Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
22. jún 2009

zuzlik na UTZ ma objednali na piatok o 10tej a ako tak citam budeme sa tam minat mirindikom 😉

tanitta
22. jún 2009

julie.. ja som mala jeden den take krce ze som myslela ze umrem uz som si pomali balila veci do nemocky...nakoniec sa z toho vyklubali crevne problemy.... 😕 tak dufam ze to nie je tiez nic vazneho...

mirinda10
22. jún 2009

no mozno je to lepsie nakolko picham iba do 6DC a potom musim cakat tak ked pojdem na 7DC na utz tak mozno nebudem mat prestavku a stale budem pichat to je dobre gonalu mam hadam dost tak len nech vajecniky nieco splodia ale dufam, ze ano uz su trochu nakopnute tak im verim

tanitka ako uz si zdravucka, davaj na seba pozor tato zmena pocasia raz teplo, potom zima ako april ale hadam uz bude pocasie stabilnejsie a uzijeme si leto

zuzli a kedy ides na dovcu, pojdes uz s bambulkami v brusku to bude parada

juli asi to tak je inak som rada, ze ho este stihnem nech to ma on pod kontrolou aj ked asi druhy utz mi robit on nebude to bude potom asi v pondelok ale uz sa tesim

julietka
22. jún 2009

fiha tanitka 😀 tak to aby som sa naucila rozlisovat ci nejde naozaj o crevne problemy 😉
tanitka verim ze to nie je naozaj nic vazne pretoze to preslo..takze dufam ze uz sa to nevrati 😕

julietka
22. jún 2009

mirindi o kolkej ides na UTZ?

tanitta
22. jún 2009

baby my sme teraz zdravy.. tuk tuk.. nastastie.. tie krce - crevny problem to som mala v zaciatkoch tehu ak myslite na tie....

zuzla80
22. jún 2009

Táni to vám bude parádne, pod hruštičkou a s Lenkou hmmm - len nech vám výjde počasíčko, aby ste si tú hruštičku mohli vychutnať - teda pod hruškou s hruškovicou v ruke 😀

Juli takže v piatok máš deň D - no ja som hrooozne zvedavá koľko bambuliek sa skrýva v tvojom brušku 🙂

Miri - či piatok alebo sobota, však to je jedno - aspoň si užiješ Štelcla pred dovolenkou 😉 A my dovolenka až 8.8. 😉 - no len dúfam, že sa počasie umúdri, lebo nerada by som sedela na izbe - to je nevýhoda Chorvátska - počasie.

julietka
22. jún 2009

zuzlik aj ja som velmi zvedava 😉

takyna
22. jún 2009

Ak môžem pridávam sa k skupine , KET dnešný nám bohužial nevyšiel 😢 už som si aj poplakala...., asi by sme skúsili Brno, sme objednaný k Mudr.Koudelkovi na 9.7.2009

zuzla80
22. jún 2009

Takynka - hlávku hore, Koudy je skvelý a uvidíš ako ťa navnadí do ďalšieho pokusu - ja som si ho strašne obľúbila (samozrejme ako lekára 🙂 ) i keď prvý krát keď sme tam boli na mňa rozprával straaašne rýchlo, ale už som si zvykla a fakt je skvelý. 9.7. je za dverami a potom to ubehne tak rýchlo, aj stimulka a nenazdáš sa a budeš čakať na pozitvny výsledok.

takyna
22. jún 2009

Zuzlík 🙂 , prosim ta napiste mi aké lieky, si mám pozhánat atd....dakujem

julietka
22. jún 2009

taky hlavu hore ide sa dalej, je mi luto ze to nevyslo, ale radsej takto ako keby to odislo neskor ak bolo slabucke..
Nebojkaj Brno to isti a oni su tam uplne vsetci skveli 🙂
a asi ti uz babenky pisali ze je uplne jedno ake lieciky si pozhanas, oni ti nastavia stimulku presne pre teba..
ved kolko nas tu je v tejto temicke a kazda do jedneho sme mali uplne ale uplne inu stimulku 😵

takyna
22. jún 2009

Dakujem vám, ved už som sa otriasla, 🙂 nevravim ze nemrzi, ale ide sa dalej, skusime to Brno , asi to tak vsetko ma biť.... 😵

julietka
22. jún 2009

takynka ty si velmi silna zena, po tom vsetkom co si si prezila, toto ta nezlozi, ale ti doda sily do dalsieho boja 🙂

takyna
22. jún 2009

Julietka snazim sa biť silna, toto ma ale fakt nepolozi... 😉 , mna ten hore len tak lahko neporazi 😠

mircalla
22. jún 2009

ahoj tanitta...dikes za odpoved
taky, som rada, ze sa nevzdavas, a ides skusat....asi si pamatas, raz som ti pisala maila
inak to tu vypada, ze vsetky cesty vedu napokon do Reprofitu🙂)...mne ho odporucila lenka20
ja podla mien mnohe z vas poznam, citala som hodne diskusii na koniku

lahhel
autor
22. jún 2009

Ahojte babulky...vsetky vas pozdravujem 🙂 a vitam nove reprofitacky 🙂

Julietka, tak ty uz ides v píatok na UTZ?..to je super, uz som zvedava, ci to bude jedna alebo dve bublinky 😉

Avaka, tesime sa na tvoju fotecku 🙂

lenka20
22. jún 2009

ahojte baby, ja len taku rychlovku, lebo nic nestiham, taky pisnem ti mailik, pytaj sa co chces, ale v podstate ti staci vediet len tolko, ze sa bude robit to co chces ty s liekmi ktore povies ty... povies si soft, bude soft.. su tam fakt skveli.. priala by som ti, aby si tam vobec nemusela chodit a vysiel ketik v heliose, ale ked to takto dopadlo, tak sa zase celkom tesim, ze to tam uvidis... zazijes nieco lepsie...ako tie nase slovenske kvazi zdravotnictvo...budes spokojna...
mircalka - ahoj a este ray thuj thuj thuj 😵 😵 😵 nech sa krpci zahryznu 😉
avuska tesime sa na foto... julie - na krce skus magnezko....
lahhelka, mirindik,beus - ahojte..

lenka20
22. jún 2009

no a zuzlinka a tanicka samozrejme, skoro som na vas zabudla baby moje 😵 😝

mirinda10
22. jún 2009

zuzli v auguste bude pekne, dufam my ide do Spanielska 19.8 tak dufam, ze pojdem s bobakom v brusku

vitaj u nas takyna, je mi to luto, ze to u teba tak dopadlo aj moj vysledok z poslednej stimulky HCG 19 je nic moc ale nevzdavam sa a ideme do druheho kola v Reprofite sme silne zenske no nie 😉
kupovat mozes vsetko menopur, gonal, puregon, merional spytaju sa ta co mas alebo im povies a podla toho ti predpisu protokol ale da sa to kupit aj tam napr. Menopur ampulka stoji 680czk inak ja zijem z mojich zasob co som si usetrila z kazdeho IVF

o kvalite, muzik skonstatoval o 2 triedy vyssie ako v SK

kocenky potrebujem ist do lekarne vybrat si recept a strasne prsi, rano som si zobrala iba jeden clostil a mam brat 2, povedala som si ze na obed zbehnem ale ani psa by som neposlala von budem mokra az po kolena tak asi az vecer si dam plnu davku dufam, ze mi to vajka odpustia ale nechcem prechladnut hadam ked pojdem domkov tak prestane prsat

toto pocasie je dobre tak nieco drapnut nejakeho bacila, ja by som aj chcela bacila 😎 ale tehu bacila hmmmm ale avaka dnes bude vidiet bobacika na utz srdiecko bijuce ako zvon a posle tttttttt bacile

juli ja som obiednana na 8.00 ja sa tak vzdy objednavam o 10.00 budem som uz v BA v prac 😉 i

renysek77
22. jún 2009

Ahoj milé spolubojovnice!
Minulý týden jsem vám slíbila, že vám napíšu další výsledek hcg z krve. Ještě minulý týden to nevypadalo moc nadějně, 9. den po transferu to bylo jen 8,87 jed., 11. den pak 11,02 jed. a dnes 15. den 206,3 jed. Zdá se, že jsem ten nástup měla pomalejší, ale teď to embryjko zdárně dohnalo 😉 Vím, že ještě nemám vyhráno, cesta bude ještě dlouhá, ale je to pro mě neskutečný úspěch, protože pozitivní test mám poprvé v životě. A proto bych vás tímto chtěla moc povzbudit, abyste ten boj za mimískem rozhodně nevzdávaly! Musíte to štěstí prostě udolat 🙂 Podívejte se na mě - mám za sebou 3xIUI, 3xIVF, 4xKET, 2x stopnutý nativ a terpve teď se konečně zadařilo 🙂 Zrovna jdu napsat mail dr. Machačovi, kdy mám přijet na utz, protože to si nenechám ujít a utz mi prostě musí udělat on, který za to všechno může 🙂
Moc vám všem budu držet palečky, abyste mě co nejdřív všechny následovaly a určitě sem za vámi občas přijdu 🙂
Mějte se fajn, pa pa!

zuzla80
22. jún 2009

Reny to je úplne skveléééé - blahoželám z úprimneho srdiečka, fakt blahoželám. Vidíš, aj ty si dôkaz, že aj napriek nízkemu hcg sa to ešte môže rozbehnúť. Asi najdôležitejšie je, aby hcg stúplo. Prajem ti ten najkrajší zážitok z utz, hlavne nech všetko dobre dopadne 😉 Držíme palce, a ozvi sa nám ako sa vám darí 🙂

mirinda10
22. jún 2009

renysek gratulujem 🙂 vidis zazraky sa deju mne HCG z 19 kleslo na 8 a teraz uz od soboty mam taku mrchu, ze som stratila aspon 3dcl krvy hroza ale sliznica u mna bola ukazkova tak sa to pekne musi odlplavit ale uz picham takze dnes som 3DC a sme v druhom kole

julietka
22. jún 2009

renysek tiez sa pripajam ku gratulacii, je uzasne ze sa to napokon rozbehlo, nech to pekne stupa aj nadalej a informuj nas kedy pojdes na UTZ 😉

avka verime ze sem hodis fotecku z UTZ a pocity zo srdiecka 😵

julietka
22. jún 2009

avka a dufam ze dnes ti uz naskocia tt aj v pase 😉

zuzla80
22. jún 2009

Nakúkam, či Avka nenapísala - ale ona chodí na net až večer... ale veď na dobré veci sa dlho čaká, tak počkáme 🙂 . A veru Avka nezabudni potom tie tt pridať, nech ti krásne svieti, že si už tehuľka.

Juli a ty sa ako cítiš tehuľka naša? Avku už naťahuje a teba ešte ništ?

julietka
22. jún 2009

zuzlik nie mna nastastie este nenatahuje 😅 ale mam stale na nieco chut a stale neviem na co tak skusam vsetko mozne, ale viem ze mam odpor k sladkemu brr

avaka
22. jún 2009

Ahojte babulenky 😵
Poculi ste aky kamen mi spadol zo srdiecka?Videli sme srdiecko 🙂 🙂
Dakujem,ze ste na mna mysleli..
Drobcek sa uz vyskiera v albume,tak kuk 😉
Este som Vas ani necitala,idem si dorobit veceru a potom pojdem kuknut,co mate nove.. 😵

avaka
22. jún 2009

Tak aj ja vitam nove reprofitacky.. 😉
Mircalla,nech sa bobacikom u Teba paci,drzim palce.

Renysek,super,ako sa krasne hcg rozbehlo.. 🙂

Takynka ahoj,moc ma mrzi,ze Vam KET ik nevysiel 😔 ,ale som rada,ze si sa rozhodla pre reprofit.Uz Ta urcite kocky (Lenka,Zuzlinka...)informovali ake to tam je bombasticke,ale presvedcis sa sama,urcite neolutujes.. 😉
Ja Vas uz od pociatku sledujem vsetky v IVF nadej....a drzim palceky.
Tiez tomu stale nemozem uverit,ze nam to v R.vyslo na 1.krat,je to ako sen po tych vsetkych neuspechoch,ale dnes bolo srdiecko...a verim,ze sa ho vsetky dockame coskoro....

Julietka,tie krce som aj mala,ale boli to creva... 😅

Mirinda,ja som tiez bola na utz uz 7dc,to je v pohode

Tani,Lenka,budeme Vam privolavat pekne pocasie,nech mate na stretko,nech si to aj pod tou hruskou uzijete... 😉
Lahhel,Bea,aj vsetky ostatne kocky zdravim..a posielam .......prrrrrrrssssssssssssskkkkkkkkkk... 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
22. jún 2009

Renysek... 😵 .. takze predsa 😉 gratulujem... to bude chlapec.. ti byvaju vraj pomalsi 😎 ...
Avaka...dufam ze pas uz zmenis;).. bude to krajsie uz 😉 .. blahozelam tehulka... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre