Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
23. okt 2011

@tanitta Tánička zdravím, a ktože by si teba len nepamätal 😀 pobošaj za nás toho tvojho 15kg drobca 🤐

katy2
23. okt 2011

@tanitta dakujem 😵
ja som sa vam tu len tak votrela...
tiez mame toho za sebou dost, ale nam to vyslo v KE... Brno nas minulo, aj ked som nad nim uvazovala... Ale po manzelovej mozgovej prihode by sme to uz nezvladli....

maticap.
23. okt 2011

@miminkad ahoj, silno presilno drzim paste, aby sa aspon jedno udrzalo. Presne takto ako u Teba to bolo u kolegyne: vkladali dve, zacala krvacat, napriek tomu isla na krv, zvysili davky utrosu a v auguste porodila zdraveho syna. Treba dufat a verit v zazrak... aj ked viem ake je potom sklamanie krute....drz sa!

miminkad
23. okt 2011

@lulu10 volala som minovi.rano pojdem k nidalovi a potom k nemu.potrebujem zohnat agolutin.mino to tak tragicky nevidi
@lenkalienka01 dakujem.uz ste po?kolko vam dali?

zuzla80
23. okt 2011

@katy2 vám to bolo šťastie súdené v KE 😉
No nám sa už krásavica práve zobudila, tak musím, ale strašne sa teším, že som ťa Cavicek zahliadla, odkáž synovi, že po Jackie Chanovi túžim strašne aj ja, možno raz 😀 . Tani, katka detto 😉

lulu10
23. okt 2011

@miminka súhlasím s minom. A čo je agolutin?

miminkad
23. okt 2011

@lulu10 nejaky hormon ,tusim nieco fsh spominal

miminkad
23. okt 2011

@maticap. dakujem,dufam,ze to bude aj u nas tak

lenka_21
23. okt 2011

@zuzla80 @cavik @katy2 @tanitta Caute baby, dakujeme za povzbudive pismenka, vzdy je pekne citat pozitivne pribehy ... Dokonca niektore z Vas mam aj v nasej tabulke co tu mame 🙂 😉 🙂

@miminkad Tusim to sa picha v nemocnici splu s infuzkami na udrzanie tehu ... Tiez nerozumiem preco ti to na tej pohotovosti nepichli 😕 😕 Je super, ze tvoj lekar to vidi lespie ... podla mna to musi povzbudit ... nechcel ta nahodou hospitalizovat, ak dnes sluzi?

@lenkalienka01 Supeer, teraz uz len na gauc a tehotniet 😀 😀 😀

miminkad
23. okt 2011

@lenka_21 no ten agolutin bud spussti mrchu alebo udrzi tehu.moj dr bol hned za hospitalizaciu.ale sme sa dohodli,ze uz do rana pockam.ak by som zacala viac krvacat,tak mu budem volat.rano pojdem k abutaimovi a potom k mojmu.len ja nechcem lezat v to,pre mna by to bolo psychicky velmi narocne,by ma tam stale otravovali moje nadriadene,navyse jej tam sestra robi...radsej potom skusim vybavit nejak nitru.budeme tam s lulu3 bojovat.som z toho utrosu ko,ked ho jem

lenka_21
23. okt 2011

@miminkad Jaaaj ano, uz si spominam ... bud to vyvola mrchu, alebo udrzuje tehu ...

Tvoj Dr.nie je z NR? Ja som si myslela, ze je ... no ty si zdravotnik a vies sa rozhodnut, ale keby ma presviedcal nad hospitalizaciou v NR tak by som asi isla ... tie TO chapem ...

miminkad
23. okt 2011

@lenka_21 nie,on je z to.ten co pomohol leamax.

rebeka33
23. okt 2011

@cavik ahoj, si zlatá.Ak to bol Dr. Urdzik tak som to mohla byť ja 😉 . myslím,že si mi ju doporučovala, alebo niekto z koníka- Gregovú. Zatiaľ som spokojná veľmi a tel. sa ju naotravujem 🙂 . Prepáč všetko sa mi to moce ,ale niesi tehu, nemáš 🙂 to v statuse. Prepáč ak trepem. Budem rada ak sa Košičanky stretneme. Určite by sme mali o čom kecať. 🙂

@miminkad držím palce, pamätám ,že mircalla to mala tak a malí to prežil. Závisí kde je cievka ,ktorá pukla, nemusí byť pod bábetkom. ☹ Ležkaj a zajtra uvidíš. Berieš fraxík? myslím na vás.
@callex už mám baby vak aj nosič ,ale ona je najradšej na rukách a doma. Ešte je maličká, trochu sa bojí nových vecí ,ale dúfam ,že sa to čokoro zlepší. 😵 Vraj všetko prejde po 3 mesiaci- tak uvidím to je už za chvíľu 😵

Pekný deň všetkým

rebeka33
23. okt 2011

@zuzla80 ahoj práve som si všimla ,že ste o deň a rok starší s Ninkou. Simka je 26:7. Tak len ma to potešilo.

cavik
23. okt 2011

@rebeka33 ...to, že to nemám v statuse, ešte nič neznamená...ja som taký bojko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...a áno bol to dr. U. 🙂 🙂 ...a áno, stretnúť sa môžme kedykoľvek, kým neporodím to bude ľahšie 😉

rebeka33
23. okt 2011

@cavik prepáč až teraz som pozrela dopredu. Super ,že dvojky aj ked ti nezávidím tie prebdené noci, ale párik je super. teším teším veľmi 😵 . Na jar sa budeme všetky kočikovať niekde spolu - Je nás tu košičanie dosť 😀 budeme ako sprievod reprofitáčiek. 😀 malá dnes spí ako zlatko, tak mám trochu čas, idem dočítať.

rebeka33
23. okt 2011

@cavik budem veľmi rada. napíšem IP. Ak by chceli iné reprofiťáčky budem rada ak sa ozvú.

cavik
23. okt 2011

@rebeka33 ...nič sa nedeje...a ja predsa nebudem mať prebdené noci, také ani nepíš 😵 😵 😵 😵 😵
myslím pozitívne,myslím pozitívne, myslím pozitívne 😀 😀 😀

takyna
23. okt 2011

@cavik aj ja sa pridávam , teším sa , že ste takto sa zdvojíčkovali 🙂 , tak nech ešte čo najdlhšie budeš kinderko xxl 😉 a potom sa ozvi 🙂
@rebeka33 gratulujem dodatočne k Simonke 🙂
babule pozdravujem, tiež patrím k prvopočiatočkám tejto témičky 😉 , Brno nám osobne vyšlo na prvý šup, a máme z neho Bibianu, ktorá stojí za všetky utrpenia , ktoré sme si museli prejsť, kým nám bolo požehnané 🙂

Pozdravujem vás a držím všetkým palce, raz to určite vyjde, treba veriť, a nevzdávať to 😵 😵 😵

@tanitta ,
@katy2 ,
@zuzla80 , ...........POZDRAVUJEM 😀

miminkad
23. okt 2011

@rebeka33 dakujem,beriem anopyrin.uvidime.rano idem aj k tomu doktorovi,co dnes a potom k mojmu.ak budem mat ist lezat,tak asi pojdem do nitry...

lenkalienka01
23. okt 2011

@miminkad prisli sme z Brna styria / ked ratam aj mm / 🙂 😀

miminkad
23. okt 2011

@lenkalienka01 tak aj styria ostante,tfuj tfuj 🙂 a ake velke boli embryjka

lenka_21
23. okt 2011

@falin Nepises ty nahodou aj do fora Babetko - Dlhodobe sympaticke snazilky??? 😀

mia_15
23. okt 2011

@miminkad ahoj, teraz sme sa vratili z chalupy a hned som aj zapinala pocitac,lebo som bola zvedava ci si testikovala. Moje moc ti budem drzat palce a aj sa dnes vecer budem asi modlit, aby bolo vsetko OK...ani som si to vsetko poriadne nenacitala,tak a uz ste boli v Brne? robili ti USG? a este krvacas? moooc na teba myslim a keby si tu pri mne tak ta aj vystiskam 🙂 bude to dobre,len lez,lez a oddychuj 😉

lenkalienka01
23. okt 2011

@miminkad jedno bolo 8 bunkove- 1 kvalita a druhe 6 bunkove- 2 kvalita. A dakujem. Ty sa tiez drzkaj a verim, ze ti to dobre dopadne. Lezkaj a oddychuj. 🙂

mia_15
23. okt 2011

@miminkad ja to s tebou tak prezivam,ze uz mi sibe moja... ja som si v rychlosti precitala spravicku od lenkalienka01 co ti napisala a myslela som si,ze to ty...boze som hrozna popleta 😕 a ten agolutin ti uz pichli?keby si bola v BA,tak ti ho zozeniem hned a aj by som ti ho pichla.... moc na teba myslim a drzim palce. Napis pak ako,dobre?

@lenkalienka01 gratulujem a drzim palce,aby sa zahrizkali 😉

lenkalienka01
23. okt 2011

@mia_15 dakujem 🙂

lulu10
23. okt 2011

@miminkad no ako sa máte? Myslím na váš celý deň, prešlo to aspoň troska?

gerdusha
23. okt 2011

@cavik ,

jeejda, neviem, ci si ma este pamatas...ja len reku BLAHOZELAM a dodavas mi trochu elanu ist znova do toho...drzim palce, tfuj tfuj tfuj...

miminkad
23. okt 2011

@mia_15 dakujem moja.nie,v brne sme neboli.boli sme tu v nemocnici na pohotovost.davaj na seba pozor a tiez hlavne oddychuj.agolutin som zohnala a uz som si pichla.uz len cakat a uvidime,co bude zajtra nove
@lenkalienka01 8bunkove su bojovnici,uvidis 😉 hladkaj ich,pi vela plnotucneho mlieka a skus chiily papricku alebo pol dcl cerveneho vina vecer 😉
@lulu10 si zlato.zda sa mi to trosku miernejsie.zohnala som ten agolutin,vdaka leamax,tak uz som pichla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre