Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bayley
13. máj 2011

@rienok ty máš zajtra už OPU? Držím moc palce, aby to bolo dobre načasované a oocyty boli maximálne kvalitné 😵

gabinkaa
13. máj 2011

@rienok držíme moc moc palčeky na zajtra, aby bola kvalitná úrodička, tfuj tfuj 😉

sussy
13. máj 2011

@leamax Ano objednala som sa na 21 juna.

sussy
13. máj 2011

@callex je to smutne ako to tu funguje a hlavne to ze kopec ludi na SK si predstavuje zdravotnu starostlivost v UK i Irsku inak ako to v skutocnosti je. nemocnice su tu velmi pekne a dobre vybavene pristrojmi ale to je asi tak vsetko.Ale lekarska starostlivost a odbornost lekarov je na nic. Skoda.

sussy
13. máj 2011

@leamax idem k MUDr Vitouskovej

martini
13. máj 2011

@rienok neskutočne ti zajtra držím prsty. Budem na teba myslieť, aby boli oocyty hyperkvalitné a aby ich bolo dosť. A nech nájdu také, čo bude nakoniec bábätkom...

luly3
14. máj 2011

krásne ránko
@bayley ja sa nečertím len som vyjadrila svoj názor 😉 a presne o tomto
to je že keď niekto pozná nick tak nemusí mať foto a keď sú jeho príspevky
pre dotyčného nezaujímavé tak môže mať aj 4 fotky nepomôže to - toť môj
názor 😅 a taaaak sa snažím písať po slovensky no mne to proste asi nikdy
nepôjde 😀 😀 😀

luly3
14. máj 2011

@rienok moja moooc mooooc držím palečky a myslím na teba 🙂

leamax
14. máj 2011

dobre raaaanko 🙂
@rienok, strasne, strasne drzim paste dnes aby bolo kopec najkvalitnejsich vajicok a z nich krasne embryjka, ktore budu o 9 mesiacov babatkami 😵 drz sa dievca 😵
@sussy tak to mas coskoro, neboj, bude to ok 😵
@luly3 len pis zahoraccinou, mne sa to paci 😵

miminkad
14. máj 2011

@gabinkaa tak to ti verim tu unavu.a hlavne ta obdivujem.dufam,ze sa nam to teraz vsetkym podari

miminkad
14. máj 2011

@bayley takze sme mali z nej rovnake pocity...tiez mam obavy,kedze poriadne ani neodpovedala a v podstate nas hned odtial vyhodila.inak sranda,ze mame rovnako folikov.mozno sme sa aj minuli.nesedela si tam tak sama?
@rienok drzim vsetky paluchy 🙂 😉 😵 😵 😵 😵

leamax
14. máj 2011

@bayley
@miminkad tak to som prekvapena z toho ako o nej pisete. ja k nej chodim a nikdy som nemala pocit, ze by sa mi nedostatocne venovala alebo ma dokonca odtial rychlo vysikovala. neviem.

ofinka
14. máj 2011

@rienok uz ma mozno aj po OPU. nema tam laptop a oni wifi free, ze by sa nam prihlasila? 😉

taawewe
14. máj 2011

@rienok juj no pockaj,ale aku detoxikaciu mas na mysli ty?lebo ja nemyslim radikalknu,ye ti odplavi z tela nilen yle veci ale aj dobre.
ja mam na mysli ocistu a vyzivu tela

rebeka33
14. máj 2011

@rienok držím všetky palce. Ty si taká milá osôbka,že ti to veľmi prajem. 😉
@sussy mám 2 známé v irsku čo tam porodili už 3 deti, ale bola som zhrozená z toho čo mi rozprávali. Cisársky jej robila indka v mohérovom svettríku. V RF by som si zajednala prvú konzultáciu k Koudelkovi,dalšie návštevi je to asi jedno, lebo vlasne sa držia schémy ktorú určí a sú tam naozaj všetci O.K. Ja som doktorky nezažila, vtedy bola len veľká4 😀 Myslím,že po Irsku sa ti tento prístup bude páčiť. Akurát neviem či by si nemala skúsiť soft, hociako je tam viac folikulov a väčšia šanca ,keď už budeš tolko cestovať. A väčšina z nás ho znášala dobre. Oni ti poradia.
Ospravedlňujem sa všetkým v novom laptope nemám žiadne fotky a gramar mi nefunguje, napriek tomu,že som relaívne vzdelaná slov, gramatiku sa naučím snád až z deťmi, 😀 🤐

miminkad
14. máj 2011

@leamax mozno mala blby den

leamax
14. máj 2011

@miminkad ktovie, mozno

mima263
14. máj 2011

čaute baby,
@rebeka33 alebo hocikto kto čítate neviete náhodu aký je rozdiel medzi beta hcg a S hcg.
Nevieš mi prosím dať kontakt na súkromný labák. Mám podozrenie na mimomaternicové

leamax
14. máj 2011

@mima263 S HCG? to aj take je? viem, ze na zistenie tehotenstva sa pouziva beta hcg, ale s hcg neviem co je
som ti strasne pomohla, co 😀
drzim paste aby to nebolo mimomaternicove ale pekne vnutromaternicove

rebeka33
14. máj 2011

@mima263 Je to forma tej istej zlúčeniny ,ale hodnoty sú rozdielne. V Ke ti viem dať kontakt na labák, kde je aj sestrička ,ktorá ti zoberie aj krv aj i dajú výsledky do 2 hodín.No robia len cez týždeň. Dnes by ti to mohli urobiť v lab mede v starej nemocnici, Ako veľmi súri a aké máš posledné hodnoty,
?

mima263
14. máj 2011

@rebeka33 IP
@leamax
ďakujem baby ste zlaté

leamax
14. máj 2011

@mima263 hlavne aby nebolo mimomaternicove. daj nam potom vediet. drzim vsetky prsty

mima263
14. máj 2011

@leamax ďakujem, ale vnútromaternicové už nebude. Snáď nabudúce

leamax
14. máj 2011

@mima263 to mi je luuuto ☹

gerdusha
14. máj 2011

@rienok ,
drzim palce

gabinkaa
14. máj 2011

@taawewe ja som niečo také robila, ale tým, že som zmenila stravovanie, hlavne viacej zeleniny a aj takej, ktorú som len veľmi málo jedla, stravujem sa tak bude to 3 týždne pred OPU, takže je to tak trocha detoxikácia, ale nie radikálna a nejakými tabletkami, fakt len zmenou stravy

kajka39
14. máj 2011

@rienok - tak ako, sme zvedave... myslim na teba cely den, ako to dnes dopadlo? 🙂 🙂

kajka39
14. máj 2011

babulky, musim pochvalit.. s tymi foteckami je tato tema krajsia a veselsia.
Naozaj nejde o zvedavost kto a ako vyzera, ved nemusi byt ziadny detail . Niekedy staci pozrietna fotku a viem o koho ide ovela skor, ako podla niku. 😉

leamax
14. máj 2011

@kajka39 inak, to je fakt, ze to vyzera krajsie. aj sa v tom lepsie orientuje ako ked sa od vsadial usmievaju tie rovnake tvaricky, ze 😉
@rienok, veru uz sme zvedave, ako to dopadlo?

miminkad
14. máj 2011

@rienok ahoooj,ako ste dopadli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre