Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
14. máj 2011

@bayley dakujem..a ze janka kirschner to je zlate.a nebojkaj sa..dokyna sa urcite dobre rozhodla..ja som takisto mala z nej obavy a vsetko dobre dopadlo.a radsej OPU na 12dc akoby by ti mali povedat ze stop uz je neskoro.mne sa tak stalo a iba mi povedali ze je tu uz len na domaci pokus.a to bola moja prva skusenost s RF. 🙂 ale verila som im dalej.drzim palce

taawewe
14. máj 2011

@gabinkaa a kolko vypijes vody? a je tazko dnes dostat do tela vsetko zdrave,ked nam v obchodoch nukajeu same chemicky striekane veci:/ takze to som si odstriehla

bayley
14. máj 2011

@luly3 vôbec to nie je o tom, že sú niečie príspevky pre niekoho nezaujímavé... Ide len o lepšiu a rýchlejšiu orientáciu.. napríklad niekedy nemám čas čítať všetko, len som dajme tomu zvedavá na to, ako dopadla rienok, tak môžem celý deň len rýchlo myškou prerolovať a až sa mi mihne fotka rienok, tak čítam, ako dopadla OPU... nikto tu nepotrebuje vidieť, ako niekto vyzerá, keby to dovoľovali pravidlá MK, úplne by stačila namiesto fotky nejaká kvetinka.... ale to píšem len na vysvetlenie, prečo sa tu o tom bavíme.. nikto niekoho do ničoho netlačí 🙂 a ďalej píš svojou záhoráčtinou, mne sa to fakt páči 😉

@miminkad áno, najskôr som sedela sama, lebo sme trošku meškali a nebolo voľné miesto na parkovanie, tak ja som išla dovnútra, manžel prišiel neskôr...... Ty si tam tiež bola okolo 11-tej?

bayley
14. máj 2011

@callex ďakujem, dnes som sa už ukľudnila a verím tomu, že rozhodla správne... a teším sa na ňu v utorok 😵

miminkad
15. máj 2011

@bayley my sme tam este asi o pol jedenastej boli a jedna holka,mozno ty,sedela sama napravo pod oknami.dlhsie vlasy vlnite

leamax
15. máj 2011

dobre ranko, dievcata 🙂
@bayley samozrejme, ze rozhodla spravne, musis tomu verit. neboj, ja k nej normalne chodim, tiez som mala minule pocit, ze zle nacasovala OPU a nakoniec som sa presvedcila, ze vie co robi, vsetko bolo tak ako ma byt 😉 neboj, dobre bude 😉
@rienok, ty sa nam uz ohlas, ako si vcera dopadla? dufam, ze bolo kopec krasnych zrelych vajok 😵

rienok
15. máj 2011

@gabinkaa,@martini, @ofinka, @luly3, @mimikad, @bayley, @leamax, @gerdusha, @kajka39, @ rebeka33, @ninockaskv, @cecil36 a ospravedlňujem sa ak som na niekoho zabudla .... takže mám 4 zrelé vajíčka, o 13,00 budem volať ako sa im darí 🙂 prepáčte že som sa hneď neozvala ale spala som celý deň 😅

miminkad
15. máj 2011

@rienok juj,tak to som rada,dufam,ze krasne rastu.tesim sa na nove spravicky a drzim vsetky palce,aj muzove a aj nasim psom,to je cca 12-13x4 palcov 😉

luly3
15. máj 2011

@rienok no to je supeeer moja 🙂 🙂 🙂 teším sa 😉
a tfuj tfuj tfuj nech sa krásne všetky oplodnia 😉

gerdusha
15. máj 2011

@rienok ,

drzim palce...ja osobne tento prvy den cakania strasne neznasam...

leamax
15. máj 2011

@rienok no ahoooooj 🙂 no super, kraaaasa. tak potom daj aj vediet ako sa im dari 😉 silno drzim prsty. oddychuj brucho boli?

rienok
15. máj 2011

@mimikad ďakujem ste všetci veľmi milí 😀
@leamax včera bolelo, dokonca prvý krát som dostala aj injekciu proti bolesti, ale už je dobre 😉
@luly3 ďakujem, verím že sú všetky OK a pokračujú ako majú 😵 😵
@gerdusha pravdupovediac ani sa Ti nedivím... to je stále o čakaní 😕

leamax
15. máj 2011

@rienok to az tak silno 😨 tak to uz teraz bude stat urcite za to. joj, normalne sa tesim ako nam o dva tyzdne nahlasis // 😵

rienok
15. máj 2011

@leamax dúfam že máš pravdu 😵 😵 😵

leamax
15. máj 2011

@rienok jasne, ze mam, nepochybuj 😉 😵

miminkad
15. máj 2011

@rienok urcite ma @leamax pravdu 🙂 😵

rienok
15. máj 2011

ozaj dievčence, mne teraz dali taký ružový leták " Poučení k transferu embryí" a na druhej strane sú fotečky ako vyzerá zrelé/nezrelé vajíčko a ako sa ďalej vyvíja... aj vy ste už také dostali? Strašne milé, manžel konečne rozumie výrazom ako morula a blastocysta 😀

leamax
15. máj 2011

@rienok aj mne to dali az teraz. muzik to tiez okomentoval, ze preco nam to nedali uz minule aby v tom mal jasno 😀 inak je to fakt pekna pomocka, popravde - aj ja som si to vedela s tym lepsie predstavit 😀

dobru chut vsetkym k obedu

tinna13
15. máj 2011

@rienok jeej tak to je pekny pocet, drzim palce nech sa pekne vesetky oplodnia. pri takom pocte by mohla byt aj PK, nie?

rienok
15. máj 2011

dobru chuť 🙂

martini
15. máj 2011

@rienok aj ja držím prsty, nech sa pekne oplodnia... A tiež som zainteresovala všetkých doma do držanie prstov, tak k mojim pripočítaj manželove, 2x psie a 20 prstov babatkovych... 🙂

rienok
15. máj 2011

ahojte, takže sa oplodnili 3 ... zajtra si mám volať, ale nevyzerá to na PK

rienok
15. máj 2011

@martini ďakujem to je veeeľmi veľa prstov, tak to uz určite vyjde 😵

martini
15. máj 2011

@rienok VYJDE... Jasné jak facka 🙂

leamax
15. máj 2011

@rienok supeeeeer 😵 urcite to vyjde 😵 PK asi nebude, takze utorok uz budes tehulka 😵

rienok
15. máj 2011

@martini ďakujem 🙂
@leamax a ty ako pokračuješ?

callex
15. máj 2011

@rienok zatial super pokracovanie...tak nech sa tito traja borci pekne delia a nech idu k mamicke same blastocysty.sme zvedave co z nich bude zajtra.aj my sme dostali ten ruzovy letak naposledy.asi uz mali moc otazok tak to vyriesili letakom. 😀
brusko uz neboli?

leamax
15. máj 2011

@rienok ako? rovnako, citim sa nijak zvlast a vselijak. sen-tam ma picha v brusku, skor mam pocit, ze citim vajecniky, neviem. ved uvidime, som len 6.den po ET

rienok
15. máj 2011

@leamax to je v poriadku prečítaj si tú moju prednášku predvčerom 😵
@callex som síce ešte trochu ospalá ale už je všetko v poriaku 😵

leamax
15. máj 2011

@rienok hej, ta tvoja prednaska ma stale upokojuje 😵 stale veriiiiiim a hladkam 😵
len pekne oddychuj, nech sa brucho zregeneruje a utorok moze prijimat drobcekov 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre