Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

andy175
28. feb 2015

@ingrid0105 ahoj. Ďakujem za opytanie. Takže bolo jedno zrelé vajíčko. Dnes som tam volala a podarilo sa ho oplodnit. Na pondelok čiže na tretí deň mám naplánovaný embryotransfer. Ja len dúfam a verím že k nemu dôjde. Mám strašné nervy. Tak strašne to chcem ale toto čakanie má ubíja.

sheenka
28. feb 2015

Ahojte baby. Absolvovala niektora po nevydarenom softku,klasicke IVF v Reprofite? Po akom dlhom case sa mohlo zacat so stimulkou?a cenovo? Prosim napiste mi spravy. VELKE DAKUJEM.

ingrid0105
28. feb 2015

@andy175 drzim palceky a neboj sa bojovnik maly vydrzi, vlozia ho a za chvilku budes tehulka 🙂 mna caka zajtra OPU

sheenka
28. feb 2015

@andy175 presne narovnako to mas ako ja som mala,presne sedia aj dni,aj to 1vajko. Drzim palceky,neboj sa,babatko bude vporiadku a v pondelok pojde mamine do bruska 🙂

jomini
28. feb 2015

@sheenka ahoj, ja som mala soft, embryjka sa vtedy neujali, teraz som mala dlhy protokol a cakam na den testovania. Ja som si sice dala medzi cyklami rocnu pauzu ale dr.vravel ze mozem ist hned po tom soft. Taky sme mali povodny plan. Zatoto ivf som platila 720 eur, lieky som si zabezpecila sama + teraz budem platit mrazenie 320 eur (mrazili sa samostatne).

sheenka
28. feb 2015

@jomini drzim silno palce,aby boli tie ocakavane 2 ciarocky. A dakujem :-*

jomini
28. feb 2015

@sheenka dakujem pekne 🙂

nelly3
28. feb 2015

@sheenka
ahoj, ja som absolvovala soft 3x v RF, 1x super aj embrajka boli, 2x a 3x katastrofa, tak potom som isla na normalne IVF. dopadlo to poddobne ako 1x soft, zial tehotna nie som. Cenovo ma to vyslo ako soft ( injekcie som si sama kupovala na SK ) takze cena bola bez liekov 😉

nelly3
28. feb 2015

@jomini
ahoj, tak cakas na testik, drzim palce, kedy testujes? ako dopadlo IVF?

speranza1
28. feb 2015

Zienky...dokedy ste uzivali medrol????

jomini
28. feb 2015

@nelly3 testujem zajtra, uz mam preventivne bobky. Ivf bolo v pohode, az na light ohss a par dni v nemocke, dipherelin, 3xmerional, teraz preventivne fraxiparin.Ostalo nam 6 mrazakov.

evadek
28. feb 2015

@jomini
@ingrid0105
@andy175 drzim vam palce babenky..velmi...cakam na same pozitivne vysledky🙂

nelly3
28. feb 2015

@jomini
no ten light ohss je to nadejne 😉
ja som tiez pichala diphereline ked som mala dlhy IVF + 225 jednotiek menopur, mala som myslim 6 vajicok, jedno sa prestalo vyvijat, davala som si po jednom vkladat, takze mam este 2 v mrazaciku. zial ani jedno z nich sa neujalo, silno zvazujem operaciu pre tu hnusobu endometriozu 😠

jomini
28. feb 2015

@nelly3 ohss bolo pred et, potom sa uz nevratilo :( to moze byt aj zly znak :( my sme mali 12 vajok a 7 embryjok. Mam zle slabe amh. Kedy testujes?

nelly3
28. feb 2015

@jomini
ja nie som po ET, sice mam mrazaciky, ale nemam odvahu ist na dalsi vklad, davam si robit nejake vysetrenia, takze uvidim podla vysledkov kedy pojdem 😉

jomini
28. feb 2015

@nelly3 drzim palce 🙂

domuska11
28. feb 2015

Ahpjte baby, prosim vas ako sa postupuje ked chcete ist na konzultaciu do reprofitu ? Co minbudu robit na prvej konzultacii ?? Idem sa tam obj.lebo uz som zufala co robit dalej :( :( dakujem za kazdu info.

sheenka
28. feb 2015

@domuska11 ja som sa objednala cez tel.a poprosila o najskorsi termin.

domuska11
28. feb 2015

@sheenka a ked si tam isla, robili ti uz aj nejake testy ? Sono, hp ?

sheenka
28. feb 2015

@domuska11 mala som so sebou komplet vypis z karty z ineho Caru + robili mi iba sono.zevraj vsetko ostatne mame robene a to im stacilo.

diska
28. feb 2015

@speranza1 ja som do 12 tt brala normalne 2x1 tebletu denne,potom dasi tyzden 1 denne,dasi pol teblety denne

speranza1
28. feb 2015

@diska lebo mne Marcel povedal vysadit medrol v ukoncenom 16tt...t.j. 15+6???....alebo kedy je ten 16tt ukonceny ??

lienka_1
28. feb 2015

@nikolajka2 My sme nikdy neplatili celu sumu, ak sme nemali vklad. Ked bolo OPU, platili sme iba za narkozu pri OPU a ked nebolo ani OPU neplatili sme vobec nic.

diska
28. feb 2015

@speranza1 mozes to tak postupne natiahnut do 16 tt,asi 15+6,ved den hore dole 🙂

bibi24
28. feb 2015

@speranza1 zlatko, kúp si psylium. To môžu aj tehotné a fakt pomáha 😉

haimi
28. feb 2015

@ingrid0105 drzim na zajtra palce a napis, kolko bolo zrelych vajok. To by ti mali povedat j napisat do spravy 😉

andy175
28. feb 2015

@evadek
@sheenka
@ingrid0105 ďakujem vám za podporu. Len mne sa ten tretí deň vidí nejako skoro. Či nie? Mne naposledy vkladali na šiesty deň. Ale tak oni vedia určite lepšie.

veronikm
28. feb 2015

AHojte mamičky pisem bc pracu a zbieram udaje za pomoci dotaznika nenasli by ste si 1minutku potrebujem minimalne ešte 30 vyplnených dotaznikov na temu Kvalita zivota pacientov s atopickým ekzémom .
Dotazník je anonymný .Dakujem vopred
Link: http://www.survio.com/survey/d/R5K4Q6A3G3Q8E9C3L

sheenka
28. feb 2015

@andy175 ja som mala presne tuto istu otazku v hlave,ale tiez si myslim,ze oni vedia najlepsie. Nebojkaj. Ja som si zavolala este v den ET rano pre istotu.

sheenka
28. feb 2015

@ingrid0105 drzim palce! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre