Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
3. mar 2011

@zufalka ale nezabalila si to, však?

lianka7
3. mar 2011

@zufalka Precitala som si niekolko tvojich prispevkov dozadu,aby som sa dostala do obrazu...neviem,co povedat a asi cokolvek co ti povieme nie je lahke z tvojej strany prijat. Uvazujem len nad tym,ze mozno sa do podobnej situacie dostaneme aj my,sami nevieme ako nam to cele dopadne,kedze mm ma za sebou onko-ochorenie a spg zly. No jedno viem,ze po dietatku tuzime obaja,sme zatial len pozitivne naladeni,lebo sme len na zaciatku dlhej cesty. A vsetko co sa nam doteraz stalo-a boli to velke facky od zivota beriem ako skusku od niekoho tam hore,kto nas ma stale rad. A ked tieto skusky prekoname,pride to,po com tak velmi tuzime.A nezamyslam sa nad tym,preco my a nie niekto iny...proste to tak ma byt.A ten tam hore nam nikdy nenalozi na nase plecia viac,ako sme schopni uniest. Ps.poslem ti v IP jeden zaujimavy odkaz,je tam mm.,mozno ti to v niecom pomoze 😉

gabinkaa
3. mar 2011

@mircalla kategoria tehulky sa krásne rozrástla, dúfam, že bude ešte dlhšia 😎

callex
3. mar 2011

@tinna13 este mi mrcha nedorazila..predpokladam ze dnes vecer pride..to zase nebudem vediet ako to ratat.brucho a krize boli statocne.
ja som sa tak tesila ze zacnem ale ten entuziazmus co som mala vo februari akosi vyprchal.preco som vlastne vtedy dotoho nesla?jaj to svrbenie.to uz je fuc.este uvidim ci zacnem.

babulky mali ste niektora vysoke ASLO? alebo zvysene? co vam odporucali? ja mam stale okolo 360.ale je to o polovicu menej ako pred 3rokmi.

tinna13
3. mar 2011

@callex ak ju dostanes do 16.00 ratas, ze si ju dostala v dany den, ale ak ju dostanes po 16:00, napriklad dnes vecer, tak budes ratat prvy den piatok.
marec je celkom fajn mesiac, konci zima, zacina jar, zobudza sa priroda a mohlo by sa objavit aj viac tehuliek 🙂 🙂 🙂 .
kazdopadne uz ako sa rozhodnes budem ti drzat prsty

ninockaskv
3. mar 2011

@rienok no, je fajn, tolko smiechu po tych nasich doktoroch.. pre zmenu 😀 ale moc sa mi nechce.. ved tolko anestez za posledne 3 roky, ved mi to zabije vsetky mozgove bunkhy 😀

@zufalka ja ani neviem ako ta potesit a povzbudit..... s tymi peniazmi, to je tazke ☹ hadam sa to vsetko nejak poriesi a dobre bude 😅

@callex.. stoji prestavba, cez vikend bol chlap na lyziach, buduci vikend pride kamoska z londyna, tak sme nechceli trhat podlahu.. ale na buduci pondelok mame objednaneho maliara, zacne stierkovat, chlap trhat podlahu.. tak sa to rozbehne.. kuchyn si uz vybral.. ja mozem vybrat tie drzadla, ci ako sa to vola na dvierka, aby som mala pocit, ze o niecom rozhodujem.. ale mne je to tak jeeeedno.. som nejaka depresivna 😅 😅 😅 😔 😔 a ani sa moc nerhniem do stimule ..mam pocit, ze stelcl je viac akcnejsi ako ja 😝

veru, rebeka uz dlhsie nepisala

lenka20
3. mar 2011

ahojte babulky, ja sa hlasim z nemocnice, zajtra sa lucim s priatelom myomom, bolo to fajn ale stacilo 😀 😀 😀
tak drzte palce a dufam, ze uz sa kooonecne aj ja budem moct coskoro pridat zase medzi vas 😉
idem citat co sa za mesiac udialo.....nestiham vobec net...

rienok
3. mar 2011

@ninockaskv no tak to s tými mozgovými bunkami trápi aj mňa. Koľko anestézií si absolvovala za tie 3 roky?
@tinna13 už aj si to niekam napíšem, minule som tu tiež nad tým rozdumovala 🙂 ďakujééém možno budem mať 1x správne nasadenú stimulku 😀 keď až tu som sa dozvedela ako sa to počíta 😝
@gabinkaa jasne že sa to pekne rozrastie, pribudneš ty, callex, ninockaskv a ja... koho som zabudla ( keď mám rozpísaný text sa nemozem kuknut na tabulku 😠 )
@zufalka to s tymi peniaumi je mrzute, ale podla mna si najdes sposob. Si velky bojovnik a musis uz dostat tu odmenu!

ninockaskv
3. mar 2011

@lenka20 tak drzim palec, nech to dobre dopadne 😉
@rienok "iba" 5.. mohlo to byt aj horsie 😀 😀

mircalla
3. mar 2011

@callex no stenova je brutalne naladova...taka herecka, raz otrasna potom neprirodzene mila....kamoska k nej chodi...brrrr
inak haha ja som na jej spravanie napisala staznost, aj mi odpisali.....
a dostala som peniaze za lososa naspat, esteze tak, uz som mala pripraveny prihovor na temu slovenska obchodna inspeakcia....
@rienok no ja som ho radsej ani neovorila, ale ta folia bola nafuknuta riadne a ked som ho kupovala, bol ok. ale keby trvali na tom, ze je ok, tak im ho tam asi otvorim, nastastie boli rozumni, lebo ja som na toto strasne harpia
@martini len to ze beta hcg je nizsie, ale inak nic, ale urcite daco vygooglis. mne raz tiez povedali, ze mi zobrali beta hcg a vysledok bol 32...potom ze to sa pomylili...daco som o tom kedysi aj hladala, ale nepamatam sa uz

mircalla
3. mar 2011

@lenka20 ahoj babulka, uz som ta tu viac krat spominala, aj som ti vcera pisala email, ze ako....tak strasne drzim palce, daj si dneska daco na spanie a nech uz je po tom....neboj, tetka mircalla ma za sebou 7 serioznych operacii a 12 narkoz a prezila🙂)

ninockaskv
3. mar 2011

@mircalla po tebe uz len potopa ixxixixi a co ti odpisali na tu staznost? ze ti dakuju za feedback? 😀

mircalla
3. mar 2011

@ninockaskv jj ze ako odbornicka je dobra, ale ze chapu ze sa stazujem na pristup, no ze to nemoze moc ovplyvnit, ale ze ju na to upozornili.....nepomohlo ako vidim hehe
@zufalka dik za IP, to je celkom dobra sprava....skus sa opytat aj konkretnejsie

ninockaskv
3. mar 2011

@mircalla no to je riadna blbost.. evidentne vdaka takymto "odbornikom" prichadzaju o klientov, ale to sa hold u nas na Slovensku este nenaucili 😠 😠

inak teraz je na konovi, ked sa nacitaju tie fotky nalavo.. taka krasna fotecka, take mimco tam je natlacene v umyvadle 😀 😀 😀 😀 😀

lenka20
3. mar 2011

diky kocky 😉
mircalik ani na spanie nic nepotrebujem, neni som nervozna, v pohode vsetko 😵 jaaaaaj na teba sa nechytaaaaam 😀
ty asi drzis rekord konikovsky 😉 zajtra sa potom ohlasim, ale asi az vecerom, budu ma robit okolo obeda, a kym sa este preberiem atd... ale - uz viem co je klystir, bleeeee

ninockaskv
3. mar 2011

@lenka20 to bol tvoj prvykrat?? 😀 dobre, nie? dufam, ze vas nebolo viac naraz a ze ste mali volne zachody 😝 😝
a vecerom sa podla mna neozves.. ja osobne teda prvy den byvam total mimo 😖

mircalla
3. mar 2011

@lenka20 no vies, keby daka pani na izbe napriklad chrapala...pozname 🙂 😉
tak drzim palce este raz

ninockaskv
3. mar 2011

baby bezim, dost bolo roboty.. zajtra zdrham o 17.00

lenka, drzim palce, budem na teba mysliet ... 😉

lenka20
3. mar 2011

jaaaaj, nestras ninocka, ja dufam, ze poobede uz budem zrela na navstevy 😕
mircalik som na izbe zatial sama...
a ano, volne boli wecka, ty brdo to by bol iny pruser keby neboli 😀 😀 😀 doslovne 😀 😀 😀 😀

callex
3. mar 2011

@lenka20 silno drzim palce...nech to vsetko dobre dopadne..nech nie si ko po narkoze.
@mircalla fuu aj ta chce nejaka poistovna este poistit? 🙂

callex
3. mar 2011

@lenka20 ja som po klystire este asi tak 10minut premavala po chodbe ze ako lazo plazo pohodicka..to uz pacientky z inych izieb vykukali ze co sa deje..sestricky ma uz strasili druhou davkou....a to asi pomohlo. 😀

takyna
3. mar 2011

@lenka20 pekne prebudenie bez myomu prajem 🙂 🙂 🙂 , ten klystir mas nacvik , druhy bude uz len pred porodom 😵
držím palce a posielam vela pozitívnej energie 😵 😵 😵 😵 😵

mircalla
3. mar 2011

@callex ale ake odvody im davam
no to ti asi dali zle....🙂

rienok
3. mar 2011

@lenka20 😀 klystir fuj ho. No ale mas ho za sebou a tak ako pise @takyna mas nacvik na porod ;) držím palčeky nech všetko dobre dopadne 😉
@mircalla tak to si ozajstny rekorder, snad si si uz vsetko vybrala
@ninockaskv a boli to take vazne narkozy a operacie alebo len take tie srandy 10-15 minutove?
@callex no mne zakazali ist hned na wcko ze musim chvilku chodit a pockat 😝 neviem ci im dakedy robili klystír

takyna
3. mar 2011
takyna
3. mar 2011

@rienok dakujem , ale ja to uz mam za sebou 🙂 , mala ma uz 8 mesiacov 😉

rienok
3. mar 2011

@takyna anoano, ja som myslela, že si to správne napísala 😀 , juj aj ja chcem 2 ale je mi jedno ci budu dievcatka alebo chlapci ale to asi vsetkym tutok na konikovi 🙂

takyna
3. mar 2011

@rienok budu neboj sa 🙂 treba len vydrzat, a straaaaaasne chciet 🙂

mircalla
3. mar 2011

@takyna uzasne video, az mi slzicky isli

takyna
3. mar 2011

@mircalla aj mne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre