Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
1. máj 2012

Uz som mu poslala email, uvidime aka bude uspesnost🙂

staga
1. máj 2012

@gerdusha ano 3 tie prasky jednym roztokom
ty si kolko dni mas takto pichat?

svetlana77
1. máj 2012

@kukulik30 , @speranza1 držím palce!!!
aj v Heliose robia ET pod ultrazvukom 🙂 , mňa dokonca zobrali do labáku a videla som naše nezbedné šidlo aj pod mikroskopom v štádiu blastocysty 😀

dalida
1. máj 2012

@melisska myslim, ze bude stacit, ak das aktualny HP a aspon zbezne porozpravat ako prebiehali stimulacie.... Tesim sa, ze sme sa tu stretli. Dufam, ze nam to vsetkym vyjde. 🙂

svetlana77
1. máj 2012

@kukulik30 koľko ste nakoniec platili?

tinaorchid
1. máj 2012

@melisska ja som tiez chodila do splnu. Po vysledky mi bola sestra, nakolko ja som v zahranici. Ja som najprv zavolala sestricke a dohodla to s nou.Budes si to ale musiet prekopirovat, lebo oni to tam nerobia a zaniest im original spat.Sestricka je tam velmi zlata,co sa o doktorovi bohuzial neda povedat

kukulik30
1. máj 2012

@svetlana77 1334€ 😉

kukulik30
1. máj 2012

@melisska podla mna netreba, staci vsetko povedat a doniest , co mas doma..ak mas HP novy, tak to staci... 😉
ja som mala taky tahak a vsetko postupne si zapisal, to stacilo

melisska
1. máj 2012

@tinaorchid to ja viem, ze sestricka je zlata🙂)) 😉 dakujem vsetky za odpovede🙂

melisska
1. máj 2012

email im aj tak nedosiel, prisla mi sprava, tak kaslem na to, mam nove vysldeky, tie su podstatne 😉

tinaorchid
1. máj 2012

@speranza1 my mame spermiogram v norme, tak som sa aj cudovala, ze naco ICSI.
Ja som mala povodne zacat soft uz v january, ale nakolko som ochorela, tak sa nam to odsunulo na neurcito, resp. do nasej dalsej dovolenky 😉 .Lieky uz mam, tak uz len zacat 😵 .

gerdusha
2. máj 2012

@staga ,

no neviem, kolko dni si to budem takto pichat, zacala som hned 2. DC a uvidi sa zrejme podla folikulometrie...lekar mi povedal, ze asi celu stimulaciu

speranza1
2. máj 2012

krasne ranko dievcata..tak ako sa dnes mame?

@tinaorchid tak ti prajem stastny zaciatok a este stastnejsi koniec🙂....

lenkalienka01
2. máj 2012

ahojte, pridavam info...lenka_21 ma krasneho chlapceka Samka, narodil sa vcera na 1.maja, 50 cm a 3800g a aj s maminou su OK.

speranza1
2. máj 2012

@lenkalienka01 .... zo srdiecka gratulujeeeeeeem lenke_21

staga
2. máj 2012

@lenkalienka01 -.lenka_21 gratulujem moc,moc 🙂 🙂 🙂

brita
2. máj 2012

@lenkalienka01 -.lenka_21 jeeej, gratulujem, to je super, ze vsetko dobre dopadlo 😉 😉 😉

bibi24
2. máj 2012

@speranza1 ahooj 🙂 Ja tak normalne. Od vcera ma bolia prsia a stale sem tam troska to podbrusko. Inak nic. Vobec netusim ci to nieco znamena, alebo je to utrogestan. Takze cakam a cakam 🙂 A ty?

@moja72 ako sa mas?

kukulik30
2. máj 2012

dobre ranko, ako sa mame dievcata?
ja ziadna zmena 🙂uz keby bola nedela, ze zacinam testovat 😅 😀
inka vela zmien sposobuje utrogestan, ako su bolestive prsia a podbrusko, takze je to casto velmi mylne...

bibi24
2. máj 2012

Kuku, toho utrogestanu som si plne vedoma 🙂 Akurat, ze ho beriem uz 11 dni a podbrusko ako pri ms ma zacalo boliet az po ET a prsia az v pondelok. Nikdy som nemala takyto priebeh, ale samozrejme viem, ze to vobec nic neznamena. Ja som realista 😉

kukulik30
2. máj 2012

bibi, akoze ja sem tam popichavanie citim, ale to akoby vajecniky, tym ze su podla mna troska zvacsene...ale inak nic, no a rano som nafuknuta, ma bolelo az pod rebrami, ale to len cca pol hodky a potom , ako som sa rozhybala, bolo dobre...
ja uz ani neviem, co su priznaky 😀 lebo vzdy som to mala inak, ak clovek chce, najde si kadejake priznaky 😀

speranza1
2. máj 2012

@bibi24
@kukulik30 caute baby.. takze ja hlasim, ze sa citim fajn akurat mam neskutocne citlive prsia (utros) a mam nafuknute brusko...

speranza1
2. máj 2012

@kukulik30 ty uz budes v nedelu testovat??? 😀

kukulik30
2. máj 2012

@speranza1 jasnacka 😀 ja som mala testy pri poslednom tehu pozitivne od 5. dna po ET

speranza1
2. máj 2012

@kukulik30 to naozaj????? kraassa... prajem ti z uprimneho srdiecka aby v nedelu boli //... ttfuj tfuj tfuj....
ja som sa aj pri minulom IVFko citila rovnako ako aj teraz ..ale len prve tri dni po ET..potom ma prestali boliet prsia...na osmy den som zacala spinit (presne v case mrchy) a nakoniec som zacala krvacat... a bambulka odisla... 😢 😢 😢 .. velmi som plakala....

kuki..pocuvaj.... ty si budes volat ako sa maju ostatne pampusiky?

kukulik30
2. máj 2012

@speranza1 oni by mali dat mailom vediet, ze ako to dopadlo a ci mrazia a kolko..aspon teda tak viem 😕

speranza1
2. máj 2012

@kukulik30 OK... tak budem cakat mail.... 🙂

staga
2. máj 2012

@gerdusha tak drzim palce nech nas dobre vajka 😀 😀 😀

kika386
2. máj 2012

Caute kocky, planujeme sa s mm objednat na konzultaciu do RF, viete mi poradit ku komu ist? Kto je podla vas najlepsi?

speranza1
2. máj 2012

@kika386 kika myslim ze vsetkych chvalia..ja konkretne chodim k MUDr. Stelcovi a som s nim maximalne spokojna... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre