Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
27. mar 2013

@marverka tak to je jasné, že ich tam nemôžeš nechať 🙂 🙂 🙂 . To je dobré, že máš ešte jednu šancu a rozhodne to podľa mňa nevzdáš, lebo to ako sa cítiš teraz ty, tak zažíva veľa z nás a vždy ale vždy sa zase postavíme a ideme znovu do toho. Teraz je to ešte príliš čerstvé a bolestivé. Chce to iba čas a rany sa zahoja. Ustojíš to aj ty uvidíš.

marverka
27. mar 2013
marverka
27. mar 2013

@ria191 no neviem

ria191
27. mar 2013

@marverka tu platí jedno pravidlo " kto nebojuje nevyhrá" takže BOJUJ. Zvládneš to

marverka
27. mar 2013

@melisska este sa ta spytam, prosim ta ja som mala laparku v piatok a v nedelu a v pondelok som slabulilinko spinila, ale od vcera mam take stredne krvacanie ako pri mrche nie uplne silne, nechcem robit paniku ale aj dnes krvacam, zajtra
mam ist na gyndu vybrat stehy tak nic nerobim, je to normalne?

marverka
27. mar 2013

@ria191 🙂 🙂

melisska
27. mar 2013

@marverka je to normalne moja, este sa cisti maternica

ria191
27. mar 2013

@marverka no to už je lepšie 😀

strapula27
27. mar 2013

@amali ahoj,tak ako dnes?? robila si si testik?🙂

marverka
27. mar 2013

@melisska no to je dobre a kolko to tak tak trva a po akej dobe si bola fyzicky ok? mna to este pobolieva a neda sa mi ohybat ale to mi nevadi a nie je to vobec az tak zle

kika017
27. mar 2013

Ahojte baby hlásim, že od včera mám v brušku 1 x XB/1 🙂 Tak sa teším, hlavne, aby sa jej u mňa páčilo 🙂 Ešte čakám email koľko budeme mraziť

ria191
27. mar 2013

@kika017 veľa šťastia a "pevná nerva" 😀 😀 😀

nelly3
27. mar 2013

@ria191
no len sa smej, teba to onedlho caka 🙂 a potom mna, to budu zase nervy he-he.

speranza1
27. mar 2013

@kika017 jeej kikus...prajem vela stasticka..tfuj tfuj..nech ti to vyjde...🙂

ria191
27. mar 2013

@nelly3 to ma nakazila speri @speranza1, že s úsmevom je to oveľa ľahšie. "Šak uvidzíme 😀 😀 😀 "

amali
27. mar 2013

@strapula27 radšej nie......zajtra aj test aj krv......dúfam že,,,,,bude ok

speranza1
27. mar 2013

@ria191 presne tak moja 😀 a taky hollywoodsky usmev robi priam divy.. vyskusaj si ho pred zrkadlom a uvidis 😉 😀

martinusa22
27. mar 2013

@ria191 ďakujem , zachvilu vyrazame pre velkonocne vajíčko 🙂))

ria191
27. mar 2013

@speranza1 no tak keď prídu ťažké chvíľky, tak viem na koho sa obrátiť, že?

ria191
27. mar 2013

@martinusa22 šťastnú cestu 🙂

speranza1
27. mar 2013

@ria191 ach jaj .... to len teraz som "hrdinka", pretoze teraz nic nepodstupujem...ale ked pride rad na mna, potom uvidim ci sa budem takto smiat... 😨 😕 😲

ria191
27. mar 2013

@speranza1 to poznám aj ja 😀. Ale čo bude to bude. Tak zatiaľ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ja aj tak väčšinou hučím keď idem od gyňďáka a to idem zajtra 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠. Opäť ma vráti do reality, že ako som na tom biedne. Milujem jeho úprimnosť.

speranza1
27. mar 2013

@ria191 tak ti drzim palce.... urcite budes mat sliznicu peknucku....uvidis... a ides k lekarovi rano? alebo? to len aby som vedela, kedy mam na teba najviac mysliet 🙂

ria191
27. mar 2013

@speranza1 na 9 hodinu 😎 tak pevne verím, že iba sliznica rástla a ešte som zvedavá na môjho kámoša dúfam, že ten nepodrástol 😀 .

ria191
27. mar 2013

@speranza1 a jasné hneď hodím info 😀 😀 😀

speranza1
27. mar 2013

@ria191 Ok budem drzat paluchy 😉 🙂

hora_lka
27. mar 2013

@melisska gratulujem 🙂 je to krása 🙂

melisska
27. mar 2013

@hora_lka dakujem moja 🤐 😵

melisska
27. mar 2013

@ria191 aby gyndak neodpadol ked uvidi tuuuuuuuuu vysoku sliznicu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strapula27
27. mar 2013

baby nejako ma pobolieva podbrusko,take pichanie na pravej strane☹ ach jaj, dufam,ze vsetko bude ok☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre