Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
29. apr 2012

@melisska inac ja som sla na odporucanie D. Stelca na KO folikov k jednemu lekarovi do Roznavy a vsetko bolo v najlepsom poriadku... pretoze lekar v Roznave posobil isty cas v RF v Brne, takze co sa tyka folikulov, presne vedel ako ich pomerat...a bol neskutocne milý.... 🙂

kukulik30
29. apr 2012

pekny den,
@speranza1 a ty si budes este aj dnes volat do RF, ci ti tiez povedali, ze uz nemusis?

kukulik30
29. apr 2012

@lenkalienka01 noo, ja by som isto testla 😉

melisska
29. apr 2012

@speranza1 x IVF a asi 7x KET

melisska
29. apr 2012

@kukulik30 no jasne kukulik by nevydrzal🙂))))) 😵 a testoval a ja tiez 😉

speranza1
29. apr 2012

@kukulik30 ahojky...velmi by som chcela vediet ako sa dnes maju, pretoze nam prave stale po tretom dni zacinaju degenerovat..dnes som si uz aj poplakala..prislo mi tak clivo a smutno a mala som strach a tak vsetko dokopy....aj mne vraveli ze nemusim dnes volat..ale neviem co mam robit... viem ze 4ty den embryjka nekontroluju....a ty? budes volat? alebo ako? a neboli ta podbrusko? mna ano... a hlavne ciculky mam staaaasne citlive... 😀

speranza1
29. apr 2012

@melisska takze ste zrejme mali vela mrazacikov....

kukulik30
29. apr 2012

@speranza1 ja im asi budem silno verit a nebudem volat... 🙂 uz sa neviem dockat zajtrajska 😵
a bolia ma vajecniky troska..anfuknuta som malinko, ale inak sa citim fajn

speranza1
29. apr 2012

@kukulik30 to je dobre ze sa citis fajn... vy vyrazate do Brna dnes, alebo zajtra?

kukulik30
29. apr 2012

@speranza1 vyrazame zajtra 😉 okolo pol siestej, mame tam byt o pol 12tej

speranza1
29. apr 2012

@kukulik30 aj my pojdeme az zajtra.... a my mozeme ist aj neskor, kedze tam mame byt 15.30....

kukulik30
29. apr 2012

@speranza1 tak to mate super cas
my dnes dame maleho k nasim spat, aby sme mohli skoro vyrazat

speranza1
29. apr 2012

@kukulik30 tak to je jasne...kuki...pocuvaj ..budes si rano vkladat este utros? alebo?

kukulik30
29. apr 2012

@speranza1 no presne toto neviem, dobre , ze si pripomenula...baby, ako to je s utrosom rano???

staga
29. apr 2012

@speranza1
@kukulik30 mozte si Ultros si kludne mozete dat, pri prvom ked som isla na ET okolo 11h mi povedali ze si mozem dat lieky.

svetlana77
29. apr 2012

@kukulik30 ďakujem a OPU si mala koľký deň cyklu? ja mám pichať Orgalutran už 8. deň... ak mi povie, že aj 9. a 10. deň, tak neviem, keď mám iba 2 :o(

kukulik30
29. apr 2012

@staga aha, ja len, ze je to take neprijemne, ked to vyteka a cesta autom potom a ET, nema sa clovek kde osprchovat...

@svetlana77 neboj, ked ti lekar vravel, ze si mas dat uz 8.den, tak si daj ...lekar vie, kolko mas liekov a urcite je to spravne
aj ja som mala 2 🙂 a opus som mala 13dc 😉

lenkalienka01
29. apr 2012

baby moje....ja sa bojim testovat.....este vydrzim 😝 a dakujem za vsetky palce, bodaj by to vyslo uz konecne vsetkym 😉

melisska
29. apr 2012

@speranza1 ano ale to bolo riadne IVF a co z toho ked babetko nemame:( a zabudla som ti spomenut ze som mala pred IVF -prirodzenou cestou 4x mimomaternicove tehotenstvo 😒

speranza1
29. apr 2012

@melisska je mi to velmi luto.. ja nerozumiem ako je mozne mat 4x mimomat. tehu... 😨

bibi24
29. apr 2012

Baby, utros urcite rano pred et vlozit 😉

hencidlo
29. apr 2012

ahojte zienky, tak mam zle spravy dnes som robila 3x test a cisty ako lalia, co je mi divne ze vcera boli na teste krasne //, zajtra idem na tu krv, ale obavam sa najhorsieho. som z toho na nervy tak neviem co bude dalej..... ☹

melisska
29. apr 2012

@kukulik30
@speranza1 zajtra drzim palce aj na nohach 🙂)) jaaaaaaaaj aj ja by som si uz isla po ne 🙂)) 😉

kukulik30
29. apr 2012

@hencidlo oj moja, to ma mrzi....ale uvidis, ako dopadne zajtra krv... ☹ drz sa !

@bibi24 ja som tak rozmyslala, ze by som si ho rano zobrala oralne..ale tak, ci budem mat aj taky ucinok a za dalsie , ktovie ako zaludok....asi to nejak vydrzim, aj ked je to take neprijemne, ked bude vklad a dole to vyteka 😒 pamatam si , ze stale som to pred transfermi riesila....

tinaorchid
29. apr 2012

Ahojte dievcence, dovolte aby som sa k vam pridala. Ja som bola v Reprofite v Decembri u Vitouskovej, dobodli sme sa na softe niekedy v lete.Momentalne beriem DHEA na jej odporucanie.
@kukulik30
@speranza1 chcem sa Vas opytat, ci vam robili oplodnenie klasicky, alebo ICSI? Mne totiz Vitouskova povedala, ze u nich sa to robi takmer vacsine formou ICSI, nakolko pri klasickom oplodneni je tam dost velke riziko, ze sa to nepodari.
Prajem vela stastia k zajtrajsku a nech sa vam vase bambulky pekne zahryznu na dalsich mesiacov. 😵

kukulik30
29. apr 2012

@tinaorchid na, ICSI, nam tak robili vsetky IVFka
a dakujem 🙂

svetlana77
29. apr 2012

žienky, viete mi poradiť, ako je to pri Reprofite s parkovaním?

kukulik30
29. apr 2012

@svetlana77 na tej ulici Hlinky je vela parkovacich miest, ale vacsinou je vsetko plne , my ideme troska dalej a tam su volne, aspon sme stale nieco nasli 😉
a raz sa nam podarilo zaparkovat dokonca presne pred klinikou, ale to sme mali asi stastie😀

tinaorchid
29. apr 2012

@kukulik30 nieje zaco 😵 . Ja by som uz bola rada na tvojom mieste, ale este ma toho vela caka aj mam strach a bojim sa neuspechu, ale som rozhodnuta to skusit a som si ista ze Reprofit je ta najlepsia volba. 😅

svetlana77
29. apr 2012

@kukulik30 ďakujem, tak zajtra šťastnú cestu aj s bublinkou!
my ešte musíme vyriešiť, kto nám na tú chvíľku pri OPU zabaví dieťa.. žeby na recepcii? 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre