Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

monikak1
15. okt 2013

@sarasota vychutnaj si zajra pohľad na drobčeka 😵 myslím na Teba 😉!

maxag
15. okt 2013

Baby mam na predaj 2,5 balenia Diphereline, tak to nukam najprv "doma" 🙂 aj ked teda netusim, ci to v RF vobec pouzivaju...

tlucka
15. okt 2013

@nelly3 ja ho mám tiež v chladničke

kacenkab
15. okt 2013

@schatje6 drzim palceky moja

monikak1
15. okt 2013

@kacenkab je mi veľmi ľúto, včerajší test ☹ verila som, že to TAM bude!!! Držím palčeky, ďalší pokus musí vyjsť!

zibi
15. okt 2013

@gaga83 dik a aj tebe drzim palce ..mas fajn ze ides na ket ze nemusis vsetko podstupovat znova

lienka_1
15. okt 2013

@nelly3 Nely, cetrotide nemusi byt v chladnicke.

lienka_1
15. okt 2013

@zibi Ja som si presne toto povedala minuly januar, ked nam nevyslo IVF. Uz som bola chora z toho vecneho smutku, ocakavania. Odlozila som uplne nabok karieru, hlavne nech je prijem, aby bolo na poplatky, uz som mala pocit, ze aj mm sa zacina pri mne dusit(a to som si prisahala, ze toto nedopustim), zanedbavala som socialne kontakty, lebo som bola stale smutna. Uz na to kaslem. Nesmierne tuzim po dietatku, ale zaroven si plne uzivam to, co mi zivot ponuka. Uz ma netrapi, ze na dalsie IVF sme nemohli ist hned. Ak sa to ma stat, stane sa....aj o zopar mesiacov neskor.
Daj doporiadku ruku, ved ako potom budes dvihat babatko 😉
Ohladom tych intalipidov, mi pisala aj gaga, ale aj jedna kocka z inej temy, neviem to teraz najst. Intralipidy jej predpisala imunologicka z Blavy. Tam jej robili aj repro imunologiu. V Martine v CARe jej tie infuzie aj objednali aj podali. Platila iba cenu infuzii.

melisska
16. okt 2013

No jo, ďalšia noc prebdena 🙂

speranza1
16. okt 2013

@melisska ahoj mell...no dnes som nemohla spat ani ja... neviem co to je :-O

speranza1
16. okt 2013

@sarasota... myslim dnes na Teba (na Vas) 😵 🙂

jalaura
16. okt 2013

@monikak1
@sona_fit baby co beriete na stimulku ked mate soft?

speranza1
16. okt 2013

@jalaura myslis FSH?

schatje6
16. okt 2013

Ahojte dievky, transfer sa nekona, ostala nam jedna morulka, ktora podla dr. nebola vhodna na transfer 😔 . Takze mesiac pauza a zase...Neviete, ako maju zavrete cez vianocne sviatky?

speranza1
16. okt 2013

@schatje6 je mi to luto, ze to takto dopadlo 😔 😔 😔 .... troska si oddychni a potom sa pust znova do boja...

ikuska
16. okt 2013

@schatje6 je mi to luto, pooddychuj a sup do dalsieho kola 🙂 cez vianoce maju dovolenku tusim od 23.12. - 2.1. ??

schatje6
16. okt 2013

@speranza1
@ikuska dakujem vam baby, idem to trochu rozdychat...kurna, asi mozu podla mna uz pisat ucebnice, ja som snad pocas vsetkych IVF vychytala vsetky mozne variacie a komplikacie... 🙄

melisska
16. okt 2013

@speranza1 neviem čo to ....
@schatje6 podarí sa to moja, uvidíš

lusipe
16. okt 2013

@schatje6 moja to mi je velmi luto:(
Dievcata,lezim na izbe a cakam na odber...vraj o 9.30....a strasne ma bolia vajecniky,kokso chodim zhrbena....tych mojcih 20 vajec tam asi ma party🙂...sestricke vravela,ze by sa mi malo ulavit potom...to som teda zvedava...lebo muzovi som celu cestu vravela,ze potom nech to povie tomu prckovi ked bude papulovat, co som trpela pre neho🙂🙂🙂prosim drzte palceky a melisska mas pre mna nieco?🙂🙂

stella25
16. okt 2013

@schatje6 presne viem ako sa cítiš, mne sa to stalo pred 2 mesiacmi a teraz máme 3 krásne. Teda dúfam že su stale ok, lebdnes idem opäť volať.
Hlavu hore, nabudúce to vyjde uvidíš.

speranza1
16. okt 2013

@lusipe
@stella25 tak drzim palce dievcata.. 😵 😵 😵

melisska
16. okt 2013

@lusipe mám moja ,ale to musím vstať ,este som v posteli, mám to v pc nie v mobile 😉 drzime palceky 🙂

sarasota
16. okt 2013

@babulky dakujeme a verim ze poobede Vam sem napisem peknu spravicku pojdem tam s takou malou disickou 😉

schatje6
16. okt 2013

@stella25 aj vam nejak vysvetlili, co sa stalo ci to je len nahoda?
@lusipe dobre si pospi 😉

ludinka
16. okt 2013

ahojte, neviete odkedy zase pomenili doplatky za lieky?? vcera som brala v lekarni pregnyl a ze 13 eur som platila!!! este nedavno to bolo 2,5 eura.......

jalaura
16. okt 2013

@speranza1 mozno blba otazka ale co je FSH?🙂

speranza1
16. okt 2013

@jalaura folikulo stimulacne hormony, ktore sa pouzivaju/pichaju pri stimulácii.... merional, menopur, puregon, gonal a pod....

jassminx
16. okt 2013

@melisska aj ja by som veru potrebovala poriadene poobgrcať. Dnes 6.deň od ET a ja sa cítim, že každú chvíľku dostanem mrchu 😕 Je to riadne na nervy.

jalaura
16. okt 2013

@speranza1 hej hej presne....ale skor ci beru tabletky clostyl alebo aj pichaju....
ja idem teraz o mesiac na dalsi a neviem sa rozhodnut ci iba clostyl...alebo aj merional dopichavat.
Pri prvom som brala clostyl a 3 dni som dopichavala a zobali mi 17 a z toho len 7 bolo dobrych. tak rozmyslam ze radsej podjem len na clostyl a aj ked ich bude menej tak nech su hlavne kvalitne...lebo naco je 17 ked iba jedno z nich je dobre.....
Len zas sa bojim ze ked ich bude malo aby nieco z nich bolo...ked zo 7 bolo len jedno☹

speranza1
16. okt 2013

@jalaura ja osobne mavam stale clostyl+ teraz budem pichat 150j merionalu....ale ja mam maximalne tak do 7 vajec....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre