Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
11. júl 2013

@lienka_1 - verim ze sa pekne docka a po TT slavnostne pichnes 🙂 😎
Inac u mna take pobolievanie, popichavanie na boku bol dobry znak 😎. Drzim silnoooo palce

@mimika1973 - mimi, mozno bude ozaj lepsie iba 1 amp menopuru, vajok bude sice menej ale o to kvalitnejsich.

falin
11. júl 2013

@vivianamk - v RF robia aj cez vikendy (oba dni), nam uz to tak vyslo, zvdy je tam lekar co ma sluzbu. A tutli-mutuli presne ako pise mimi 😉 Daj vediet ako si pichla 1. injekciu. Neboj zvladnes to. Drzim palce na uspesnu stimulku 🙂

@nelly3 - ahojky nelus, ako bolo na dovolenke? A kde ste vlastne boli?

@skaredekacatko - jasnacka, trpezlivost babätka prinasa 🙂 Prajem ti aby si nasla na teste krasne kolajnice 😉

falin
11. júl 2013

@lagunasa - nerozumiem tomu, preco na Sk soft ani neschvalia a z cr ho v pohode refunduju 😖 . Uvazujes este o klasickom ivf? Ja uz iba soft, je sice menej vajicok ale su kvalitnejsie, a organizmus nie je tak moc nadopovany hormonmi. Inaz ziadost o refundaciu mozes podat do roka po absolvovani ivf. Takze ak by ti vysiel soft, kludne potom dodatocne si das refundovat.
S darcovskymi neviem ako to je

@melisska - ahojky, stastnu cestu 🙂

falin
11. júl 2013

caute dievcence, este spite ??? 😀

lagunasa
11. júl 2013

@falin ani ja tomu nerozumiem prečo ale citala som že babam aj softy refundovali, ale viem, že na sr ich neschvaluju. a ano, máš pravdu, ak by soft vysiel tak si ho skusime dat refundovat.

nelly3
11. júl 2013

@falin
dobre ranko, boli sme na rodose.

karinuska22
11. júl 2013

@vivianamk Ahoj. Mne vysiel odber vajicok na nedelu, co bolo super aj kvoli cestam a kvoli vacsej pohode. Hodinku po odbere sme isli domov. Ak si dobre pamatam, tak by pred odberom vajicok nemal byt pohlavny styk nejakych 5 dni.

vivianamk
11. júl 2013

@karinuska22 tak fajn, uvidime na ktory den to vyjde a keby to aj chcelo vyjst cez vikend 🙂 dakujem za odpoved. a kedy si bola?

nelly3
11. júl 2013

@falin
a ty kedy zacinas pichackovat?

speranza1
11. júl 2013

@nelly3 ahoooj nelly...tak ako bolo na dovolenke???? a kde ste boli na rhodose???myslim, aky hotel?

nelly3
11. júl 2013

@speranza1
bolo dobre, mesto rodos je krasne aj plaze, ubytko nic moc - boli sme v 3 hviezde sice all inclusive, ale neda sa to z 5 hviezdou tureckom ze absolutne porovnavat, ako sa hovori za malo penazi malo muziky ( peniazky treba na brno - to je najdolezitejsie).

lagunasa
11. júl 2013

tak baby kopirujem co som už inde napisala:
Takze po dnesnej druhej a poslednej kontrole krvi
na 14.den po vklade ( kde mi len potvrdia, ze
naozaj nie som tehotna ) som bola v Gyn-five
posledny krat. chcela som ci mi vedia dat nejake
vysledky aby som si ich mohla zobrat domov.
najprv spoved naco mi to je a potom zase ze co
vlastne chcem. hovorim, ze take tie zakladne veci
ako HP, spg a tak. a oni fukt ze co vlastne
chcem, lebo vypis z karty stoji 10e. a ze ich tam
zdrzujem, ze vonku caka dalsich 5 ludi a dnes su
odbery a bla bla .... hovorim ze nie cely vypis, ze
len napriklad ten HP a spermiogram a tiez ze
viem, ze tam mam jednu kopiu vysledkov z
genetiky a ze to tiez chcem a oni, ze ano to tu
mate. kokso, kebyze si to nevypytam, tak mi to
ani nedaju... hovorim, ze chcem vediet hodnoty
stitnej zlazy a oni ze, ved vy nieste lekar a vsetko
mate v norme a naco vam to je. potom
horkotazko ofotili spermiogram a hovorim teda ze
a viete mi dat aj tie vysledky z tej stitnej zlazy
( lebo medzitym uz kartu zalozila ) tak prevratila
ocami a zase horkotazko ofotila aj HP.
kokso, sice som tam bola za debila mozno pre
nich, ale hadam na to ma´m narok, tak co.
totalne sme pre nich len cisla ktore im zarabaju
peniaze, ziadna ochota!!!!! toto ma uz totalne
utvrdilo v tom, ze dalsi pokus IVF urcite mimo
SR!

nelly3
11. júl 2013

takto 2 dni dozadu som sa krasne slnila na plazi 😵

vrabcek24
11. júl 2013

dobré ránko kočky 🙂

vrabcek24
11. júl 2013

@nelly3 super, ten relax 😅

karinuska22
11. júl 2013

@lagunasa No teda, to je ale ochota. Nemam slov. Ja som si od nich radsej nic nepytala. Uz som ich nechcela znova vidiet. Pre nich su hlavne peniaze a clovek je na poslednom mieste. Skoda, ze som to zistila az po 3 pokusoch a po 4 rokoch.

speranza1
11. júl 2013

@nelly3 tak ty si aka kocka.. 😎 😎 😎 😎 baby ..to vy ste tu vsetky take krasne vysoke stihle???? to len ja som taky maly spunt... dokelu 😖

karinuska22
11. júl 2013

@vivianamk Ja som bola minuly rok v decembri.

nelly3
11. júl 2013

@speranza1
ze kocka, kukni na tie faldiky na bruchu he-he, ale aspon sa manzelovi dobre pichaju injekcie do faldikov 😀

vrabcek24
11. júl 2013

@nelly3 že faldíky, ftipné

lenka2013
11. júl 2013

@lagunasa Keby vedeli tí,čo tam robia ako sa cítime,bolesť ,nervy,nechuť žiť a ešte si musíme za to zaplatiť a figa s toho.

martinusa22
11. júl 2013

Caute, som v 11 týždni a mam hematon tak dúfam ze sa výplaty alebo vstrebe:( len neviem ci mozem napr zehlit alebo musím úplne oddychovat a ležať , máte stym skúsenosť ?

lagunasa
11. júl 2013

Inac, neviem či to bo spominane tu, ta stinta zlaza co má byt pred IVF znizena ešte tak já mám TSH = 1,42 podla HP z januara. neviem, či mi dali v krvi kontrolovat štítku aj pred IVF ale k tomu som sa nedostala.

strapula27
11. júl 2013

baby,mne konecne po styroch mesiacoch preplatili ivf v brne...uz som to ani necakala..

speranza1
11. júl 2013

@strapula27 mne preplatili prave vcera😀....jupiiiiiiiiiiiiii

nelly3
11. júl 2013

@lagunasa
je dobre aby bola hodnota TSH nizka, ja som mala okolo 4,4 a gyn. v brne chcel aby bola okolo 1 aj nieco, uz presne si nepamatam. tak mi endokrinologicka zvysila davku euthyroxu a potom ta hodnota bola uz ok. aj teraz pred dalsim softom hodnotu TSH musim mat nizku tiez, tak idem koncim jula na krv aku ma hodnotu.

speranza1
11. júl 2013

@nelly3 faldiky???? kde? 😨 ... vyzeras suprovsky.... 😉 🙂

nelly3
11. júl 2013

@speranza1
vies, ja viem pozovat aby bolo vsetko oki 😀 😀 😀

speranza1
11. júl 2013

@nelly3 😀 ... nie vazne... vyzeras pekne.... bude z teba krasna maminka....

nelly3
11. júl 2013

@speranza1
dakujem aj z teba a vsetkych nas co bojujeme a nevzdame to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre