Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
2. aug 2013

@stastenka42 - to je supeeeeeeer, tesim sa

falin
2. aug 2013

@mimika1973 - mimi, to je v podstate jedno kumu das vediet. Lebo ak zavolas na tu linku, oni si napisu vysledok a, potom to daju dr. a on ta potom kontaktuje a dohodnete dalsi postup

buba08
2. aug 2013

@stastenka42 ahoj, uzivas aj prednison? Ak ano tak odkedy? Pred ketom, alebo kazali az po potvrdeni tehu testu? Dakujem a veeeeelka gratulka, veeelmi drzim palce 🙂

lubicaligocka
2. aug 2013

@mimika1973 mam len ten menopur a potom na dozretie posledne dni mam 3 injekcie orgalutran 0,25mg/0,5ml

stastenka42
2. aug 2013

@buba08 pred tym som uzivala tak tyzden pred,ale moja dr povedala ze by som to mala brat aspon 6 az 8tyzdnov pred inac to nema vyznam..tak som zacala papat 3.6. az doteraz a k tomu picham 0,3mg fraxiparin,to mi dala hematolozka lebo mi nasla mutaciu na trombozu...a vraj to podporuje uhniezdenie...

lubicaligocka
2. aug 2013

@stastenka42. Gratulujem a zo srdca zelam 🙂

nomxxx
2. aug 2013

@stastenka42 veľká gratulácia, v nedeľu to už bude riadna koľajnica 😀

holly74
2. aug 2013

@stastenka42 Pridávam sa ku gratuláciám !!! Inak mne Koudelka vravel že prednisom stačí od začatia stimulky...žeby nemal pravdu???

stastenka42
2. aug 2013

@holly74 aj mne tak kazali,ale nepodarilo sa mi otehu,tazko povedat kazda sme ina...

holly74
2. aug 2013

@stastenka42 no, šak ani mne sa nepodarilo ☹ a to som ho v skutočnosti brala ešte pred stimulkou, aj ked len nejakých 7 dní...

stastenka42
2. aug 2013

@holly74 tak vyskusaj,mozno motyka vystreli🙂🙂🙂

holly74
2. aug 2013

@stastenka42 určo skúsim 🙂 🙂 🙂

falin
2. aug 2013

@holly74 - aj ja som teraz nasadila prednison skor (asi 6 tyzdnov pred stimulkou) aj ked dr. kazal od zaciatku stimulky. Uvidim ci to pomoze 😔

mimika1973
2. aug 2013

Babky, komu posielate vysledky z utz? dokimu mailom, ci telefonicky na non stop linku, prosim????
Nikto mi neodpovedal na toto !!!!! 😒 😉

mimika1973
2. aug 2013

@melisska ale praveze ano, mne tie folikuly dako nechcu narast homogenne, ale roznej velkosti, pffff...
Sliznica je dnes na 7DC len 4,8 mm, kvoli clostylu asi, lebo ked som bola na konzulatacii v marci v brne, robil mi marcel utz a tyzden po menzese v naturalnom cykle bola 9 mm!!! Tak teraz neviem veru... 🤐

melisska
2. aug 2013

@mimika1973 telefonicky moja, sliznica je nizka, ale len 7dc, dorastie...a foliky?

nomxxx
2. aug 2013

@mimika1973
ja som teraz volala do Brna kvôli prvému ultrazvuku, dohodli sme sa, že ho môže urobiť môj gynekológ, a že výsledky mám napísať doktorovi do mailu. Tak mi povedala sestra na recepcii. Ja mám Dr. Macháča a na mail reaguje do 1 dňa, tak snáď to stačí.
Ja pijem červené víno každý večer, a cez deň alchemilkový čaj, dúfam, že to tej sliznici trochu pomôže 🙂 ...a tvoja dorastie, určite, musííí! 🙂

bimba8
2. aug 2013

@mimika1973 a koľko naratali folikov? 🙂

tinkatinulka
2. aug 2013

@mimika1973 mailuj marcelkovi 🙂 od odpisuje hned a neboj sliznica narastie..ževraj okolo 8dc rastie najviac.

vivianamk
2. aug 2013

@mimika1973 ahoj , ja som mailom hlasila UTZ a ked som bola 10 ty den v piatok a o 16ej na ultrazvuku , moja Dr. tam uz nebola v reprofite, tak som po 17ej volala na nonstop linku so službykonanjúcou doktorkou a ona to nahodila do systému aj mi dala inštrukcie s orgalutranom a pregnylom a v utorok sme šli na odber

vivianamk
2. aug 2013

@lubicaligocka presne aj ja som mala len toto a po odbere vajíčok som dostala utrogestan 4-0-4 vkladať a po vklade mi odporučili brať anopyrin 1 x denne. a svojvoľne som si nasadila kyselinu listovú.

falin
2. aug 2013

@mimika1973 - ja som ti odpovedala 😉 , hore na tejto strane
kopirujem:
falin @mimika1973 - mimi, to je v podstate jedno kumu das vediet. Lebo ak zavolas na tu linku, oni si napisu vysledok a, potom to daju dr. a on ta potom kontaktuje a dohodnete dalsi postup Dnes o 09:42 • 1 dieťa - snaží sa • Odpovedz • 0 • •

mimika1973
2. aug 2013

@falin aha, sorry moja, nevidela som tvoju odpoved vyssie 🤐 😵
No rano som bola na utz, takych 4 na pravom 4 na lavom mam. Od 7 do 16 mm, pffff, nepaci sa mi to dako, a sliznica len 4,8mm, zatial 😖
Uvidime, lebo som prave pisala marcelkovi, ze co dalej a ci je to na dobrej ceste vobec...lebo inac zbytocne budem chodit tam, ak by to bolo ubohe...Mna ten closto dost pomylil v tejto stimulke, mozno ze len ten menopur, a to 2 ampullky by boli byvali dobre asi u mna...uvidime, stres stupa!!!! 😒 🙄 😕

mimika1973
2. aug 2013

@falin ozaj, ty si mala na 8DC ake velkosti minimalne a maximalne folikov? a aj sliznicu?

mimika1973
2. aug 2013

@melisska meli, odpovedala som falinke o folikoch, kukni tam 😉

tinna13
2. aug 2013

@stastenka42 blahozelam 🙂 nech ciarka krasne silnie 🙂

falin
2. aug 2013

@mimika1973 - v pohode. Treba trosku skludnit, nestresuj tolko 😉 Ved si este len 7dc, podrastu neboj. Ja som bola 8 dc a sliznic som mala 5,4 a foliky okolo 10 mm a 1 velky 22mm (ale ten bol prislis velky a pravdepodobne prazdny, na ten sme sa neorientovali)

mimika1973
2. aug 2013

Ked je vklad, za aky cas ostavate lezat na sale?

mimika1973
2. aug 2013

@falin he he 😀 to sa lahko hovori, ze nestresovat! 😉
Ozaj, a brala si aj ten Estrimax ci nie? dufam, ze mi to doki nenahlasi, lebo neviem kde ho do vecera zozeniem! hummm... 😕 A zajta uz smer Slovenskoooo!!!!! a hlasia veeeelke horucavy vsade, brrrr, budem ako skapata mucha asi! 😀

mimika1973
2. aug 2013

@falin mojka, ja uz mam aj tu cestovnu nervozitu, zaroven! 😀
Myslis, ze u mna tiez ten jeden 16mm bude asi prazdny a je uz prilis velky?
A skor sa zamerat na tie okolo 10, 13 ci 15mm?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre