Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
25. mar 2015

@haimi tak lezim ,ale minule som bola v divadle ,uz mi bolo strasne dlho stale len doma.Poradna koncom buduceho tyzdna.

jajaja111
25. mar 2015

ahojte zienky. neviete nahodou ci budu robit teraz cez velkonocne sviatky? najviac ma zaujima ci tam bude dalsi tyzden marcel 😀 ak nahodou niektora viete prosim napiste. dakujem.

majkulik
25. mar 2015

@jajaja111 ahojk,y doki ma dovku tento tyzden, takze ten dalsi by tam mal byt. Cez sviatky robia - teda okrem pondelka. aspon podla toho, co mi hovorila sestra do telefonu. je idem 3.4. - velky piatok na kontrolu.

jahoda333
25. mar 2015

Ahojte baby posielam foto nasho fesaka uz mame 1 rocik 🙂

silvia545
25. mar 2015

@jajaja111 ahoj,robia aj cez sviatky 😉
@majkulik ja idem tiež na Veľký piatok na uz 😉

haimi
25. mar 2015

@zabka1124 to ze sa malinky narodil v 35tt este neznamena, ze aj teraz porodis skor. Mozno budes pekne rodit v 40tt 😉 preco si myslia, ze bude skor?

zabka1124
25. mar 2015

@haimi neviem preco si to myslia, ale je to vraj velka pravdepodobnost!!Hlavne nech je to az po 35tt🙂, to uz bude v pohode. 😉

santeema
25. mar 2015

@haimi neboj, zelam aby bolo vsetko ok, ved mne preto davali 2 davky po sebe, ze ta jedna nezaberala, ale potom az ta druha a este mi aj zvysili davkovanie. som nebola nadsena z tych atb, ale co uz, aspon pomohli. len som zvedava co sa mi objavi zasa ine🙂

majkulik
26. mar 2015

@silvia545 eeej, aj ja idem na ultrazvuk. na 8 hodinu tam mam byt. 🙂

domuska11
26. mar 2015

Ahojte baby,akurat som nas obj.na prvu konzultaciu do brna,len som nevedela odpovedat namotazku ku ktoremu doktorovi chveme ist, tak mdali k dr.Otevrelovi-aky je ? co bude na prvej konzultacii ? Budu robit aj nejake vysetrenia ?

yjavenie
26. mar 2015

@domuska11
ahojky ja mam otevrela a som s nim velmi spokojna , na prvej vsetko pekne vysvetlil s komunikaciou nema problem na maily odpoveda. a co mam skusenost je aj velmi ludsky co si velmi vazim . drzim palce

tinkatinulka
26. mar 2015

@domuska11 spravia ti vaginalne sono a mozes si dat aj spg spravit, ale to im treba nahlasit. zober vsetky vysledky so sebou, a volba doktora je skoro jedno.. on ti iba nastavuje lieky, kontroly a zakroky podla sluzby konajuceho lekara

domuska11
26. mar 2015

@tinkatinulka
@yjavenie tesim sa a aj s bojim zaroven.som zvedva co povedia a navrhnu.este mam pred sebou 3x ket v mt.tak mozno ostane len pri konzultacii v brne.

tinkatinulka
26. mar 2015

@domuska11 minimalne ti poradia pripravu na ket

lina129
26. mar 2015

@domuska11 aj ja mam dr. Otevrela 🙂 nedavno sme boli na prvej konzultacii, ako pisu baby, bol mily, taky ludsky, tiez vysvetlil, ak nieco nebudes rozumiet, kludne sa pytaj... my sme mali vsetky vysetrenia porobene z ineho CAR na SVK, tak nam vtedy nic nerobil, ale keby sme chceli, tak by urobil asi... drzim prsty 🙂

lusipe
26. mar 2015

@haimi juj kocka co to tu citam... Nebojkaj sa, takmer kazda tehotna ma nieco a berie aj 6krat macmiror... A nerodia predcasne. Nech ta zbytocne nestrasia.. Ja som nikdy nic nemala a pocas tehu som ho brala asi 5krat.. A malu som prenasala🙂

majkulik
26. mar 2015

@majkulik to fakt? tak to sa tam potom vidime 🙂 odkial si?

speranza1
26. mar 2015

@tinkatinulka ahooooj...tak ako sa mas mojko????.uz ktora z vas sa konecne prida ku mne????...uz ako dlho tu nikto neotehu...co to????? Mam citak, ze tie, ktore pojdu v aprili budu vsetky tehu...tak supitom do toho....

dalida
26. mar 2015

@speranza1 a tie marcove??? Mozu byt aj tie??? 🙂

speranza1
26. mar 2015

@dalida tie su tutovka 😉 ....ktory si dnes den drahusik?

tinkatinulka
26. mar 2015

@speranza1 miláčiku ja som začala imuno liečbu na 10 týždňov, takže tento vlacik nestiham.. Som z toho totálne off, takže sajrajt už bojuje s mojim telom, ja vydrzim.. Pre drobca všetko

crazybabenka
26. mar 2015

@speranza1 len aprilové? 😀 škoda....ja idem koncom mája 😀 😀

fatma1
26. mar 2015

@domuska11 Aj my mame Mudr. Otevrela. Tiez sme boli len na 1. konzultacii, bol mily, ochotny, ludsky, vsetko vysvetlil. Dohodli sme sa na liecbe, skoro vsetko sme mali uz urobene z SK. Teraz sa dohadujeme uz cez maily, odpisuje, je ochotny. ;)

speranza1
26. mar 2015

@tinkatinulka
@crazybabenka to vazne teraz nikto okrem @dalida teraz nebol a nejde do RF?

tinkatinulka
26. mar 2015

@speranza1 čo viem tak kocky riešia hlavne imuno problémy a to je na dlho..

speranza1
26. mar 2015

@tinkatinulka a co sa teraz najnovsie riesi....s cim maju kocky problem?no a aj ty?

speranza1
26. mar 2015

@crazybabenka aj ty riesis imuno? Alebo preco idete az v maji?

beni23
26. mar 2015

my riešime nato hlavne financie 😢

zuzu1108
26. mar 2015

@speranza1 Bodaj by si mala pravdu a mala dobry citak 😉 .

tinkatinulka
26. mar 2015

@speranza1 ja som v liečbe, vklad zakázaný.. Moja imunita troške hapruje a tak ju zvyšujeme infekciami

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre