Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
9. feb 2014

@ludinka je mi to strasne luto ☹ prajem ti aby si sa e rychlo uzdravila

strapula27
9. feb 2014

@ludinka je mi to luto☹ ja som si tiez presla mimomaternicovym,po prirodzenom otehotneni a viem co prezivas...prajem ti vela sil a skore uzdravenie a hlavne meditovat,nabrat sil a ist dalej!!!

miskanr1
9. feb 2014

@ludinka <3 to mi je velmi luto moja. Určite ti je hrozne. Drž sa a rýchlo sa zotav. Nestracaj nádej ☹

gagik
9. feb 2014

@nelly3 oni by mi neriesili endometriozu, ale len cystu a odstranili by endometriom na jednom vajecniku s tym ze by sa snazili ponechat co najviac tkaniva vajecnika, vraj sa to da jednodnovkou. No a bojim sa v klasickej nemocnici by sa so mnou nehrali, urobli by si co chcu a bolo by. Inak mne Otevrel hovoril ze nejake extra velke operacie vramci odstranovania endometriozy vyznam nemaju pri uspesnosti IVF, ze max. tak odstranenie vajcovodov ze ina operacia vyznam nema.

lenka2013
9. feb 2014

Dievčatá nepotrebujete niekto Estrofem?

falin
10. feb 2014

@lubanka - si sikulka, vidis, nie je to az take strasne. A stresovat skus co najmenej, ja viem ze sa to lahsie hovori ako robi, ale stres ma vplyv na kvalitu vajok.

@tlucka -mne hovoril dr ze KET 19-20 DC, ale skus mu napisat a spytat sa na to

@ludinka - to mi je luto ☹ ☹ ☹ , posielam vela sily a energie. Zivot je niekedy sakramentsky tazky a nelutostny 😖

@jomini - 5 dni po et bez sexu, potom mozte

@gagik - ked ti navrhli v rf ze ti ju spravia, ja by som volila RF. Pokial nemas v beznej nemocnici znamost, tak sa aj tak dostanes do ruk lekarovi, ktory o tebe nic nevie, si jedna z x-pacientiek, ktore treba odoperovat.

mimi_2
10. feb 2014

Kočky ahojte, prosím Vás neviete či Dr. Štelcl má dovolenku alebo čo, lebo som mu písala mail 5.2. a ešte mi neodpísal...tak neviem či ho kontaktovať opakovane, či ešte vydržať... 😕

ludinka
10. feb 2014

@mimi_2 aj ja som mu dnes pisala a este sa neozval, ak budes vediet daco o nom tak daj vediet, dik

tlucka
10. feb 2014

@falin ďakujem za odpoveď. Ja som Dr. písala, lenže mi neodpovedal priamo, len mi napísal, že podľa UTZ na 12 DC sa dohodneme na ďalšom postupe. Ja som to potrebovala vedieť kontrétnejšie, aby som sa podľa toho vedela zariadiť, nakoľko budem v zahraničí. No nevadí, posunieme to zase na neurčito.. 😒

lienka_1
10. feb 2014

Ahojte zienky! Idete niekto teraz do RF tohto tyzdna? Rada by som Vas poziadala o malu laskavost. Zasli by ste do lekarne pod RF a spytali sa, ci tam budu akceptovat recept na utrogestan vystaveny na Slovensku? Slubila som dvom nasim spolubojovnickam zo SPLNu, ze ak sa to da, vyberiem im utros v Cechach. Vdaka! 😉

lienka_1
10. feb 2014

@ria191 Rius, myslim na teba a drzim palce! 😉

mimi_2
10. feb 2014

@ludinka Ahoj juj moja je mi ľúto čo sa stalo ☹ ale neboj aj my to dokážeme !!! 🙂 Posielam objatia a skoré zotavenie prajem.
Dobre jasné, nejako ho ešte nechcem burcovať, mám ešte čas na jeho odpoveď ale mám nezrovnalosti s protokolom a zaslanými receptami, mi nesedí počet liekov, tak neviem či sa pomýlili či kde je chyba...ale isto sa Ti ozvem ak odpíše 🙂

lusipe
10. feb 2014

AHojte dievcence, zostali mi 4 krabicky utrogestanu, ktore som kupovala v Cechach...rada poslem, ak by vam mali pomoct...prosim dajte vediet do IP.....

mimi_2
10. feb 2014

@ludinka moja mne už odpísal...ale tak trocha nezrozumiteľne dneska 🙂 som sa ho pýtala či keď budem pichať Merional či miešať 1 roztok a 2 prášky a na to mi neodpísal...nevieš mi prosím poradiť ako to mám miešať? Či mu mám napísať ešte raz tú otázku?

nelly3
10. feb 2014

@mimi_2
ahoj, ano 2 prasky s 1 roztokom moja 😉

ludinka
10. feb 2014

@mimi_2 ja som nemiesala tak neviem, ale tak hadam ti ostatne kock poradia....no tak dufam ze aj mne odpise dnes

nelly3
10. feb 2014

ahojte, baby mna tak bolia vajecniky a cele podbrusko, akoze som uz z toho na nervy, same tabletky si len davam, ach jo 😢 dostala som vo stvrtok menzes a od vtedy mam krce a bolesti a aj krize ma uz bolia, zeby ta antikoncepcia co ju beriem? a dneska mi prisla z RF ziadost potvrdena - spravne, v stredu idem do ba - klinicke pracovisko, som velmi zvedava co vybavim.
@ria191 moja myslim na teba, dojdi sem kuk nachvilku.

mimi_2
10. feb 2014

@ludinka
@nelly3 Ďakujem dievčatá a moja ešte mi povedz, to sa vždy takto mieša u každej stimulky?

nelly3
10. feb 2014

@mimi_2
ano, tieto injekcie menopur, merional..... sa miesaju 😉

lucka_220809
10. feb 2014

ahojte dievcata, aj ja cakam na odpoved od Stelcla... zatial mi nechodi, ale mozno vy mi tiez budete vediet povedat. Ja som vcera zacala brat lieky na soft, clostylbegyt, a mam mat folikulometriu 8.DC, co vychadza na sobotu... myslite, ze bude OK prist tam v piatok, tj o den skor?

ludinka
10. feb 2014

@lucka_220809 podla mna robia sono aj v sobotu, a myslim ze jeden den hore dole

lucka_220809
10. feb 2014

@ludinka ja prave by som potrebovala neist v sobotu, mam nieco take polo-pracovne coho sa musim ucastnit.. ten piatok by to zachranil :-/
Ale dakujem za odpoved.. snad sa mi ozve...

lucka_220809
10. feb 2014

@ludinka a uz mi aj odpisal ze mam prist v piatok. neviete, ci na folikulometriu tam mozem len tak prist? Ci mam sa objednavat na konkretny termin na recepcii?

ludinka
10. feb 2014

@lucka_220809 podla mna sa treba objednat

lucka_220809
10. feb 2014

@ludinka dikes 🙂

miskanr1
10. feb 2014

@mimi_2 Ahoj Prišiel Ti clostyl? Poslala som Ti ho ešte vo štvrtok

gaga83
10. feb 2014

@bradik @miscok @yanka1 tak triple testy negativne Ds sice vyslo 1:760 ale ze pri dvojickach je to len irientacne. Podala mi to len sestricka a nic nepovedala tak hadam je to ok. A vy babule ako sa mate?

kako23
10. feb 2014

@lienka_1 ahoj, skoda, ze si nenapisala vcera. Dnes som bola na OPU aj v lekarni. Ak pojde vsetko ako ma, tak vo stvrtok pojdem zase na ET, tak sa kludne mozem spytat.

miscok
10. feb 2014

@gaga83 Ahoj 🙂 Dlho som tu nebola, nejak nestiham. Tesim sa, ze to mas v poriadku. Drobcence su zdrave a pekne rastu 😉 Ja gulatiem. V stredu mam poradnu a utz, tak som zvedava co je nove. Maly je velmi aktivny, stale do mna vrta, kopka...ma rad, ked mu spievam 😵

ludinka
10. feb 2014

@kako23 ahoj a ako dopadlo opu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre