Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
4. aug 2013

@dafy pekne si to napísala 🙂 ďakujem

rot
4. aug 2013

@melisska ahoj 😵 , ďakujem, cítim sa fajn, zatiaľ zvládam aj teplo, trošku mám nohy opuchnuté, ale nie extrémne, tak sa to dá vydržať. Stále som akčná a aktívna, čo ma teší, už chodím do poradne do pôrodnice, srašne to letí...
Ale nielen mne, tebe to tiež parádne uteká! 🙂 Sledujem a držím palce na diaľku! 😵

@stastenka42 krásny test, gratulujem a držím ti palce 🙂

všetky vás pozdravujem a snažím sa stíhať sledovať, ako sa vám všetkým darí...

buba08
4. aug 2013

tak baby, prednison som nakoniec zohnala, super 🙂

buba08
4. aug 2013

@rot dakujem, zohnala som. Drzim palce, nech to pekne dotiahnete do konca 🙂

melisska
4. aug 2013

@rot áno moja 🙂 uteká to aj nám 🙂 kedy máš termín?

tinka9075
4. aug 2013

@bergalm držím veľmi palce neboj Marcelko ma presné ruky veď aj mňa ako pekne oplodnil prvá iui a hneď dvojičky tak verím že ma budeš nasledovať 🙂 🙂 🙂 posielam ti úsmev našej Zojky nech ti prinesie štastie v podobe dvoch paličiek na testíku 🙂 🙂

tinka9075
4. aug 2013

@stastenka42 držím veľmi palce testík je pekný 🙂 🙂 🙂

mimika1973
4. aug 2013

@melisska krasny je, kde ho dostat kupit? a janikovi sa urcite bude v nom pacit vozit 😵

mimika1973
4. aug 2013

ahojky, dakujem babenky za vase povzbudenia 🙂
Marcelino mi potom nakoniec volal, a bol strasne milej! 😉 normalne ma ukludnil telefonicky, tak mu verim!!! 😀
Inac uz som doma na sk, a kazdy den nebudem na nete, ale dam vediet co a ako, lebo budete urcite zvedave, hummmm... 😉 😀
Meli, mala si pravdu, mala som tam hned volat a nie mailovat, lebo on nemusi vzdy hned citat veru....
😝
cmukyyyy!!!!

Dafy, kedy ides na ket? hi hi mozno ze sa tam stretneme aj 😵

mimika1973
4. aug 2013

@stastenka42 neboj, je to tam! 😉

sarasota
4. aug 2013

@stastenka42 je to tam 🙂

sarasota
4. aug 2013

@dafy ja som objednana v piatok o 13.30. na Ket u Stelcliho. 😉

sarasota
4. aug 2013

Babusky odpisal mi Stelcl ohladom toho Fraxiparinu ze nasadime az v den vkladu nie je to neskoro?Vysledky z hemosky su dobre.A uz stresujem 😉 🙂

sarasota
4. aug 2013

@tinka9075 to je krasny usmev 🙂

cora41
4. aug 2013

@sarasota drzim velmi prsty moja🙂 a fraxik som aj ja zacala presne od vkladu, takze je to v poriadku 🙂

stastenka42
4. aug 2013

@sarasota Dakujem,budem na teba v piatok myslie 🙂🙂daj si ten fraxiparin aspon 3dni pred,aj ja som si dala skorej,neublizi ti to...

stella25
4. aug 2013

@stastenka42
@sarasota
@melisska

Baby ako viete kedy ma ktorý lekar sluzbu? To sa asi neda vybrat ze tohto chcem na vklad, nie?
Ako to u nich bezi? Chodim k Otevrelovi a dnes na odbere som mala uplne ineho lekara.

bergalm
4. aug 2013

@tinka9075 juuuj mile od Vas je krasna dakujem bozee aj ja chcem take snad bude 🙂 🙂 este raz dakujem

bergalm
4. aug 2013

baby mam otazku som po IUI a vecer vzdy dam pohar cerveneho vinka nemam ho moc rada ale Dr.mi povedala pri 1IUI ze vecer poharik mam dat len neviem ci kazdy vecer?viem blba otazka ale cerv.vinko sa pije ked chces mrchu a tu ja nechcem 9mesiacov 🙂

tinna13
4. aug 2013

@sarasota ak sa smiem spytat preco ides brat fraxik ked mas vysledky Ok? Aby sa zvysila sanca ze sa embryjko uchyti? Nemoze ti to poskodit?

tinna13
4. aug 2013

@bergalm cervene vino ti trochu prekrvi sliznicu a mohlo by to napomoct uhniezdeniu, drzim ti palce 🙂

bergalm
4. aug 2013

@tinna13 takze ho mam v malej miere pit kazdy vecer chapem dobre

tinna13
4. aug 2013

@bergalm ano mozes tak decko kazdy vecer

sarasota
4. aug 2013

@tinna13 bola som u Drakulovej a odporucila mi ho,ze maju dobre skuenosti pri uhniezdovani.Povedala ze taka mala davka nemoze uskodit.

sarasota
4. aug 2013

@cora41 mozem otazocku mala si robenu hematologiu alebo len preventivne? 😉

tinka9075
4. aug 2013

@sarasota to je úsmev 3 dnového bábetka bol nás pozriet muž a ja jej hovorím že Zojka to je tvoj tata tak sa na neho pozrela a taký úsmev nahodila 🙂 🙂 a muž bol v siedmom nebi 😉 😉

tinka9075
4. aug 2013

@bergalm ale bude také možno aj dve hneď mne keď Štelcl zahlásil na sone že sú tam dve miminá som bola v šoku a teraz som rada že ich mám oboch drobcov malých 🙂 🙂

sarasota
4. aug 2013

@cora41 uz si v 18 tt ale to leti.Dakujeme budeme ich potrebovat. 😉

cora41
4. aug 2013

@sarasota moja, ja som si dala po tych mojich trapeniach vseky vysetrenia, genetiku a aj hematku a doktor povedal, ze mam urcitu mutaciu, ktoru sice ma vela ludi, ale ako odbornik mi radi si pichat, ze nic za to nedam, uskodit to nemoze a maximalne pomoze... tak si picham 🙂

cora41
4. aug 2013

@sarasota dakujeme, este mame daleku cestu pred sebou, ale verime.nebicku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre