Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
22. sep 2010

@zuzla80 Zuzík veru nádherné obdobie, 🙂 každý deň ma tiež niečím novým zaskočí, ten smiech je bohovský 😀 ,ďakujem už teraz mám strach s očkovania 😝 , naša zatiaľ kočík berie ako niečo príjemné na spanie, a prípadne kukanie stromov a oblohy 🙂 , ale začína z nej riadny čirkás vyrastať , bežim do mesta , ozvi sa Zuzik a daj nove fotky na FB, teším sa pá 😵

takyna
22. sep 2010

@zuzla80 náušnice už máme 2ttýždeň, ale sme klasicky prepichovali, neplakala skoro vobec, kukni album pá 😵 , prajem vám nech ju čo najmenej bolia uška, a aby ste neplačkali 🙂

mirinda10
22. sep 2010

@shandy 724 na 15 den po PK a mali sme jednovajecne dvojky
ja som prestala merat BT nemalo to vyznam, ja som vzdy mrchu dostala az 3 dni potom ako som prestala brat utros ked som nebola tehu

mirinda10
22. sep 2010

@takyna hlavicku Bibuska drzi naherne a uz nema licka kde su, krasne rastiete no ono sa to za chvilku nie zastavi ale bude rast pomalsie

modra
22. sep 2010

@esther03 ty si bola 12.9? A kedy? Ja som bola tiez hned rano v nedelu.. Asi sme sa minuli alebo co..
Drzim palce a presne ako ti hovoria baby este je skoro na testovanie..
Ja nemam ziadne priznaky okrem tych bolavych prs ale to mam vzdy tak to nepovazujem za priznak..
Drzim palceee

shandy
22. sep 2010

@zuzla80 @takyna jeeeeej maminy sa objavili. zuzlik hod aj ty dake novsie fotky, nech sa pokochame 🙂 . Taky Bibuska uz je riadna slecna, zlatucka je, ako krasne uz pasie baranky a ten usmevcek 😅 😅 😅
@mirinda10 ty kokso mirindik co ja potom budem mat s tym mojim skoro 1300 HCG....ufff. no to som zvedava..dnes idem na sono vecer, tak mi drzte palceky. uz teraz mam z toho bobky....

esther03
22. sep 2010

@modra ahojky, no ja som tam bola o 11.00. A tiez ziadne priznaky len bolave prsia a na nich vystupene zily. Ja som taka trubka, ze som testovala tak skoro, iba co som vydepkovala 😀 Ja mam tiez pred ms bolave prsia, ale nema take zily a teraz ma viac stipu ako bolia 😠 Kedy mas testovat? Tiez 26 teho?

modra
22. sep 2010

@esther03 na 14 DC tusim ale neviem ci to vychadza na nedelu.. este som to nepocitala.. Tym ze nemam ziadne priznaky tak neviem neviem.. ale tak nadej zomiera posledna..

Inak baby chcela som sa spytat ze ci ste niektora cvicila po IVF alebo ste vobec nic nerobili?
D.

mirinda10
22. sep 2010

@shandy no to HCG je dost individualne mne sa zda, ze jedna babulka na koniku mala HCG iba 300 mala dvojky, takze u vas to kludne mozu dvojky byt a co nechcela by si 😵, tak vecer podaj spravu

shandy
22. sep 2010

@mirinda10 mirindik, no jasne mne to je jedno, budem rada aj za jedno a aj za dve 😵 😵 😵 . hlavne ak budu tam kde maju byt, teda v maternici 😅 . jasne, podam spravicky 🙂

julietka
22. sep 2010

@takyna taky to su krasne fotecky, mala je krasna babulka 🙂

julietka
22. sep 2010

@zuzla80 zuzlik som rada ze zo Sunarom ste boli uspesni a mala je spokojna 😵
s tym otacanim...ja som nasich otacala celych raz na pravy bok potom na lavy bok, a aj na brusko a na chrbatik..ale ked ty vravis ze vasa Ninuska nevie zaspat na inej strane to asi neporadim 😕

callex
22. sep 2010

@modra ja ked som bola po IUI tak mi doktor zakazal cvicit..iba pod dohladom odbornika.a takisto mi zamietol brusne tance,mojzisovej cviky..vsetko co prekrvuje maternicu prakticky.takze cvicit mozes ale tak aby si sa prilis neotriasala, neprekrvovala 🙂 cize vychadza mi to na yogu 😉..

marione74
23. sep 2010

lahhel ☹
ale napadlo ma to iste ako tanittu, neskusis iscare? mozno by to chcelo troska zmenu, aj ked nepochybujem ze Reprofit je super.. jedna znama mala v iscare soft, jedno vajo, oplodnilo sa a ma syna...
A viem ze to stalo okolo 21 tisic, to bolo cca pred 2-3 rokmi..
Akurat ze viem, ze ten doktor z iscare akoze sa vola... odtial odisiel a vraj sa zaklada nejake nove centrum na Antolskej...
Mozno za tu konzultaciu by to stalo.. moja nevzdavaj to, myslim na teba.

mircalla
23. sep 2010

@lahhel tiez si myslim, ze mozno to chce nieco ine skusit ako softy,kedze nie su zelane vysledky. napriklad klasicke IVFko? nechcem samozrejme radit, ale mozno to chce zmenu
maminky potrebujem radu....maly sa uz 2 dni nevykakal...od jeho 6 tyzdnov zacal kakal podstatne menej, ale vzdy sa aspon raz za jedn vykakal, sporadicky den nekakal....teraz neviem co robit, bojim sa ze bude problem......a ma strasne nevonave prdiky....nerada by som skoncila pri rektalnej rurke
ake s tym mate skusenosti.....?
mame tu dost novych tehuliek, chcelo by to update tabulky.....ale ja nemam az taky super prehlad......som zaregistrovala, ze tomka, shandy, violencielka, rebeca_1 su tehu......a mozno aj dakto dalsi, tak sa nehnevajte ak som zabudla....filipko dava zabrat
@lahhel a @lenka20 specialne pre vas....uz sa musi stastena unavit a zvrtnut
pozriem dnes nove fotecky babetiek, snad bude filipko lepsi ako vcera

esther03
23. sep 2010

@mircalla, ono frekvencia stolice u deti sa meni. A neboli ho brusko? Neplace? Ak nie skus rascovy cajik, nam to zaberalo, ale je to uz davno, mozno kocky poriadia nieco ucinnejsie.
Inak baby, ja dnes opät test biely, takze myslim, ze dufik mozem vysadit. Len teraz neviem co dalej skusit a ci to ma vobec vyznam.

modra
23. sep 2010

@esther03 podla mna je to strasne skoro na testovanie.. sa ti normalne divim 🙂 ja som uz taka opatrna v tom ze az 🙂
Urcite pockaj a nic nevysadzuj.. mne doktor povedal ze z krvi to nie je ani na 8 den este vidiet a to sme mali vcera 8 D po ET ty musis ratat od toho dna kedy ti ich vlozili nie kedy ti ich odobrali.. Tebe sa mohlo bejby uchytit az 5-8 den takze klido pido este pockaj a uvidis.. drzim palce..
A teplotu si si merala?

mircalla
23. sep 2010

@esther03 dik za radu, uz kakal...privolavacka napisat sem....
tiez si myslim, ze je skoro testoval...ninocka mala na 9 den negat test a nakoniec bola tehu

esther03
23. sep 2010

@modra, @mircalla len ja som dnes 11 den od ET a test nema ani ducha, nic. Testla som iba o dva dni skor ako mi kazali v R. Podla mna by tam uz aspon cosi bolo vidiet, aspon naznak ducha.

esther03
23. sep 2010

@modra teplota u mna po ovu nie je velmi smerodajna, mavam vyssie poovu teploty a drzia sa az do mrchy.

modra
23. sep 2010

@esther03 a ty si bola na ET 12.9? ja som myslela ze na OPU.. ahaa.. teraz mi to doslo.. takze dnes by bol 12 D po ET.. tak to by tam mohlo byt nieco vidiet.. ale zase aj nemusi.. Skus pockat do pondelka a chod na krv.. alebo zajtra na krv.. na 13 den po ET by uz v krvi nieco malo byt..
Drzim palce..

esther03
23. sep 2010

@modra ano ja som bola 12.9 uz na ET, no bohuzial u gyndosa krv trva 4 dni a do brna nestiham ist, znamy co mi ju dal vystertit uz je na dovce, takze mi ostava len cakat na mrchanu. Ja si tiez myslim, ze na 11 od ET by bolo nieco vidiet.

mircalla
23. sep 2010

@esther03....pravdepodobne ano, ale len pravdepodobne.....

babenky este jeden dotaz....kedy sa vam podarilo zbavit brucha? a islo to same, ci ste museli cvicit? jasne, ze mi padlo, ale stale ho mam dost velke na to, aby som sa nezmestila do starych veci:(

rebeka33
23. sep 2010

Ahojte babule, stále bez netu,ale už to asi bude tento týždeň. Tak potom napíšem viac,ale snažím sa aspoň v robote čítať.
Shandy??? Ako si dopadla.
ester nádej je malá,nebudem ťa klamať,ale mne lekár povedal,že do 14 dňa na krv a dovtedy nič nevysadzovať.
modra zlatko je mi to ľuto, prešla som tým už 2x a viem aké je to ........ a momentálne mám brutálny strach zasa do toho ísť, ale čo iné nám ostáva. Dúfam,že to nevzdáš a myslím na teba.
lahel ja sa prikláňam k miracle. Radšej by som šla do klasického ivf ako do natívu. Keď si mala 6 vajok pri ňom.
Natív môže byť len strata času a ten nám všetkým asi už klope na dvere. Ale je to len názor laika. Opýtala by som sa ešte raz v Brne.
Všetkým novým tehulkám gratulujem a ozvem sa dúfam už z domu.
Prajem pekný deň a idem makať. Papa pá

modra
23. sep 2010

@rebeka33 a co ti je luto? 🙂 ja som nebola na krvi ani som si test nerobila 🙂

callex
23. sep 2010

@esther03 nevzdavaj to..hlavu hore..este daj zopar sanci..v RF tobol tusim prvy pokus tak daj im priestor.neboj oni daco vymyslia.
@marione74 mam pocit ze ten doktor sa vola Marsik.len sa nikde nevie dopatrat info ako sa vola to nove centrum na Antolskej.

shandy
23. sep 2010

ahojte dievcence,
az teraz som sa sem dostala, lebo som bola este rano u Drakulky a bolo tam tolko ludi, ze az. 3 hodiny som hladovala, takze mi uz bolo fest zle, kym mi zobrali krv. ale vy iste cakate na inu spravu 🙂 .
Takze vcera vecer na sone dva plodove vacky aj so zltkovymi, vyzera to teda, ze to budu dvojocky 😅 😅 😅 . Su inak uplne rovnako velke, podobaju sa ako vajce vajcu 😀

takyna
23. sep 2010

@shandy vravela som úprimne gratulujem, teším sa veľmi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka20
23. sep 2010

shandulicek gratulujeeeeem, to je krasna spravicka uz davno neboli dvojocky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak sa len pekne drzte a nech vajciaci rastu ako z vody 😵 😵 😵 😵 😵

esther03
23. sep 2010

@callex toto je uz nas druhy pokus ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre