Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

orsulka
13. sep 2010

@zufalka toto bolo tvoje prve IVF???????

zufalka
13. sep 2010

@orsulka to mi hovorí každý,ja si myslím že vela ludí je na tom horšie ako my,a preto hlavne nech sme zdraví 😀

zufalka
13. sep 2010

@orsulka toto bolo moje šieste IVF

modra
13. sep 2010

@orsulka ano mame 3 zajtra si mam znova volat ale na stredu mi dali ET tak uvidime.. dufam ze tie moje bublinky vydrzia a uz potom budu len tesit u mna v bruchu 🙂
@zufalka no pekne ale tak ked ste bolii pripraveni na 3-cata tak 4-cata nie je az taky velky rozdiel ci nie?.. Fakt ta obdivujem 🙂 a drzim moc palce.

tanitta
13. sep 2010

@zufalka fuha.. no pekne vam to nadelili... 😎 ...ked som lezala v nemocnici bola tam jedna pani co cakala stvorky.. krasne potiahla do 34tt...ale to uz planovali sekciu....deticky su krasne zdrave...cela antolaska bola hore nohami vtedy ked rodili... drzte sa.. zo zdravotneho hladiska je to asi nevyhnutne....aj pre teba ale aj pre vase deti....to su tie paradoxi zivota....
@orsulka no ako pozeram sak ty uz v polovici tt 😎 ...

orsulka
13. sep 2010

@zufalka no pekne....o jdno IVD som ťq predbehla 😀 😀 😀

@modra a už si sa rozhodla kolko vložiť?? ci pockas, podla toho co zajtra povedia??

@tanitta dakujem...no veru...polovica 😉 😉 😉 bud. týžden idem na tu serklaž......nech aj my potiahneme co najdlhsie 🙂 😉

modra
13. sep 2010

@orsulka asi si necham od vas poradit a dam si vlozit 2 a jedno necham zamrazit. Ale uvidim ako mi zajtra povedia ci vsetky su ok a kolko bunkove su lebo dnes to este nevedeli povedat ze az zajtra tak uvidim i ked som som si myslela ze to bude PK ale aj toto je parada 🙂

orsulka
13. sep 2010

@modra treba pockat na vysledky a potom sa rozhodnut 🙂 🙂 verim, že sa správne rozhodnete.....🙂))

modra
13. sep 2010

@orsulka dakujem snad ano.. uz len cakat na vysledok.

orsulka
13. sep 2010

@modra tfuj-tfuj-tfuj...pre stastie 😉 😉 😉

mircalla
13. sep 2010

@zufalka drzim ti palceky. viem, ze si aj smutna, aj stastna. a je ta redukcia nutna?

julietka
13. sep 2010

@callex 🙂 ano za nasich drobcov vdacime jedine Reprofitu a ich uzasnemu timu 🙂 urcite su velmi daleko popredu pred nasimi centrami, ved ked si vezmem ze predtym v nasom slov.iscare nam vzdy tvrdili ze nemame velmi kvalitne embrijka prip. kvalitu vobec nespominali a v reprofite sme mali obidva razy jednotkove a rychlodeliace sa bunkace tak uz len to je na povazenie 😵

@mircalla tak asi mu davas iba ten klasicky, lebo ten hypoalergenny ma oznacene velke tlacene HA a je to taka mala 400g pixla 😉

callex
14. sep 2010

@modra PK sa robi ak je 5-6 embryok..ak sa nemylim. tak nech len pekne idu zajtra tam kam patria pekne k maninke do perinky ako do nejakeho roztoku.
babenky neviete co maju proti unice? to uz je druhykrat co citam nazory lekarov ze preboha len unica nie!

esther03
14. sep 2010

@callex ahojky, neviem co maju lekari proti unice, ale ja mam voci unice velkeeeeeee vyhrady v odbornosti a v silnej motivacii na prachy.

shandy
14. sep 2010

ahojte dievcence, hlasim sa po dovolenke 🙂 , co tu nove? idem vas docitat... 🙂
@rebeca_1 ako si dopadla?
pekny den vsetkym 🙂

callex
14. sep 2010

@esther03 a komunikovala s primarom Malym? mne ten clovek prisiel na velmi vysokej urovni, vraj aj vyucuje na skolach na seminaroch a tak. este ze mame modreho konika a mozme si takto vymienat nazory a dozvediet sa co najviac.i ked niekedy sa musi clovek popalit na vlastnej kozi. ja som tak dala na vychvalovanie IVF institutu v Plzni..co sme mali nejakych 600km..a odisli sme ztade zdeseni a utekali sme kade lahsie.natrafili sme zrovna na nespravneho lekara a pokazil im image v nasich ociach.ale aspon sme skoncili v RF..vsetko zle je na nieco dobre.

@shandy vitaj...ako bolo hovor nech mozme zavidiet 🙂 tu sa zatial niektore babulky velmi snazili a vyzera to tu dost dobre by som povedala.tak pozitivne.

shandy
14. sep 2010

@lahhel ako pokracuje stimulka?
@modra bojovnickovia sa pekne drzia, tak si uzi ET aspon tak ako som si ja 🙂

esther03
14. sep 2010

@callex ano, komunikovala som najmä s dr. malym. No, mozno vystupovanie na urovni ked chcel nalakat, aby sme sli k nim. Nakoniec to dopadlo tak, ze spravili velke odborne chyby, neponukli inu moznost (i ked ich bolo viac) a tisli nas do klasickeho ivf s hned vycislenou sumou. A potom uz dr. maly nebol az taky mily 😉

shandy
14. sep 2010

@lenka20 lenicek, to ma mrzi ten tvoj myom, hnusoba jedna, ze ta takto trapi 😔 😔 😔 . budem sa za teba modlit ty si taka nasa dobra dusicka. verim, ze sa raz dockas hojnej odmeny za to vsetko, cim musis prejst....

naduska
14. sep 2010

cauko Shandy 🙂 testovala si uz? kedy ides na krv ?drzim palce 😉

shandy
14. sep 2010

@zufalka no ty koki, ze styri. na jednu stranu potesi, ze zrazu sa to podarilo, ale je mi luto, ze musis tu redukciu podstupit, no verim, ze to dopadne dobre 🙂 🙂 .
@orsulka, no nadhera ako krasne ti tie tt pribudaju. tak som zvedava, ci to bude parik ako ma julietka 🙂 .

shandy
14. sep 2010

@naduska ahoj naduska, hej predstav si, ze este na dovolenke som chytila depku, ze to zas nevyslo - 9. den po ET a urobila som na obed test, ze nech mam tu spravu uz za sebou a ta druha tam bola, sice slabsia ale volnym okom viditelna, postupne silnela a vcera rano som urobila reprofitacky test a tam uz boli rovnako silne //. Vcera som bola na krvicke a pred chvilou som sa dozvedela vysledok, krvicka pozitiiiiiiiiiiiiiiiiiivna 😵 😵 😵 . stale tomu nemozem uverit....

takyna
14. sep 2010

@shandy z celeho srdiecka gratulirujem, pekne tehulkovanie 🙂

shandy
14. sep 2010

@takyna takynecka dakujem velmi, asi mi chvilu potrva kym mi to docvakne 😵 😵 . ako sa ma Bibuska skvrnatko malinke? 🙂

orsulka
14. sep 2010

@shandy hihi.....shady...tak to je prekráááásne !!!!!!!§ tichučka gratulacia k prvemu uspechu, dovolenka padla na urodnu podu 😵 😵 😵 a tak pekne , pomaličky, v klude a v pohode ma pekne s tými tt náásledovať 😵 😵 😵 😵

violoncielka
14. sep 2010

@shandy jeeej to sa nesmierne tesiiim. Tak drzim palce. 🙂

naduska
14. sep 2010

shandy potichucky gratulujem a kolko si mala HCG? 😉

callex
14. sep 2010

@shandy mooooc gratulujem...a nech HCG stupa do vysin. pises ze reprofitacky test..oni maju nejaky svoj test?

orsulka
14. sep 2010

@violoncielka no servus...ako sa držite?????

takyna
14. sep 2010

@shandy Bibuska je ok, poklopem, vcera sa jej podarilo sa prehodit z bruska na chrbatik, 🙂 , rozjedla sa, tak pomaly pribera do krasy 🙂 a kde ste boli na dovolenke

inak kočany všetky pozdravujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre