Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
26. aug 2013

dufam, ze tam bude fesi koudelka 😀

mimika1973
26. aug 2013

hmm, marcel dako neodpisuje! 🙄

tinkatinulka
26. aug 2013

@nelly3 možno to tak malo byť a budeš hned aj vedieť datum OPU 🙂 držím palec

ria191
26. aug 2013

@nelly3 jééééj Kouďák pozdravuj môjho krásavca

mimika1973
26. aug 2013

@nelly3 pokukajte veru Brno, stoji to za to! 🙂
ja som hned po vklade sadla na elektricku a sup na vylet mestom, hadam som len neublizila bublinkam, trosku si to aj vycitam veru, ale co uz!

ria191
26. aug 2013

ja keď si spomeniem na Koudyho idem do kolien

rienok
26. aug 2013

tak existuje cesta ako zabranit zvratenej sexualnej vychove - vzor chorvatski mudri rodicia http://www.hlavnespravy.sk/sokujuci-zvrat-v-pri...

melisska
26. aug 2013

@mimika1973 je na dovolenke

melisska
26. aug 2013

@ria191 kľud 😀

mimika1973
26. aug 2013

@melisska no vraj ma tam byt dnes a zajtra, a potom ze zas dovolenku ma do 8.9. tak nechapem ako teda funguje?
Chcem vediet, ci to ma este zmysel, a ci a aku liecbu mi pripravi predpise, nech sa zariadim zas opat 😉

nelly3
26. aug 2013

@rienok
ahoj, a ty sa mas ako? co dcerka? daj nejake foto , urcite si to uzivas, musi to byt krasny pocit 😵

nelly3
26. aug 2013

@ria191
neviem ci bude v sobotu sluzit, lebo len asi jeden gyn. ma sluzbu, ale mohol by 😀

melisska
26. aug 2013

@mimika1973 ma to zmysel 😉

mimika1973
26. aug 2013

@melisska u nas uz asi velmi nie! 🙄
ani klasika, ani soft, a tooolko vkladov uz za Sebou roznych embryii a nic!
Teraz uz hovoria o veku, akoze....a co teda pred 7 rokmi ked sme zacinali plany miminka? myslim, ze u mna bude asi problem, bud geneticky chore vajka aj embryjka z toho, alebo je to aj o tej nidacii samotnej, ved keby clovek mal aspon dake odpovede rozumne na toto vsetko, ale bohuzial, medicina este nevie alebo ani nebude nikdy vediet, ze preco? 😒
Jedno je iste, kramujem nacas! aspon to funguje ako ma, zatial...a predsa sa nic nedeje!

mimika1973
26. aug 2013

Babenky, ozaj, po neuspechoch, dokinovia konzultuju navzajom, ako taka porada spolocna, ci ani nie? ci len individualne sa rozhoduju ze co dalej?

izzie27
26. aug 2013

@lubicaligocka nie, skusala som vcera ale nic. ☹

stella25
26. aug 2013

@mimika1973 ahoj, prosim ta ako si vyriesila to sono? u koho si bola nakoniec?

holly74
26. aug 2013

@mimika1973 Mimi, myslím že konzultujú, aspoň som to tak pochopila z jednej debaty s Koudym po mojom 2. neúspechu u nich...

ria191
26. aug 2013

@mimika1973 jafné ak si už nevedia dať "rady" tak to riešia spolu u mňa taky tak ☹ ☹ ☹

ria191
26. aug 2013

@izzie27 to je príliš skoro 😀

lubicaligocka
26. aug 2013

@izzie27 a bolo to z ranneho mocu. ?? Lebo niekedy ked je to cez den a vela vody pijes tak je to slabo badatelne. Budes si robit este zajtra? Ako ano Sprav si hned rano. Kedy mas dostat mrchu?? Bodaj by si ju nedostala! 😉

tinka9075
26. aug 2013

@mimika1973 Štelcl je dnes a zajtra v práci možno ti odpíše neskôr po dovolenke má toho asi veľa 🙂 🙂

mimika1973
26. aug 2013

@stella25 nakoniec som to stihla este tu vo FR! 😉
Sla som na 7.den nie na 8.den. A dalsie sono uz nevyzadovali pred OPU potom.
Ty kde pojdes?

mimika1973
26. aug 2013

@tinka9075 len aby na mna nezabudol, zajac jeden! 😀

mimika1973
26. aug 2013

@izzie27 kolky den po KET si vlastne? urcite este treba testnut!
U mna je to uz na prd, mam mrchu od dnes rana! Vcera 10.tkovy test pozitivny vecer, a dnes rano ten ich reprofitacky negatitvny a aj mrcha do toho, takze nic z toho, a tak som verila! 😢

speranza1
26. aug 2013

@holly74 tak to je dobre, ze ti to preplatili..aspon trosicka to potesi..skusim aj ja poslat, len uz si nepamatam, kedy som tam bola..ci uz nahodou nepresiel rok...dokelu.... a ty si na tom ako moja??? celkom som na teba zabudla..uz som ta tu daaaavno nevidela..dost, ze som tu uz dlho nebola ja..ale ani ty si sa tu volajako neukazovala...co to???? a ako pokracujes mojko????
@ria191 no ved uz by bolo nacase aby sme sa uz konecne k niecomu dopracovali..do kelu....takze ty tahas bez dovolenky???? hm... to je ale dost tazke.... boli ste s muzickom aspon niekde pri vode?????
@tinkatinulka ahooooooooj... aj ty si tam bola na vysetreni??? a kedy ste tam boli?? nepamatas si nahodou, kolko ste platili?? a ake ti vysli vysledky??? a ako to ze uz cislo 5... my uz pojdeme na cislo 6 ....len este neviem kedy😀

@melisska tak to sa tesim s vami ze sa mate vyborne..len tak dalej 😵 ...si kraaasna tehulka.... 😵 😵 😵

tinkatinulka
26. aug 2013

@speranza1 no my sme boli pred rokom a platili sme nieco okolo 9000 ceských ale dali sme si rozšírený profil..trvalo im to presne 4tt s postou 🙂 a samozrejme ako inak ja mam zvysenu budnecnu na trofoblast, smernose a a aj daco s dakym axiomom takze prednoston anopyrin/fraxik moje kamočky.Teda fraxik som mala 1x pri tomto zbabranom poslednom pokuse.Teraz užívam bez liekov ak neberiem euthyrox lebo stitku udržiavam v norme už dlho a dopegyt na tlak.Boli ste dade na dovolenke?My doma na malte prerabali sme a este sa aj chystame bud na konci jesene alebo najar..juj dorobili sme sa ako mulice..babatko ma už aj svoju izbu ale akosi sa mu k nam nechce prisť 😠

stella25
26. aug 2013

@mimika1973 ved prave neviem kam ist, ale asi pojdem do Martina k doc. Tomasovi, on pred tym robil v Iscar v Martine a teda on to vie isto dobre pomerat. Neviem ci riskovat u mojho gynekologa. Ale skusim sa este s nim poradit, ci si na to trufa alebo nie.

tinka9075
26. aug 2013

@mimika1973 tak mu napíš ešte raz že súrne potrebuješ poradiť 🙂 🙂

ria191
26. aug 2013

@speranza1 veru ťažké "kua" dúfam, že si nečúrala do Váhu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre