Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
24. nov 2014

@nelly3
@lienka_1
@speranza1 korčule berte to z tej pozitívnej stánky aspoň nebudete mať strie v tehu keď ste si to takto pekne "vypapkali" vidíš sperča som za slušnú inak by som tam napísala niečo iné 😀 😀 😀

bergalm
24. nov 2014

@motiv joj tak drzim paluchy,aby si bola o par dni sami usmev 😉 Ja som tiez po KET a v Stredu ma caka 1sono ci tam nieco je a ci bude srdiecko 😉

lienka_1
24. nov 2014

@ria191 A slubujes, ze budm tehula???

ria191
24. nov 2014

baby ja fakt musím ísť makať lebo pri hentej východzniarskej "ťape" sa tu pučím na monitor a každému to je podozrivé ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

speranza1
24. nov 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 az som sa cudovala, ze si nebola pikantnaaaaaa 😀 😀 😀 (urco by si mi napisala nieco k tomu malému "zlatemu" prasiatku) 😀 😀 😀 😀 😀 ... moj muz ho doma vidi a to nie su ani Vianoce 😵 😵 😵 😲 😀 😀 😀 😀

ria191
24. nov 2014

@lienka_1 jafné lásko ja ti sľúbim čokoľvek 😀 😀 😀 aj motýľa Emanuela 😝 😝 😝

speranza1
24. nov 2014

@ria191 este si tu?????? ach jaj to kto na teba narobi???? jasne zase my s lienkou budeme musiet na teba robit 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
24. nov 2014

@speranza1 čo si sa natrela na zlato ??? 😀 😀 😀

ria191
24. nov 2014

@speranza1 inak ak budeš takto fičať na koňovi, tak ťažko zdvihneš hdp jedine tak šéfovi tlak 🙂

speranza1
24. nov 2014

@ria191 ja som take male zlato same od seba (od prirodzenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

speranza1
24. nov 2014

@ria191 ja nie som moc na zrno...ja radsej nieco zelene...BIO 😀 😀 😀 😀

lienka_1
24. nov 2014

@ria191
@speranza1 Aha ako skrotla, kamaratka nasa zapadna 😀 😀 A Rius, neslubuj do vetra. Na dalsi ultrazvuk ides so mnou ty a si ma nezelaj, ked tam nebude ani jedno vajco 😝

speranza1
24. nov 2014

@ria191 aaaach ty si stale nepochopila, ze co je MALE...to je mile, zlate sikovne a vieme robit 10000000 veci naraz.... 😲 😲 😲 😲

lienka_1
24. nov 2014

@speranza1 Mozem potvrdit, ze take zlaticko - osobna skusenost, nastastie nei od prirodzenia 😀 😀

tinkatinulka
24. nov 2014

@nelly3 držíme ti palce je tu lov na tehule tak sa pridaj prosíím

ria191
24. nov 2014

@speranza1 ešte som tu 😀 😀 😀 veď vieš, že od teba sa odtrhnúť je uff nemožné 😀 😀 😀 a v poslednom čase je táto chvíľa pre mňa vzácna tak prečo ju nevyužiť 😀 😀 😀 . Pošli foto toho talizmanu 😝 😝 😝 😀 😀 😀

ria191
24. nov 2014

@speranza1 zelený jačmeň?

ria191
24. nov 2014

@lienka_1 dám ti jedno moje nechceš? vysoké, krásne, múdre, napoly blonďaté s prekrásnymi modrými očami 😀 😀 😀

speranza1
24. nov 2014

@lienka_1 dakujem draha.... 😵 😵 😵 😵 😵 ...
@ria191 ty si uz skusala zeleny jacmen?

lienka_1
24. nov 2014

@ria191 Daj' neviem ako by sme vysvetlili, ze je blondave, ale to je jedno aspon viem, ze s nim nebude nuda 😉

ria191
24. nov 2014

@speranza1 skúšala a do konca života o ňom nechcem počuť 😀 😀 😀 inak musím už končiť lebo ma to východniarske duo ukŕka že?
@lienka_1

tinkatinulka
24. nov 2014

@ria191 rius a prečo si nešla na Miss ?

speranza1
24. nov 2014

@ria191 nebooj ...zij sebe zij... zeno draha.... a chod uz robit! 😉 😉 😉 😀 😀 😀 cmucik milacku moj drahy.... vies ze ta mam rada, tvoj humor a vsetko...

@tinkatinulka nemohla ist na miss... urco by vyhrala a vsetci by jej zavideli...chaapes 😀 😀 😀 😀

ria191
24. nov 2014

@tinkatinulka lebo to sú všetko také "slépky" 😀 😀 😀 a nechcela som robiť zo seba vola pred celým Slovenskom 😝 😝 😝 miss je najväčšia trapošina akú poznám 😀 😀 😀

tinkatinulka
24. nov 2014

@ria191 ale moja a miss mamička by si šla? zober bobika..

lienka_1
24. nov 2014

@ria191 Ale no! Ved ony vsetky chu najviac zo vsetkeho svetovy mier 😀 A keby si bola frajerka, stihas popri konovi aj bludne statistiky. Ci ich nebudem musiet pre to cele kotkodakanie prerabat sa este iba uvidi 😀

lienka_1
24. nov 2014

@speranza1 Nemas za co, ja iba pravdu a nic len pravdu 😉

crazybabenka
24. nov 2014

baby ....ja začínam byť nejak nesvoja.....od vkladu absolútne nič necítim.....ani len vaječníky nepopichávajú nič.....nejak sa mi to nepáči ☹ ....akože ani pri malej som "nič necítila" .....keď som otehu prirodzene.....ale....neviem vysvetliť tie svoje pocity.....strašne sa bojím ☹

speranza1
24. nov 2014

@crazybabenka no to cakanie je neprijemne....pri prvom si nieco pocitovala ked si bola tehu?

speranza1
24. nov 2014

@crazybabenka noooooo vidis...a je to tam..... to len pochybnosti ta zozieraju... uvidis..bude to vsetko v poriadku... pomodlim sa za teba a za babo a urco bude vsetko fajn... drzim palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre