Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zarabono
4. feb 2012

@lulu10 ved to ma o chvilu.aspon sa trosku zregeneruje

leamax
4. feb 2012

@lulu10 no pada, co sa da robit. tak ked ma dovolenku od pondelka. mi napisal, ze zial, tento tyzden nemoze, ma dovolenku - jarne prazdniny 😀

staga
4. feb 2012

@zarabono ahoj mamina, no ja sa mam celkom dobre a v marci zacinam dalsi pokus o take pekne brusko ako mas ty 😀 sice mi uz pomaly rastie ale to je z niecoho ineho 😖

zarabono
4. feb 2012

@staga ahoj moja,neboj,urcite to dopadne dobre.aj pijes ten cajik?budeme moooc drzat palce 😉

staga
4. feb 2012

@zarabono ano, pijem, Vitouskova mi povedala aby som si kupila DHEA ale neposlali mi ich ale aj tak som sa niekde docitala ze sa to ma brat iba pri nizkom AMF a ja to mam v norme tak neviem

zarabono
4. feb 2012

@staga skus teda aspon femibion 400,tam je DHA,.aspon ti to posilni vajicka.mojzisku si neskusala cvicit?

zarabono
4. feb 2012

@staga chodis vitouskovej? 🙂

staga
4. feb 2012

@gabinkaa gratulujem z celeho srdca, mala ma priam modelkovske miery 😀

staga
4. feb 2012

@zarabono uzivam femibion 800 v ktorom je kyselina listova ktora je tiez dobra a mojzisku som necvicila, nevies kde by som mohla zohnat dvd alebo...
ano chodim k Vitouskovej aj ty si chodila? alebo?

staga
4. feb 2012

@leamax je mi to velmi luto, velmi som ti drzala palce a myslela na teba ale velmi ta obdivujem za ten tvoj optimizmus - si super a urcite ti to vide

leamax
4. feb 2012

@staga dakujem moja. verim, ze to vyjde, uz coskoro😵

ale prosim vas, baby, neblaznite, by ste ma draho kupili, vobec ma netreba obdivovat ani nic take, co ste 😀 sa opytajte mojich sestier, by ma zrejme rychlo menili 😀 😀 😀 ked vam vysvetlim moj postoj, tak sa budete sulat od smiechu 😀 ja som totiz v znameni ryb a tie maju v charakteristike, ze strasne snivaju a casto maju problem odlisit realitu od snov. no a ja si obcas fakt normalne pripadam ako na drogach, ze jednoducho tu realitu vnimam ako nic strasne, mna ani taka kriza nejak nerozhadze 😀 😀 😀 ale inak som normalna 😀

svetlana77
4. feb 2012

ahojte, tiez sa chystam do Reprofitu, no rada by som sa opytala, ako riesite platby - oplati sa zamenit peniaze za ceske alebo platit kartou?
zelam vsetkym skore tehulkovanie a vytuzene pokladiky pri sebe!

staga
4. feb 2012

@leamax jeeee aj ja som rybicka 😀 ale ja som skor pesimista - takze si moj rybi vzor 😎

leamax
4. feb 2012

@staga jaj, to teraz tusim vyznelo, ze som nejaka sibnuta a bezcitna. to nie, nie, nemyslite si, jasne, ze mi to je luto, plakala som ako male decko, nevedela som sa zastavit. ale jednoducho sa nemienim vzdat svojho, teda nasho sna mat dietatko a verim, ze nam to vyjde, ze ho uz coskoro budeme mat 😵 😵 😵 a toto nas oboch s muzikom zenie dopredu 😵

@svetlana77 ahoj. no zrejme to zalezi od kurzu, ale da sa platit aj v hotovosti eurami, oni si to tam podla aktualneho kurzu prepocitavaju
dakujeme, aj tebe skore uspesne tehulkovanie 😵

leamax
4. feb 2012

@staga ze rybi vzor 😀 😀 😀 tak toto mi teda este nikto nepovedal, je to pre mna pocta 🙂

staga
4. feb 2012

@svetlana77 ja som toho nazoru ze je lepsie a pohodlnejsie platit kartou

staga
4. feb 2012

@leamax nie, vobec to nevyznelo ako keby si bola bezcitná, to si fakt vonkoncom nemyslím

leamax
4. feb 2012

@staga 🙂 to som rada 🙂

svetlana77
4. feb 2012

@leamax, @staga, dakujem za odpoved

leamax
4. feb 2012

@svetlana77 za malo 😉

lenka_21
5. feb 2012

@leamax Neboj moja, ja ta chapem ... ja som tiez vodne znamenie a tieto veci beriem podobne ... vsetky neuspesne pokusy o tehu, IVF, MA som si odplakala par hodin a potom uz svietilo slnko a spriadala som dalsie plany 😀 😀 😀 Nikdy ma nenapadlo, ze nebudem mat deticky, vzdy som si povedala, ze ak sa nezadari vlastne tak budeme mat adoptovane 😉 A co kamoska ms ... este sa neukazala?

leamax
5. feb 2012

@lenka_21 presne si to vystihla 😵 super, som rada, ze nie som jedina takto "postihnuta" 😀 ale tak dolezite je, ze nam tento postoj pomaha ist dalej a nevzdat sa 😵
mrcha sa uz blizi, uz ma pobolieva podbrusko, co nevidiet ju tu mame, hnusobu jednu

zarabono
5. feb 2012

@staga v tom femibione 400 je aj DHA okrem kys.listovej 😉 ja som tiez chodila k vitouskovej.zlata zena 🙂

gerdusha
5. feb 2012

jeeeej...aj ja som ryba...kolko ryb tu plava 🙂

ahojte mimochodom

rebeka33
5. feb 2012

@gerdusha ahoj aj ja som ryba. dievčatá neviem či môžem ,ale písala mi lenka 21 a zobrala ju do nemocky kvôli odtekaniu plod. vody a strašia ju pôrodom , tak jej držtepalce .utekám malá plače.

gerdusha
5. feb 2012

@lenka_21 drzim palce!!!!!!!!

gerdusha
5. feb 2012

@rebeka33
vdaka za info

gerdusha
5. feb 2012

baby,

viete niektora nieco o lenke21???

v555
5. feb 2012

baby chcem sa opýtať,keď ste vypisovali dotazník príjemkyna oocytou ako ste ho posielali poštou alebo meilom????

ivka3901
5. feb 2012

@v555 ahoj no nemám zaťiaľ s takým skúsenosti,ale nikdy nehovor nikdy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre