Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
31. dec 2013

@ria191 achojky rius no dnes nie je najlepsi den dost ma pobolieva podbrusko a nie je to taka menzes.bolest tak rozmyslam ze asi pojdem na pohotovost len manzel je v praci 😒 .Zatial je vsetko v poriadku a verim ze aj ostane aj ked teraz mi trosku lepi.Na morfo.ultrazvuk ideme 10.1.mozno sa dozvieme aj kto ma v brusku kazdy den diskoteku.Budeme drzat palceky nech operacia dopadne na 1 a mozes si potom ist pre babulko vsetko dobre do noveho roku nech je to ten bruskaty 🙂

dalida
31. dec 2013

@melisska cmucik 🙂 dakujem 🙂

bergalm
31. dec 2013

pekny den dievcata,taak vcera sme boli na poradni zatial vsetko o.k. no buduci tyzden vysledky kvoli Downovemu syndromu a razstepu tak sa modlim aby to bolo dobre,viete mi poradit dokedy ste brali kyselinu listovu????cele tehu ?ja zacinam totiz az od dnes znizovat Utros a ostatne lieky nakolko sme to s dokim posunuli kvoli hospitalizacii tak neviem ci kyselinu vysadit uplne?

lusipe
31. dec 2013

Dobre ranko dievcata, dnes som prisla pozriet ako to vyzera s nasim uctom a pribudlo nam 497 eur za preplatenie IVF v Brne a to mam UNION... 😉 vraj dobre bolo,ze som to mala schvalene predtym pre GF v BA a stihli sme termin 1.11....moooc sa tesim, ze sme to skusili dat preplatit 😉 bude na nejake drobnosti pre babusko 😀

ikuska
31. dec 2013

@bergalm Ahojcek, tak som rada ze je vsetko o.k., a neboj aj vysledky budu v poriadku, musime tomu verit 😉 a ja berem kyselinu listovu stale, teda predtym som mala fembion a teraz mam ladeevita, ja nemavam taku pestru stravuj aby som si plne vynahradila kyselinu listovu a budem ju brat cele tehu a ja som utros vysadila uz v 12 tyzdni. Ja idem na krv 3.1. na downov syndrom a 16.1. poradna ... 🙂

ikuska
31. dec 2013

Ahojte tehulky, nemate niektora skusenost so znizenymi trombocytmi? Uz druhy krat mi brali krv a vzdy znizene a teraz ma chcu poslat na hematologiu tak som zvedava co mi tam povedia. Dakujem.

yanka1
31. dec 2013

@lusipe to je super, potesi 🙂 ja mam doveru a cakam na refundaciu uz 16 tyzdnov 😒

miscok
31. dec 2013

@bergalm Ahoj,ja beriem kys listovu obsiahnutu vo Femibione.Dlho pred tehu som brala 800 a od 4 mesiaca 400.. Vysledky budu dobre,nestresuj sa,ja si zle ani nepripustam.
@lusipe Supis,ze vam nieco poslali. Vzhladom na to,ze Union nepreplacal,je to super 😎

nelly3
31. dec 2013

@melisska
dakujem moc za srdiecko, urcite nam vsetkym prinesie po com tak velmi dlho uz tuzime. cmuk 😵

nelly3
31. dec 2013

@yanka1
no ja som cakala 3 mesiace na preplatenie v dovere, trpezlivost moja 😉

miskanr1
31. dec 2013

@schatje6 super moja 🙂 gratulujem

gaga83
31. dec 2013

@miscok @zibi @lienka_1 @melisska @lusipe @sarasota @bergam @ikuska @yanka1 a ostatne baby prajem vam krasneho Silvestra a v Novom roku vela zdravicka, lasky. Nech pribudne vela deticiek a tehuliek;);)

schatje6
31. dec 2013

Ja som zacala spinit ☹ neviem co mam robit...

tinkatinulka
31. dec 2013

@schatje6 určite bež na pohotovosť..vela štatsia

zibi
31. dec 2013

@gaga83 moja aj tebe prajem krasny rok 2014 a aj vsetkym babam tu 🙂

zibi
31. dec 2013

@lusipe ty brdo a ze union nepreplaca ..aj teraz lutujem ze sme prestupili aj ked moj gyndos mi povedal ze vsetrky poistovne musia preplatit ... 😖 a kolko si platila za soft? mala si to dopredu schvalene na sk a ste povedali ze nejdete na sk a idete do brna a nase centrum ti to schvalilo?

yanka1
31. dec 2013

@schatje6 prip skus volat nonostop linku RF ... drzim palce

nomxxx
31. dec 2013

@schatje6 volala si? už je to lepšie? držím palce

schatje6
31. dec 2013

@yanka1
@nomxxx
@tinkatinulka dik baby, volala som vraj ak by sa to opakovalo, mam ist na pohotovost.bolo to len na jednej slipke, hned som si sla ľahnúť a teraz som si davala utros a nic.tak verim ze sa to uz nezopakuje.lebo bolesti ani krce nemam 😔

falin
31. dec 2013

@ria191 @nelly3 @lienka_1 @anetty @tinkatinulka @melisska @sarasota @speranza1 @dafy @mimika1973

a všetky ostatné koculky z koníka. Trochu som vas v poslednej dobe zanedbavala, akosi som nestihala a zaroven mi bolo smutno, lebo myšlienky mi stále behali do obdobia pred rokom☹ a to nebolo moc veselé.

Myslím na Vás a mam vás rada, Ďakujem že ste a ze ste ma veľakrát podporili. Prajem vám veselého Silvestra a úspešný nový rok. Maminkam zdravé bábätka, tehulkam pohode e tehu a nám snazilkam čoskoro vytúžený batoztek.
Posielam veľké objatie a cmuk.

gaga83
31. dec 2013

@schatje6 ked to mas takto je to v poriadku. Ja som stale spinila do 8 tt a teraz ked vela chodim tiez sa nieco objavi nieco. Neboj bude dobre, drzkaj sa;);)

nelly3
31. dec 2013

prajem nam vsetkym v roku 2014 po com tuzime uz dlhe roky a verim, ze to dameeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

dafy
1. jan 2014

Stastný Nový rok dievčatá 🙂 🙂 pozdravujem vás všetky 🙂 tehulkám mojim prajem krásne tehulkovanie a vy korčule moje 😀 ktorým sa to v roku 2013 nepodarilo verím a sííílno prajem, aby dalsí rok 2014 bol tentoraz pre vás uspešný a pravý...cchcem aby ste dostali aj vy ten najkrajší dar 😉

schatje6
1. jan 2014

@gaga83 no odvtedy nic tak snad to bolo len preto zvrtanie sa v kuchyni...dakujem 😅
Dievcata vsetkym vam prajem splnenie nasho najvacsieho sna 🙂

lienka_1
1. jan 2014

Zienky, aj sa pripajam k novorocnym zelaniam! Nech uz budeme musiet prejst kade-cim, prajem NAM vsetkym, aby sme sa nakoniec prepracovali k vytuzenym detickam! A chcem sa Vam vsetkym podakovat! Ste pre mna velkou inspiraciou a podporou. 😉

lienka_1
1. jan 2014

@gaga83 Uz mam pozhanane intralipidove infuzky. Bola som velmi prekvapena, ake lahke to bolo. Zasla som do lekarne, vedla nasho stareho CARu a spytala sa ich, ci by mi take nieco vedeli objednat a ci by vedeli aj kusovky. Za hodinku mi volali, ze to mam objednane a dokonca mi to predali za nakupnu cenu, takze jedna infuzka ma vysla na 9,20e. Nechceli ani recept 🙂

stastenka42
1. jan 2014

@sarasota zlatko nestresuj..neboj urcite je vsetko ako ma byt..drobcek rastie a roztahuje sa,urcite nemaj obavy..ja mam niekedy tiež take bolesti ze ani neviem kde ma boli a len hladam polohu v ktorej mi je lepsie a vtedy sa mala rozhodne zahrat si futbal 🙂 zachvilu mas polovicku za sebou..nemyslí na nic zle..drobcek si ta vybral za maminku a urcite vsetko dobre dopadne..ja si to hovorim kazdy den... Vsetkym dievcatam prajem do Noveho roku 2014 len to najlepsie a hlavne aby ste sa kazda dockala vytuzeneho vonaveho uzlícka<3<3<3

miscok
1. jan 2014

Dievcata,prajem vam vsetkym krasny novy rok.Nech sa kazdej splni sen o vytuzenom dietatku. Vela zdravia,stastia,lasky a porozumenia 🙂

gaga83
1. jan 2014

@lienka_1 super moja si sikovna;);)

nomxxx
1. jan 2014

dievčence, prajem všetkým veľa šťastia, toho nikdy nie je dosť, veľa lásky, aby ste dostávali, ale i rozdávali a hlavne veľa zdravia totiž bez toho niet ani lásky ani šťastia 🙂 ...a nech sa bocian zastaví u každej, ktorá túži po bábätku :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre