Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
5. okt 2009

zuzlik a nema sa co dose..at 😉 myslim ze mas presne tu istu situaciu ako ja, takze ta reakcia bude asi taka ista, ale ked povies ze ho uzivas preventivne a vcera si si nepichala tak to bude ok, nebojkaj

zuzla80
5. okt 2009

Tak asi to tam písať nebudem, až keď sa opýtajú... Ja to picham kvôli tým antifosfolipidovým protilátkam - vraj to má potlačiť tie moje protilátky, ktoré robia šarapatu. Ale zo zrážanlivosťou nemám problém. Tak nepíšem, som sa rozhodla 😉 Ďakujem Juliček za nasmerovanie 😵

julietka
5. okt 2009

zuzlik naozaj nemas za co 😉 hlavne sa zajtra drzkaj pekne, nech su krasne kvalitne vajka a rychly spermonici

takyna
5. okt 2009

Zuzík asi som ťa nestihla, ale želám ti aby bolo veľa vajok, krásne embrijká a najšetrnejšiu narkózu 😵 😵 😵 😵 😵

mirinda10
5. okt 2009

Zuzlik zajtra sa drz budem na teba cely den silno mysliet a hned zrana ani nebudem nic robit len palciska drzat nech mas pekne silne vajka thuj thuj 🙂

takyna
5. okt 2009

Ahojte , menopur sa mieša s ničím či nie?, môže sa dopichávať namiesto gonalu? díkes

mirinda10
5. okt 2009

menopur sa miesa a moze byt nahradou za gonal

kukulik30
5. okt 2009

taky, ano je to prasok a rozpustadlo, takze treba miesat

takyna
5. okt 2009

Mirinda s čím? to dávajú spolu s menopurom?, ešte som ho nemala, a potrebujem súrne ešte dopichovať, gonal nikto nikde nemá 😝 , je to na zbláznenie

takyna
5. okt 2009

Kukulík , Mirindík ďakujem, 😵 , proste keď ho od niekoho budem kupovať, pošlem mi ho automaticky s tým práškom?

inak začínam fajne cítiť pichať vaječníky 😝

kukulik30
5. okt 2009

ano mal by, je to v baleni 🙂

takyna
5. okt 2009

ok Kukulík tak skúsim si menopur zohnať 🙂

mirinda10
5. okt 2009

taky napis aj na ine stranky

ja som pichala pri prvom softe menopur a je to balene spolu nebojkaj a to, ze citis vajecniky to je super 🙂

kukulik kedy ides na ET?

julietka
5. okt 2009

taky mozes dopichovat aj menopur, ale aj merional, ja som tiez miesala, podla toho co som dostala kupit tu na konikovi a je uplne jedno co zozenies, staci ak zavolas do centra ze si toto zohnala a doki ti povie kolko jednotiek mas dopichnut z toho druheho, inak je uuuuplne jedno co pichas

julietka
5. okt 2009

taky skoda ze byvas tak daleko, ostali mi este dve krabicky merionalu, ale to tu samozrejme nebudem ponukat kedze su len dve, ale na dopichnutie by sa zisli 🙂

kukulik30
5. okt 2009

mirinda v stredu 🙂 zajtra predpokladam budu rozmrazovat nasich mrazacikov 😵

mirinda10
6. okt 2009

dnes moc nesiel konik ale ja som od rana myslela na nasu zuzicku a verim, ze mala peknu urodicku a pride sa zajtra pochvalit kolko zniesla vajicok, uz su z muzickom na ceste domenkov a asi je aj unavena a dufam, ze negrckala

kukulik tak to uz zajtra super budem na vas mysliet tak sa potom sem prid pochvalit ale zajtra uz budu bobaci v teplucku v brusku super

teraz sa to tu bude hemzit s testikmi 🙂 🙂 🙂 , kukulik, zuzik, taky

ide este niekto teraz na ET?

tanitta
6. okt 2009

ahojky...
aj ja som zvedava na nasu nosnicu zuzicku 😉 ... dufam ze ti nevrti zaludok 😉 ...
kukulik... ako??????????mams nejake info o bobikoch?...
pozdravujeeem....vsetky...
aa Taky...vlasten je to fakt jedno menopur, puregon,merional,menogon....co dopichnes...

avaka
6. okt 2009

Caves 😵
Ja som to tusila,ze nesiel kon,ked som zbadala tych par riadkov... 😀
Kukulik,drzim palce,nech sa drobci krasne rozmrazia.. 😉
Na zuzlinku som aj ja velmi zvedava...skoda,ze im to domov tak dlho trva....ale vydrzime,hlavne nech su krasne vajka a bez grckania. 😵
Tani,ahoj 😉

julietka
6. okt 2009

jej babule konecne uz cvalame 😉 dnes cely den nesiel kon

tiez stale myslim na zuzlika ako dopadla, ale ja verim ze co najlepsie 😵

taky aj ty ides tusim zajtra do Brna, alebo uz to mam pomylene?

kukulik a co embrijka? mas mrazacikov vsak? na zajtra tiez velmi velmi drzim palce, nech sa pekne uniezdia bobacikovia, davate dvoch?

julietka
6. okt 2009

baby ja som teraz vecer musela utekat do Tesca, lebo som dostala brutalnu chut na kvasenu kapustu a zjedla som hned pol kila...fuu ja len dufam ze ma v noci nevystreli 😕

julietka
6. okt 2009

avusik ze sa aj ukazes 😉
uz ste vybrali meno s muzikom pre vasu princeznu?

avaka
6. okt 2009

Juli,nerob chute 😀 ,mne sa uz do obchodu nechce ist...

avaka
6. okt 2009

este sme nerozhodli,uz ma to aj stve,asi vymyslim sama.. ☹ Teraz ako sme prerabali,nebolo casu,muz prisiel az vecer,a teraz je zase prec,tak som sama doma...dufam,ze do 3D utz sa rozhodneme..ale ja mam pre nu stale dost zdrobneliniek a okruh mien sa uz aspon zuzil..

julietka
6. okt 2009

ani neprezradis tajne typy?nebojkaj my uz mame vybrate tie co som pisala, takze ti ich "neukradnem" 😉 😉 len som zvedava 😵

julietka
6. okt 2009

a kedy idete na 3D?

tanitta
6. okt 2009

veduci mi uz na 3x vypol pc 😠 ...rozpisany pripsevok 😲
inak julie ta kapusa by roztrhla aj mna 😝 ..ale vitaminky treba..hlavne v tomto obdobi
avaka.. a preco nemas v profile princeznu? 😨 😉

tanitta
6. okt 2009

dnes nam vypli elektriku.. ostala som "uveznena" vsetky 2brany len na eletriku... 😠 ...veduci ako cert... no kombinacia jak slak.... musela som volat mangelovi nech ma pride "tajnym" klucom vypuistit na ulicu... no a nakoniec sme nasadli vsteci do auta a pome ho do velkeho sveta 😅 do mesta...aspon som pokupila co nam uz dochadzalo...

julietka
6. okt 2009

tani no veduci si asi vyzaduje maminkinu pozornost, zeby ziarlil na konika 😉 este ma take krasne vlasky? nebudete ho strihat vsak?

veru vitaminky treba, vzdy som uzivala echinaceu na imunitu, ale teraz mi ju v lekarni neodporucili, ani ziadne byliny pocas tehu a kedze hlasia stale tu chripkovu epidemiu musime sa nejako chranit, umele vitaminy si necham az na zimu

veru avusik to som sa uz minule chcela spytat preco nemas v profile dievcatko?

tanitta
6. okt 2009

hej julie este je dlhovlaska 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre