Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
30. máj 2013

@sarasota takže to nechávaš na mňa ? 😀 ok ja este aj tak teraz jak zbesneta surfujem a čítam všetko možné o tej sliznici 😀 😀 😀 načisto ma zmagorili už 😀 😀

dafy
30. máj 2013

takze je pol druhej a zase som o niečo mudrejšia 😀 a možem ísť hajať 😝

melisska
31. máj 2013

@sarasota Dobre ranko 😀 ale tak skoro sme este spinkali 🙂 🙂 🙂

melisska
31. máj 2013

@dafy podľa mňa je to zbytočný zásah do organizmu, keď nemás žiadne problémy 😕 ja by som určite nešla, áno hovoria, ze po vyčistení je väčšia šanca, ale je to drastické... Brrr a ked to nemá byť, tak ani je to zbytočne, ešte že mne to nikto nenavrhol za tie roky, bo by som ho poslala kade ľahšie😀 môj názor na to, nie!

melisska
31. máj 2013

@dafy
@sarasota no neviem či ste vstali, alebo skôr ešte ani nespali 😀 vy betarky 😀

lubica1979
31. máj 2013

Dnešný test RF na 14 deň

cora41
31. máj 2013

@melisska ahoj ranne vtacatko 🙂

tinkatinulka
31. máj 2013

@lubica1979 gratulujem krasa

melisska
31. máj 2013

@lubica1979 sú tam // 🙂 písala si dr.? Držíme palceky ďalej 🙂
@cora41 ahoj moja, ideš do práce?

lubica1979
31. máj 2013

@melisska ďakujem Ti, teraz som mu písala, som zvedavá čo mi napíše.

melisska
31. máj 2013

@lubica1979 asi Aby si išla na krv ? 🙂 ku komu chodíš?

lubica1979
31. máj 2013

@melisska ku Štelclovi, pôjdem na krv v pondelok

melisska
31. máj 2013

@lubica1979 aj ja ku nemu🙂krv bude oki 🙂

lubica1979
31. máj 2013

@melisska nechce sa mi veriť, že sú tam //.

melisska
31. máj 2013

@lubica1979 su 🙂

melisska
31. máj 2013

Neviete mi poradiť kde mám pozerat do čínskeho kalendára pocatia, et bol september 2012 - oplodnene vajíčko, ket bol marec 2013 ? 😅

nelly3
31. máj 2013

jej dakujem za srdiecko🙂
@lubica1979, krasa, potichucky gratulujem 😵

tancik
31. máj 2013

Tak na 12.ty deň mam test biely.Uz som sa vyrevala je mi nanič.Vraj úžasné embryo tha kde je.Môj doktor mi odporúča. Laparoskopiu,že sa chcú na mna blizsie pozrieť.Aky máte názor?tehotná som nikdy nebola.

melisska
31. máj 2013

http://www.chinesegenderchart.info/chinese-gend..., podľa tohoto dievčatko, necháme sa prekvapiť 🙂

melisska
31. máj 2013

@tancik moja, ťažko radiť, nepoznám tvoju anamnezu...koľko rokov, koľko pokusov, príčina ????

tancik
31. máj 2013

@melisska teraz prvý,my tam chodíme do rf kvoli manželovi

nelly3
31. máj 2013

@tancik
prvy, malo babam to vyjde na prvy krat, kukni nasu tabulku a uvidis, neboj dockas sa. treba verit. ja mam za sebou 1.IVF, 3 KET - na SK, 1.IVF soft Brno + 1 KET a stale nie som tehulka, ale budem 😉

nelly3
31. máj 2013

@tancik
trpezlivost ruze prinasa, to ja si stale hovorim, my sa snazime uz 8 rok.

melisska
31. máj 2013

@tancik ako píše nelly3 , ja mám za sebou 3x IVF na sk + 6 x KET, 2 x soft v rf a 2 x ket, Hlavku hore podarí sa 🙂 máte mrazacika? Nepamätám si...

tancik
31. máj 2013

@melisska áno mame dvoch

melisska
31. máj 2013

@tancik no super 🙂)))

sarasota
31. máj 2013

@lubica1979 a je to tam potichucky gratulujem 🙂

sarasota
31. máj 2013

@tancik mne vyslo az 4Ivf len nedopadlo dobre takze netreba sa vzdavat .Bojujeme dalej a raz sa kazda dockame.Viem ze neuspech boli kazdu z nas ale cas lieci.Zase vyjde slniecko len Oskar ma asi teraz dovolenku 😉

sarasota
31. máj 2013

@melisska Dobre ranko 😀

nelly3
31. máj 2013

baby, ktore ste boli v brne ako vyzeraju cesty? myslim smer z Blavy po dialnici do Brna? lebo idem na tu konzultaciu, sice o necele 2 tyzdne, ze ci stiham konzultaciu lebo bus ma prist 10.30 hod na Zvonarku a o 11 hod mam konzultaciu 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre