Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tancik
7. okt 2013

@mimika1973 preco sa k tomu nikdy nedostanes?dakujem moja a ty kedy idesss?

tancik
7. okt 2013

@gaga83 jej vtedy niekedy i ja idem na KET

miscok
7. okt 2013

@gaga83 @tancik Baby tak potom vas ocakavam,pevne verim,ze vam to na KETku klapne 🙂 Musim kuknut nejake pozitivne grckajuce smajliky 😀 Ja inak dobre.Az na to,ze mi je cely den spatne. Ale ohss ustupil a konecne nie som ako balon.Teraz sa uz brusko moze plnit niecim inym 😉

tancik
7. okt 2013

@miscok jejjj dakujem a drzim palce nech babenko rastie a rastieeee.....

nelly3
7. okt 2013

@manita
hlavne slovenky he-he, to su tiez uz cudzinky 😉

gaga83
7. okt 2013

@tancik super budeme spolu stresovat😀😀😀

gaga83
7. okt 2013

@miscok tesim sa ze ti je lepsie🙂 drzim palceky nech drobec pekne rastie
dufam ze najdes pekne grcky😀😀😀 pre nas

schatje6
7. okt 2013

Ahojte dievcata, chcem sa spytat, kedy vas zacali tlacit vajecniky pocas stimulacie? Resp. citili ste nieco? Dakujem 🙂

kacenkab
7. okt 2013

Ahojte babulky, tak ja mam uspesne tyzden od vkladu za sebou, este musim vydrzat, mne vkladali 6bunkaca na 3 den, ale vidim ze pozitivne testiky sa objavuju, @ikuska, @bergalm drzte sa! drzim palce, ja mam testovat az o tyzden, tak skusim vydrzat.
Akurat ma v piatok prehnalo, brucho ma bolelo, a na to konto sa mi vcera vyhodil herpes, tak som si dala vit B a C, tak uz ho mam potlaceny, hoji sa, dufam ze to nejak zle neovplyvnilo uhniezdovanie, ach jaj, vsetko sa musi serinkat.... ☹

kacenkab
7. okt 2013

dokedy mozem to cerene vinko popijat?

miscok
7. okt 2013

@schatje6 Ahoj,mna zacali popichavat druhy den co som zacala brat lieky.

schatje6
7. okt 2013

@miscok ja som dnes 7.dc a uz tlacia, kontrolu mam 9dc, tak som chytila paniku, aby nepopukali 😅

miscok
7. okt 2013

@schatje6 Neboj nepuknu.Nie je prirodzene mat tam tolko vajok,takze sa tam tlacia a to tlaci teba 🙂

schatje6
7. okt 2013

@miscok dakujem , vidim, ze ty si uz bola uspesna, super, gratulujem 🙂

bergalm
7. okt 2013

@tlucka no fasa takze sme dosli o 200eur doprcic to je nefer nikto Ta na to neupozorni ako keby sme sa nenaplatili dost!!!normalne som nasrata 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 cely zivot platis a este aj toto!! ale nevstavaj dakujem za info no nic musim sa s tym zmierit

jjajka
7. okt 2013

@ikuska, @bergalm super baby, dufam, ze Vam to vyde 🙂 Nestiham tu vsetko citat, straaasne vela sa tu toho pise, ale ked si najdem chvilocku, hned si to tu prezeram, ci neuvidim nejake pozitivne tehu testiky 🙂 My sme momentalne vo fazre ovulky, tak snazilkujeme, ale po tych rokoch uz ma to nebavi. Normalne si kolkokrat poviem, ze by mi bolo mylsie IUI ako klasika 🙂 Proste ked je to vcase ovulky, tak je to cista robota 🙂

nelly3
7. okt 2013

@bergalm
a aku mas poistovnu?

gaga83
7. okt 2013

@schatje6 ahoj mna od stvrteho dna stimulky zacali bolet a pred opu som myslela ze prasknem, vsetko ma tlacilo, pichalo ja som mala dost folikov tak preto

mirkakn1
7. okt 2013

@melisska vidim, ze vsetkym dievcatam, ktorym posles grcku, su tehu, prosim ta , meliska, posli aj mne taku preventivnu, aj ked idem na soft az koncom oktobra. dakujem 🙂

tancik
7. okt 2013

@gaga83 tha asi tak nejako...budeme sa povzbudzovat...kedy by si mala dostat kramy?

kacenkab
7. okt 2013

@zibi ahoj, ach jaj drzkaj sa, nech sa Ti rucka zrastie....

manita
7. okt 2013

@nelly3 dnes ráno som si počítala tie články, čo Reprofit odporúča na svojej hlavnej stránke, tak som tam natrafila aj na ten o cudzinkách v RF a veru, Slovenky nie sú na prvom mieste 😀 , sú to Talianky.
Sloveniek je menej ako Češiek. 😉

gaga83
7. okt 2013

@tancik okolo 26 by mohla mrcha dorazit.

tancik
7. okt 2013

@gaga83 mne okolo 30teho plus minus takze to nejako tak spolu pojdeme...kolky krat ides?

gaga83
7. okt 2013

@tancik toto bude moj prvy Ket ale uz som mala 1 ivf na Sk ale bez vkladu kedze embrya neboli zdrave, vtedy sme savali robit Pgd testy.

tancik
7. okt 2013

@gaga83 jaj aha a vlastne aj moj prvy KET

jomini
7. okt 2013

@manita prosim, kde si nasla tie clanky?

yanka1
7. okt 2013

kocky, mali ste niektora vyrazne znizenu hodnotu prolaktínu ? ja mam 0,76, ref.hodnota je 6-30...
da sa s tym nieco robit ?

@manita @zibi
moje aktualna hodnota TSH je 1,895, FT4 je 18,45... dr. povedala ze ok, len ten PRL je teraz cudny ...
som zvedava, co na to napise marcel 😕

melisska
7. okt 2013

@kacenkab ja som popíjala do testu

manita
8. okt 2013

@jomini na hlavnej stránke RF, dolu si to roluj:

http://www.reprofit.cz/

mnohé sú z dennej tlače, niektoré z Českej televízie, a tie potom majú väčšinou v sebe ešte odkazy na ďalšie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre