Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
16. apr 2015

@bambulka2015 noooo....nemyslim, ale raz sa mi nevesty "mozno" podakuju za to, ze som zo svojich synov vychovala chlapov, ktori sa vedia obracat v aj v domacnosti...a nie len sediet na gauci a sprtat si v nose...popri tom si odgrgnu a zavolaju....dones mi pivo!!!!!! Tak toto by som asi neprezila pri mohej povahe...aj ja a aj mm sme mali prisnu vychovu...dokonca ja veeeelmi prisnu....jeden mamin pohlad stacil a hovoril za vsetko a ja som hned vedela, ktora bije 😀

silvik1
16. apr 2015

@mitka85 ahoj. mne odpísal v ten deň - o nejakých pár hodín po mojom maily. ale bol dosť stručný a spomínal že majú fofry.

zuzu1108
16. apr 2015

@mitka85 Ja som mu pisala v piatok a odpisal mi v utorok. Co mi vzdy odpisoval v ten den ako som pisala.

andy175
16. apr 2015

Ahojte! chcem sa spýtať, chodí niektorá z Vás k Macháčovi? odpísal mi, že Štelcl tam už nepracuje. Tak som volala do Reprofit, aby som sa k nemu objednala a povedali mi, že mám napísať priamo Macháčovi. Tak som znovu písala a ešte neodpísal... ☹

lienka_1
16. apr 2015

@speranza1
@ria191 Tak RF zase ziskal vela dobrych bodov. Volal mi Otevrel. Asi toho maju fakt vela. Plan je zajtra transfer, intralipid a solumedrol. Rozhodli sme sa tak, kebo som mala v sept. dobre imuno a posledny transfer bol pred 2 rokmi.
Teraz uz iba telefonatbo 13-tej a mozno ideme na to! 🙂 🙂 🙂

speranza1
16. apr 2015

@lienka_1 🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

mitka85
16. apr 2015

Dakujem baby.No ja som mu pisala v stredu rano a zatial nic

speranza1
16. apr 2015

@lienka_1 Boze....tak veeeeelmi ti fandim....kiezby aj teba uz pozehnal naaaadhernym zdravym babatkom 😵 😵 😵 😵

dolce251
16. apr 2015

@speranza1 a ostatne baby. Mam vysledky krvi, ktorym nerozumiem. Na krv som bola 15d od ET. Vysledok je ze mam hodnotu 12,9 a vraj norma je 10. Volal mi priamo lekar, ze to hodnoti pozitivne a zajtra zase kontrolny odber. Ja to nechapem, ved vsetky tu pisete o hodnote 50 a viac. To co on ma inu stupnicu a ine jednotky alebo ako? stretli ste sa s tym niektora?

speranza1
16. apr 2015

@dolce251 Ja som sa s tym stretla.... Bohuzial takto nizke hcg u mna znamenalo biochem.teh., ale ak tebe lekar povedal, ze je to v poriadku, tak potom je vsetko ok 🙂

mimika1973
16. apr 2015

@lienka_1 yes, moja!!! Teraz to das! 😉 🙂
A povedal Ti v akom stadiu je dnes embryjko?
Inac uplny nativ, bez akejkolvek stimulky, ze? Len sledovanie prirodzenej ovulacie, pregnyl, a opu?
Velmi drzim palecky na zajtra aj na potom!!!! 😉
A Otevrel je fajn, ja som ho mala na telefone urgentne v nedelu, tyzden po vklade, ked som spanikarila kvoli spineniu, a on ma ukludnil a vysvetlil co a ako, je to dobry doktor 😵 Co uz, ked Marcel sa vyparil tak nahle! 😀

ria191
16. apr 2015

@andy175 neboj sa ja mám ten istý scenár ale treba si uvedomiť že Macháč je gro času v Olomouci ale čo už. Počítam, že je teraz v RF hodne ale hodne dusno. Musia mať toho veľmi veľa Marčelino mal veľmi veľa pacientiek. Aj mne už dochádza trpezlivosť 😠 😠 😠 .

ria191
16. apr 2015

@lienka_1 tfuj tfuj tfuj aspoň niekomu sa darí 😀 😀 😀 ja už strácam nervy. Počítam, že je tam riadne dusno. Hlavne nech to dobre dopadne musíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀

andy175
16. apr 2015

@ria191 Aj ty chodíš k nemu? Tak neviem, či sa mám radšej k niekomu inému objednať.... a to som v máji chcela ísť do toho... teraz neviem....

speranza1
16. apr 2015

@ria191 draha...ty len nic nestracaj!!!! 😀 😉 🙂

ria191
16. apr 2015

@andy175 ak ti nevadí, že je stále v Olomouci tak u neho zostaň. Tiež som v pomykove či som si dobre vybrala, ale ja potrebujem skúseného doktora tak preto ale mne nebude vadiť ak mi nebude robiť zákroky ja len potrebujem jeho odborné znalosti a rady.

ria191
16. apr 2015

@speranza1 vieš čo sperča ja kebyže môžem teraz nadávať, tak vydláždim celé Piešťany taká som "na....tá" nahnevaná. Prešľapujem na mieste a už ma to prestáva fakt baviť. Ale ty si užívaj tehuľkovanie ak sa to vôbec dá 😀 😀 😀

andy175
16. apr 2015

@ria191 no veď to.. ja takisto... Dúfam, že mi čoskoro odpíše.

ria191
16. apr 2015

@andy175 už mi odpísal asi čítal koňa 😀 😀 😀

speranza1
16. apr 2015

@lienka_1 taaaaak ruzenec za teba a za @haimi pomodleny....tak nech sa stane vola Bozia 😵 😵 😵

gagirl
16. apr 2015

Kocky tak som dost sklamana z Machacovho pristupu..Volala som vcera do rf na recepciu ze by som sa chcela k nemu objednat..Sestricka mi povedala ze on vraj objednava sam cez mail a mam mu napisat..tak som mu pisala..odisal este v ten den co som ani necakala kedze viem ze maju toho teraz vela..Ale mail bol bez pozdravu a uplne strucny..co mi uz tiez nepadlo velmi dobre..ja viem ma toho vela..urcite je nervozny..ale aspon dobry den mohol napisat..ja som mu v skratke napisala co sme u nich absolvovali a ako to dopadlo.To mi dost zle padlo uz vcera..dnes rano som mu odpisala ze mi ten stvrtok nevyhovuje kvoli sluzbe a meska mi sj menzes takze moznp este aj ten budem mat vtedy. A zdalo sa mi ze ma odpisal tym ze :O.K preposlem mail sestrickam a oni vam najdu volny termin u nejakeho z nasich lekarov..s pozdravom..Takze z neho dobry pocit vobec nemam..a uz by som k nemu ani nesla..Zlaty dr.Stelcl..a jeho komunikacia mailom:(

ria191
16. apr 2015

@gagirl tak vieš ono na nervy sme asi teraz všetci, ale to sa podľa mňa ukludní. Ja som tiež není nadšená odchodom Štelcla ale bohužiaľ s tým nič nenarobíme. Macháč je veľmi dobrý odborník ale v RF je tuším iba vo štvrtok ostatný čas je v Olomouci takže už aj to je dosť veľká komplikácia ak ho chceš mať pri zákrokoch, tak s tým nepočítaj. Ja tiež neviem či som si vybrala správne ale už kašlem na to. O koľkej si mala termín vo štvrtok neviem či mi ho náhodou nedali teraz 😕 😕 😕

gagirl
16. apr 2015

@ria191 ja ani neviem o kolkej som mala ist..mne len napisal ze buduci stvrtok..tak mozno dali termin tebe..Ja chapem ze maju toho teraz tam dost..Stelcl im tam dobre zavaril..ale mi zato tiez nemozeme..Ktovie dokedy to tam budu mat takto ked im vypadli dvaja lekari..ale verim ze sa to tam ukludni casom
.Aj tak mi je smutno za Marcelom..s nim sa vsetko dalo prebrat a vzdy bol mily a ochotni..aj ked toho mal vela..no co uz..

ria191
16. apr 2015

@gagirl neboj sa každý z nich má svoje muchy baby by vedeli popísať 😀 😀 😀 . Ak chceš galantný prístup, tak skús Kouďáka . Ja sa len bojím, že či po tejto epizóde nebudú šikovať slovenky na SK, aby mali toho menej no veď uvidíme kto všetko na toto doplatí ale nebudem maľovať čerta na stenu lebo už je toho aj tak dosť.

mimika1973
16. apr 2015

@gagirl ahojky 😒 no je to dobre na nervy asi momentalne, hadam sa to raz ukludni....
A ktory dalsi lekar este vypadol, ked pises ze dvaja??? 😕 😕 hmmm...

bergalm
16. apr 2015

Kocky,uziva tu niektora z Vas Zelezo?vo forme tabletiek myslim su aj nejake vedlajsie priznaky????dik za odpoved

ivka3901
16. apr 2015

@gagirl ahoj chcem ti len napísať,že my sme mali teraz v piatok na vklade Macháča a bol úplne super 🙂 ešte aj na koze som sa smiala 🙂 a že nám zarobil na holku 🙂 nemožeš podla emailu posudzovať človeka asi fakt majú toho veľa 😒

ivka3901
16. apr 2015

@gagirl sory v pondelok jáj 😀

dalida
16. apr 2015

@bergalm beri, ja som brala zelezo... nie dlhodobo... zvycajne tak 4 tyzdne pred vkladom... vedlajsie ucinky ziadne, no pri dlhodobom uzivani mozes mat zapchu 😖

dalida
16. apr 2015

@mimika1973 mimi, vraj Koudy je na dovolenke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre