vybavene. dal recept, sestricka vyratala kedy si mam pichnut decapeptyl, dala este dalsie instrukcie, kedy mam v pondelok naklusat aj s muzikom a bolo vybavene. inak vsetci super mili, lekari aj sestricky, moj doc si dobre ze s mojim muzom nepotykal, no srandista. Ale, ze nijake cisla nepovedia, no neviem. Ale ani som sa nepytal, ja mam z toho vsetkeho take nervy, ze aj zabudne a aj som rada, ked som odtial vonku. Uplne na cucky som.

skaredekacatko
31. okt 2014

Baby nieako sa to tu rozmnozilo z pozitivmimi testami co je super. Mohol by yo niekto zdokumentovat kolko ich je? za tych par mesiacov by ma zaujimalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre