Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirkakn1
8. okt 2013

@bergalm pokial mas z troch rokov odrobene aspon dva, tak mas narok na podporu. ak si pn sice ti zmluva v praci skonci, ale marodka ti bude trvat, ak ti doktor da pn.

stella25
8. okt 2013

@lusipe ty ideš v piatok na kontrolu? To nieje iba 5 deň? Nieje to dosť skoro?
Ja mám dnes 5 inekciu a už má brucho dosť boli.
Sucho mám aj ja v ústach, vela pi, to je dôležité.

bergalm
8. okt 2013

@mirkakn1 takze by som dostavala akoze peniaze za marodku cize za PNku a nie podporu?tu by som dostala az potom?

falin
8. okt 2013

@bimba8 - tak sup do toho, drzim palce 😉

@ria191 @nelly3 - rie som uz pisala, Nelly aj ked pojdes v novembri, mozes ten orgalutran pouzit, som sa pytala na to Stelcla, a ze 1-2 mesice po expiracii, nevadi

@horlenka - za malo, hej , tie 2 veci dones so sebou. Ja som sa objednavala telefonicky na recepcii a tam som povedala ku komu chcem ist.

@argenti - fakturu ti vystavia az po ET, po ET si ta "vyzdvihne" ekonomka a idete do kancelarie, da ti fakturu, my ju platime kartou. Vystavena je v czk, ale podla kurzu ti to poistovna prepalti

bimba8
8. okt 2013

@lusipe moj by odpadol tak musim sama 😀

bimba8
8. okt 2013

@falin mojka je prosim ta normalne,ked mi trosku ten vpich krvacal?zle som to pichla?

nelly3
8. okt 2013

@bimba8
mne skoro vzdy vpich krvaca, to je oki 😉

falin
8. okt 2013

@bimba8 - to si narazila na nejaku cievku, aj mne sa to stalo, dala som si na to tamponik sterilny a coskoro to preslo. Neboj nic.

falin
8. okt 2013

@bimba8 mne moj mm pichol iba 1raz injekciu a povedala som ze radsej sama. Sa strasne bal mi to pichnut 😀

bimba8
8. okt 2013

@nelly3
@falin diky kocky,to som rada.zajtra snad uz budem sikovnejsia.

miscok
8. okt 2013

@bergalm @argenti Som sa pomylila 😀 Ano, po ET sme sli do pokladne a tam sme platili kartou aj my. Fakturka za mrazenie bola v CZK s prepocitanym udajom v €. Pardoooon 😝

argenti
8. okt 2013

@miscok Tak to aby som si zvýšila limit na pohybe kartou🙂🙂

miscok
8. okt 2013

@argenti Presne, aj ja som si limit musela zvysit, lebo inak by som vela nezaplatila 😝

schatje6
8. okt 2013

@melisska aj pre mna si nechaj jedneho grckajuceho, zajtra mam kontrolne sono. Simik 😉

bergalm
8. okt 2013

@miscok pohodicka som sa len tak mykla snad som to dobre poslala vlastne svagrova cez inter.banking nakolko stale nemam cas si to dat ale aspon bez poplatkov to platila 😝 predsa len 270eur je dost teda aspon pre nas

tinka9075
8. okt 2013

@bergalm krásne testíky som rada že si tehulka 🙂 🙂 na sono môžeš ísť k svojmu gynekologovi alebo do Brna ja som bola v Brne u Štelcla 🙂 🙂

argenti
8. okt 2013

@miscok A na akú sumu by som si malá zvýšit ten limit?

buba08
8. okt 2013

@tinka9075 tinka, poznam jednu babu, ktora ma z ivf dvojicky - chlapcek a dievcatko a predstav si, ze cca 1,5 roka po ich narodeni prirodzene otehotnela - boli z toho v obrovskom soku, lebo sa roky snazili a nic a nakoniec az neviem kolke ivf vyslo a sup a maju uz 6 mesacne babo z prirodzeneho otehu, takze je mozne, ze sa to stane aj vam 😀

argenti
8. okt 2013

Robil Vám doktor na 1. konzultacii aj ultrazvuk?

miscok
8. okt 2013

@argenti Ja som dala tusim na 1500€ pre istotou. Ale neplatili sme tam po ET tolko, neboj 🙂

miscok
8. okt 2013

@argenti Myslis v RF? Mne ano.

tinka9075
8. okt 2013

@buba08 no bolo by to pekné ale stačí už mám deti chlapčeka a dievčatko tak som spokojná 🙂 🙂 to mi povedal aj primár ktorý ma rodil lebo teraz prerábali v pôrodnici operačné sály tak mi ich ukazoval a zakončil to vetou citujem vieš moja keď prídeš o rok rodiť aby si sa tu dobre cítila tak som mu povedala že vy ste na rade máte dve baby tak ešte chalana treba spraviť 😀 😀

lusipe
8. okt 2013

@melisska jej, super, dakujem 😉 tak ja sa este pripomeniem 😉

lusipe
8. okt 2013

@stella25 to bude siedmy den, a vraj 8 je v sobotu, tak to dali na piatok...podla mna, potom v pondelok bude este jedna kontrola....

buba08
8. okt 2013

@tinka9075 ani im sa ani vo sne neprisnilo, zeby mali este jedno dietatko a teda po tych vsetkych problemoch, kym sa k nim dopracovali a predsa maju 😉

ria191
8. okt 2013

@bimba8 to je fakt bola to len malá žilka a po pravde v Heliose v Martine nás učili najprv pichnúť vytiahnuť či sme náhodou netrafili žilku a ak nie tak potom pichnúť na to isté miesto srandistka koordinátorka 😀 😀 😀 som zvedavá koľko kočiek to takto robí veď by sme boli ako ihelničky 😀 😀 😀 ja som si pichla aj vzduch, ktorý som zabudla vypustiť a prežila som toť pikoška 😀 😀 😀

argenti
8. okt 2013

@miscok Aj som si myslela, ved ked tam uz budem. No som zvedava co nám povie.

bergalm
8. okt 2013

@tinka9075 dakujem aj ja idem tam 18.10

miscok
8. okt 2013

@ria191 To vas nejak divne ucila ta zenska, ved to by sme boli ozaj ako sita 😀 Ja viem tak, ze sa ma pichnut, jemne potiahnes k sebe piestik (ak by si pichla do zilky, nasajes krv, vtedy vytiahnut) a nasledne vtlacis latku. Pocas stimulky som to tak robila, Fragmin teraz picham takmer po slepiacky o 6 rano bez "piestikovania" 😝

bergalm
8. okt 2013

@argenti ano robil

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre