Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kukulik30
25. mar 2013

@melisska tak toto nema chybu....kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne....moja konecneee!!!!
nech vsetko ide ako ma!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amali
25. mar 2013

@melisska super.....mna to čaká vo štvrtok.....dúfam že sa pridám 😉

kukulik30
25. mar 2013

pekne sa to na jar rozbieha 😵 do toho dievcata!!!

martinusa22
25. mar 2013

Ach baby ja mam od včera horucky :( môže to byt z toho Opu?

melisska
25. mar 2013

@amali
@kukulik30 dakujem 🤐 😵

ria191
25. mar 2013

@melisska neverííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím huráááááááááááááááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a kde sú smejkovia na celú stranu? Tak taký krásny začiatok týždňa som už dávno nemala. Veľmi veľmi veľmi ma to potešilo. Krásne úžasné nádhernééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé. Gratulujem

ria191
25. mar 2013

@amali jasné, že pridáš 🙂

ria191
25. mar 2013

@mimika1973 nie je moc veľký má 2,5cm a vrastá mi do 1/3 výstelky maternice. Neviem prečo sa nedarí (pravdepodobne znižuje kvalitu výstelky) aj keď výstelku mávam veľmi dobrú a embryo vkladajú úplne na opačný koniec.

lucky29
25. mar 2013

@radina
Čo to TST je?

strapula27
25. mar 2013

10 den po Ket😀

strapula27
25. mar 2013

baby zda sa,ze marec je plodny🙂 tak sup,sup,nech je nas kopec😀

ria191
25. mar 2013

@strapula27 wow wow wow no super ste to rozbehli GRATULUJEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Krásne

tinkatinulka
25. mar 2013

@melisska gratulujeeem nadhera 🙂

strapula27
25. mar 2013

@ria191 dakujem🙂 velmi sa tesim,ze sa to tu tak pekne rozbieha🙂

isabellaa
25. mar 2013

Dobre ranko kocky, uz bude len dobre, drzte sa vsetky a nachadzajte kolaje, dobre sme to rozbehli 😀 .

Inak, ten prvy ultrazvuk v RF, ci bije srdiecko, tak pozera lekar zhora ci zdola?

tinkatinulka
25. mar 2013

@strapula27 krása fgratulujem, no baby toto je ozajstná JAR tehulkovska 🙂

strapula27
25. mar 2013

@tinkatinulka to teda je a o chvilu sa pridas aj ty 😉 ako znasas tie davky?

tinkatinulka
25. mar 2013

@strapula27 no to dufam že o mesiac bude aj ja takto testovať 🙂 mrchana si užíva ked je posledný krát 😀 dneska som dala ešte len 2x dávku, pijem ale hodne vody, aj alchemilku a vecer vinko.Cez velku noc idem na kontrolu, možno ma aj Macháš vyšibe 😉

strapula27
25. mar 2013

@tinkatinulka 😀 😀 zober mu aj vajicko za vysibanie😀

ria191
25. mar 2013

@strapula27 ráno som si myslela, že aké nudné pondelkové ráno a vy ste mi ho zmenili na krásny začiatok týždňa. Fakt mám neskutočnú radosť a veľmi veľmi sa teším s vami 😀 😀 😀 . Veď sa aj poctivo za vás babule modlím tak sa teším 😀 😀 😀

tinkatinulka
25. mar 2013

@strapula27 Jasné zoberiem, ale šak ja budem mať vajka v podbrušku 😝 😝 😝
juj taka som štastná že ti to vyšlo, ja viem je ešte dlha cesta ale KETko 🙂)))))supis

strapula27
25. mar 2013

@ria191 tak uz len vydrzat a aby bolo vsetko v poriadku celych devat mesiacov....a potom si len budeme pisat,ktora uz porodila 😀

strapula27
25. mar 2013

@tinkatinulka v piatok sa riadne zavrtali,lebo som trosku farbila🙂 inak ja stale neviem,ci jedno,alebo dve 😀 zajtra idem na krv...

strapula27
25. mar 2013

@isabellaa inak to by zaujimalo aj mna..

kika017
25. mar 2013

strapula27, amali, melisska, baby to je super, gratulujem Vám 🙂 hlavne prajem úspešný koniec až o 9 mesiacov 🙂 Ja Vás od zajtra verím, že budem nasledovať... Zajtra o 12 h. mám transfer 🙂

strapula27
25. mar 2013

@kika017 drzim silno palce!!!! budes vkladat dve,alebo jedno?

tinkatinulka
25. mar 2013

@amali v albume to krasne vidiet, gratulujem 🙂

kika017
25. mar 2013

@strapula27 Ďakujem 🙂 Ešte neviem, nechám si poradiť od Dr. Zatiaľ sme vždy vkladali 2. Ale niečo sa mi marí, že keď som bola po OPU na izbe a bol za mnou Dr. tak mi povedal, že vkladať budeme 1, neviem síce prečo ale veď uvidím zajtra.

martinusa22
25. mar 2013

V stredu mam mat vklad 🙂 a mam dve embria 8 bunkove tak verím ze mi tie horucky dnes prejdú lebo by mi to potom mohlo prekazit:(

speranza1
25. mar 2013

@melisska
@amali
@straptula.... baby..prekrááááááááááááásne... takze som mala pravdu s tou tehu vlnou... ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 jupiiiiiiiiiiiii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre