Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

olympia
8. nov 2009

caute kočky, ako sa máte?
Lenka, ja by som si botox nedala, aj ked to vsade propaguju. Poznam jednu babu, co mi priznala, ze si to dala napichat, ale vysledok teda nic moc. Ja sa udrzujem kremami a zatial je to celkom ok. 😎

takyna
9. nov 2009

Ahojte kočky 🙂 , je tu čoraz mrtvejšie 😒 , Lenusa si krásna baba, načo by ti bol botox? 😨 , keby ste mna vydeli aka som na tvari vyhadzana, nejaky exem sa mi vyhodil pod ocami, nuz hruza 😒 , Lenka radsej teraz neexperimentuj, hormony s nami robia divy a tehotenstvo tomu iba doda bodku 😉 🙂

V BB je uprsaný den , asi len pre pc zase budem travit volne chvile 🙂

julietka
9. nov 2009

leniiik ty ale vymyslas, je vidiet ze momentalne nemas ine starosti 😉 vies ako to myslim 🙂 uz aby si stimulkovala a muzik bol uz doma..
a robis velku chybu ze pouzivas take pripavky nad 40 rokov, prave naopak tym si skodis, pretoze tym rozmaznavas svoju plet a bude ziadat stale viac a viac. Radsej si kup nejaky normalny krem na den a na noc, plus kvalitny mastny krem na oci a to musi tvojej pleti bohato stacit 😵 Ja tu nejdem robit ziadnu propagaciu ziadnej kozmetike, ale mne sa najviac osvedcila MK. Pouzivala som ju par rokov a potom som sa vratila na cas k lacnejsim variantom hlavne z mojej jesitnosti lebo nechcem podporovat nic americke, ale musim priznat ze napokon som sa k nej musela vratit naspat a nedam na nu dopustit.
A to som uz naozaj vyskusala vsetko co existuje v drogeriach a lekarnach. Kremy typu dior a pod.skusat nebudem,tak vysoko nevyskakujem a nie som ani filmova hviezda..a ani im neverim.. 😎

julietka
9. nov 2009

ty ale vymyslas, je vidiet ze momentalne nemas ine starosti 😉 vies ako to myslim 🙂 uz aby si stimulkovala a muzik bol uz doma..
a robis velku chybu ze pouzivas take pripavky nad 40 rokov, prave naopak tym si skodis, pretoze tym rozmaznavas svoju plet a bude ziadat stale viac a viac. Radsej si kup nejaky normalny krem na den a na noc, plus kvalitny mastny krem na oci a to musi tvojej pleti bohato stacit 😵 Ja tu nejdem robit ziadnu propagaciu ziadnej kozmetike, ale mne sa najviac osvedcila MK. Pouzivala som ju par rokov a potom som sa vratila na cas k lacnejsim variantom hlavne z mojej jesitnosti lebo nechcem podporovat nic americke, ale musim priznat ze napokon som sa k nej musela vratit naspat a nedam na nu dopustit.leniiik
A to som uz naozaj vyskusala vsetko co existuje v drogeriach a lekarnach. Kremy typu dior a pod.skusat nebudem,tak vysoko nevyskakujem a nie som ani filmova hviezda..a ani im neverim.. 😎

kanhwa
9. nov 2009

Ahojte koceny,
snad si ma este pamatate...uz sem moc nechodim, davam trosku pauzu od tychto stranok, lebo uz mi fakt zacalo riadne zasibavat z celeho snazilkovania 😒
Teraz vsak potrebujem radu, pretoze sa neviem rozhodnut. V auguste sme mali 2. neuspesne ivf a mne tie hormony zas udreli na imunitu, tak ako aj po prvom. Vysledok je taky, ze uz 6 tyzdnov som chora, najprv len kasel a bolesti hrdla a usi, potom aj zapal priedusiek atd. nuz a neviem sa toho zbavit, hoci som uz vybrala aj ATB, mam cely cas, teda niekolko tyzdnov zvysenu teplotu medzi 37 a 37,5 - ani jeden den som nebola bez teploty. Problem mam ten, ze sme s Koudym dohodnuti na tento cyklus a mrcha pride mozno zajtra. Asi mu napisem, ze ci mozem zacinat v tomto stave vobec stimulku, ale ak mate skusenosti, dajte mi prosim vediet. Ja na jednej strane vaham, ze ci sa uz uplne nezlikvidujem, na druhej strane viem, ze viacerym sa vam podarilo otehotniet takto skoro po neuspesnom ivf. No a este k tomu, toto je pre nas posledne a chcela som to mat tento rok za sebou, nech to uz dopadne akokolvek. Proste sa neviem rozhodnut, ci ist alebo nie, aj ked mam take tusenie, ze teraz by to mohlo vyjst...

Zuzlik ahoj 🙂 tesim sa, len tak dalej 🙂
Mirindik, citala som aj trosku dozadu - neviem, co povedat ☹ len tolko, ze nech je princeznicka zdrava a stastne to dotiahnete.

Aj ked nepisem, stale na Vas myslim a prajem vam vela stastia.

julietka
9. nov 2009

no baby akosi mi blbne konik,najskor mi nic neodoslalo a potom mi to poslalo dvakrat 😨 😅

julietka
9. nov 2009

ahoj kanhwi, my dve s mirindou sme dokazom toho ze sa nam podarilo hned nasledujuce IVF po predchadzajucom neuspesnom..ale co sa tyka tvojho zdravia by som to radsej zvazila, lebo uzivat lieky v prvom trimestri ak by si hned aj otehotnela co ti samozrejme velmi prajem, je velmi nebezpecne..asi by som skusila nejaku detoxikaciu organizmu, alebo sa dohodni s lekarom ci je to spravne v takomto stave ist do toho..

takyna
9. nov 2009

Ahoj Kanhwa môj názor je , že treba sa poradiť s Koudym napísať mu o zdrav.stave a nech on rozhodne, či je to vhodné, aj ked si myslím, že tu teplotu by asi bolo treba zraziť a preliečiť sa, je chrípkové obdobie výrusi len tak číhaju na kazdom kroku, nech sa uz akokolvek rozhodnes prajem ti nech je tretí pokus uspesný 😵

Lenik suhlasim s Juli co sa tyka liekov nad 40 rokov, umyselne ich robia tak aby clovek z nich ostal zavisli a likviduju plet, moja maminka cely zivot pouzivala obycajnu niveu a plet mala ako babetko 😉 🙂

julietka
9. nov 2009

taky musim s tebou suhlasit, aj moja mamina pouziva cely zivot jeden obycajny kremik z lekarne a nikto jej neveri jej vek a hadaju ju stale o 10 menej

este som chcela taky k tym vyrazkam..to su urcite z hormonov, mne sa vyhodili hned od otehotnenia a mala som ich cca do 4, alebo 5 mesiaca, uz ani neviem presne, ale na toto nezabera ziaden krem, ani ten najluxusnejsi, je to proste tehotenstvom a hotovo 😵 musime vydrzat, ja som bola uz zmierena ze ich budem mat do konca tehu a zrazu mi okolo toho 6 mesiaca zmizli skoro zo dna na den..len si nic na to neprpli 😉 davaj si len pletovu vodu a nejaky lahky kremik nech moze plet pekne dychat

takyna
9. nov 2009

no neviem Juli, to vyzera asi z ramu na okuliaroch u mna 😒 , ale sa mi to este zhorsilo, aj ked momentalne hladim na telku ako slepuch bez nich 😉 , pri malom som mala celkom peknu plet, teraz je to zábava, 🙂 len nech je všetko v poriadku , po tehotenstve budeme riesit veci..., díky za rady 🙂

kanhwa
9. nov 2009

Baby, dakujem za radu, zrejme sa poradim s Koudym...i ked neviem, on si fakt nerobi z nicoho tazku hlavu, ved inde odporucaju prestavku min. 3 mesiace a v brne netreba...ja by som najradsej na to ivf teraz isla, ved kym pojdem na odber, co bude najskor o 2 tyzdne, by som aj mohla byt v poriadku...
Julietka, dobre si ja pamatam, ze to vy dva s Mirindou ste takto dopadli 🙂 🙂 🙂
Takyna, gratulujem k tehotenstvu, aj ked oneskorene a nech vsetko dopadne ako ma, teda najlepsie 🙂 🙂 🙂

mirinda10
9. nov 2009

kanhwa presne ako radia baby napis koudimu ale ak beries ATB a mas stale zvysenu teplotu, tak v tom organizme nieco nie je v poriadku a ak to dobre chapem organizmus da vsetku energiu aby sa vyliecilo a bude automaticky potlacat uhniezdenie vajka ale to som ja laik a ako rozumiem celemu tomuto procesu ale asi by som mesiac vypustila a snazila sa dat do kopy a aku mas sedimentaciu ci stale nemas zapal v tele

lenik moja no tos to je dilema, neviem kolko mas rockou ale urcite menej ako ja a ja som bola v auguste v takom lekarskom dermatologickom centre hnevaju ma take skvrny hnede na tvari a mam strasne rozsirene pory a ked sa tam dr dozvedela, ze som na hormonalnej liecbe - stimulke tak povedala aby som nic nerobila nakolko su to vyhodene peniazky a efekt ziaden, mam prist az ked prestanem kojit skor nie, to co vsetko sme pojedli tak to sa podpisalo nie len na nas organizmus ale aj na tvar a mas pred sebou zaverecne kolo, tak sa sustred nan a kasli na vrasky pre muzika si najkrajsia zena na svete a budes pre vase mimco tiez a ked toto vsetko bude za tebou a mimco bude mat rok tak nastup na skraslovanie ale skor nie
inak krem 40+ je vela nakolko koza si zvykne a nebude uz tak citliva na tie pripravky, ak chces chod do nejakeho centra nech ti nejaky kremik odporucia ale ziadne botox a laser na to teraz rycho zabudni

taky aj ja mam na prd plet ale sa vravi, ze chlapec dava krasu a dievca berie, najlepsie je na tom juli u nej sa to kompenzuje🙂

uz nam zuzik napisala co pekne nakupila nech ideme tiez🙂

pozdravujem cele osadenstvo

julietka
9. nov 2009

ahojki mirindik, ako sa citis? uzivas si domacu pohodicku asi vsak, uz ti doki povolil aj vychadzky ci este nie?

veru zuzlik sa neprisla pochvalit co nakupili u nasich juznych susedov 😉

my sme vcera tiez kupili taky kompletik na jar/zima, mencestrove nohavicky ale take jemnucke nie tvrdy mancester, k tomu tricko s odopinanim pri krku a k tomu vsetkemu kabatik, taky jarnozimny, v bezovo hnedom a hnedo ruzovom, je to strasne mile a budem im to davat uz ked sa narodia, pekne to poohrnam, zabalim ich do deky a fusaka a musi im byt teplucko. Rozhodla som sa ze tie overaly kupovat teraz nebudem, lebo by ich nosili mozno dva tyzdne, pockame s tym o rok na zimu 🙂 a kupili sme aj zimne rukavicky pre novorodencov, take peknucke, zvonka to vyzera ako umela kozusinka 🙂

takyna
9. nov 2009

Ahoj Mirindík 🙂 aj Jujka mi pisala, ze bude baba, a ja by som aj pristala na princeznicku, 😉 , aj ked puberta je horsia ako u chlapcov 😝 , ale mozno bude mat lepsiu povahu ako to moje prve škorpionske 😎
doma odychujes?, kopete? 🙂
veru Zuzicka na nas kasle, vyhovara sa len na net... 😉

takyna
9. nov 2009

Miri inak ja mam tiez tie hnusne hnede flaky na tvari, este sa mi po Bulharsku riadne zhorsili a to som si tvar ani neopalovala, aj natierala 50tkou 😒 , tiez skusim po tehu, brusenie pleti, mojej znamej to dost pomohlo, kremy su vsetky iba reklama a na prd 😎

julietka
9. nov 2009

baby ja mam hnede pigmentove flaky na tvari uz asi 5 rokov, to som si doniesla este z dovolenky z Egypta lebo som sa moc vystavovala na slnku vyzera to ako maska na tvari a su teda dost viditelne, hlavne v lete, vobec to uz neriesim, skusala som na to specialne protipigmentove kremiky, aj procedury v kozmetickom salone AHA kyseliny a nic...proste som prisla do stadia ze mi je to uz uplne jedno, vzdy si poviem ze nie som filmova hviezda a muzik lubi taku aka som a tesime sa na deticky ktore verime ze budu zdrave, kaslat na nejake skvrny..tak sa teste baby s babatiek a s ich zdravia 🙂

lenka20
9. nov 2009

caute babulky, tak som si vas pocitala aj vase rady.. mirindik mam 32.. a nie je to este hrozne ale jedna taka hlbsia vraska na cele ma strasne stve, ja viem coho je, ja casto dviham obocie, mala by som sa kontrolovat a nerobit grimasy 😝 tak s botoxom este pockam po porode a to si uz rovno budem moct dat opravit aj prsia ak teda budem kojit 😎 😀 😀 ale nie, ten botox postaci 😉
juli - na MK som aj ja teraz pocula same chvaly, nemam ju odskusanu, ale mame tu nejaky MK salon krasy, tak sa tam asi vyberiem.. kremiky ja pouzivam od biodermy atoderm lebo mam sklon k vyrazkam plus som alergicka na slnko, to sa vzdy vysypem takou ako ryzou...a na oci mam zase od yves rocher taky kremik ten je 40+ ale myslim, ze to mi treba, lebo mame v rodine sklon k ochabnutym spodnym vieckam.. aj cistiacu vodu mam rocher... ta je super.. ale ta svinka vraska na cele odolava... no asi sa budem tazko zmierovat so starobou vyzera to tak... 😉 😉
taky ja myslim, ze cakas dievcatko...moj predbezny typ...
kanhwa ahoj, pozri, ja myslim, ze koudy ta nebude brzdit a ak mas silny pocit ze by to mohlo klapnut tak preco nie, na jednej strane je oslabena imunita pred tehu dobra vec 😉 len si daj spravit odbery aby si videla, ci nie je v tele este nejaky zapal silny.. zvysenku mozes mat aj z oslabenej imunity alebo len ides z virozy do virozy, teraz je take obdobie.. kazdopadne sa porad s koudym.. ja by som ale sla do stimulky az uplne fit.. aby sa nestalo ze otehulkujes a taku slabu ta skoli nejaka vaznejsia choroba... a obycajne ked je clovek chory tak aj MS zvykne meskat, hormony su rozhadzane, po ATB hrozi mykoza.. no nie je to moc dobra kombinacia... ci otehulkujes v novembri alebo decembri to uz je vazne celkom jedno, nie? 😉 😵
pozdravujem vas vsetky 😵 😵 😵

mirinda10
9. nov 2009

juli ja len relaxujem na posteli a vedla mam notebook
co sa tyka vychadzok tak zatial nista nakolko v nemocke doc povedal, ze on mi PNku nevedie a nebude mi davat ani ten penazny listok na konci mesiaca, tak musim naklusat potom k mojmu obvodnemu a do tehu knizky doc napisal kludovy rezim, tak neviem ale uvidim ak budem mat ok morfologiu, tak hadam v poradni 23ho uz ho trosku obmakcim a napise nieco ine ako kludovy rezim
takze ja pekne poctivo sedim domka a nebeham po obchodoch aj ked teraz by som sa bala ked je vsade ta chriipka vela ludi nemusim uz len to mi chyba k stastiu ju dostat

taky no ja viem, ze pocas tehu sa tie hnede flaky mozu aj zvacsit a ja tiez chcem ist na to zbrusovanie ale pockam nech sa najskor hormony vyburia a potom nabehnem nech som pekna 40nicka😀

no malu uz citim kazdy den co som moc happy a je to dobry pocit🙂

darinam
9. nov 2009

Ahojte dievcata,som nova clenka fora.Mam nad 40 rokov, za sebou 3 mimomaternicove tehotenstva a 2 neuspesne IVF ☹ na Slovensku vo Ferticente.I ked nase pokusy boli neuspesne, prave kvoli mojmu veku, toto centrum vrele odporucam. Super pristup Dr.Pintera aj sestriciek. V ISCARE som mala zle skusenosti . Nakolko ma tlaci cas kvoli veku, dostala som odporucanie na IVF s darovanymi vajickami v IVF centre REPROMEDA v Brne.Cena je vsak priemerne 4900 €.Ake mate skusenosti s tymto centrom? A ake mate s dalsimi v Brne ako REPROFIT, UNICA, CAR1? Vedeli by ste mi poradit?Dakujem.

zuzla80
9. nov 2009

No zdravím 🙂 čo vy tu dnes máte kozmetický krúžok 😀 Leni, čo ty aký botox to tu riešiš, ja z teba odpadnem 😀 Musím ťa ale upozorniť, že tie botoxové injekcie obsahuje jed, ktorý paralyzuje nervy v tvári a tým pádom strácaš mimiku - všimni si niektoré celebrity v telke, ako nemajú vôbec žiadnu miminku a to je spôsobené práve tým botoxom. A inak môžeš si dať pichnúť buď dočasný na cca 6mes., alebo trvalejší, ten vydrží omnoho dlhšie - ale ja by som si to ešte v tvojom veku nedala - skôr by som bola za také fotoomladzovacie kúri, ale botox ešte nie - veľmi skoro na teba 😉
Ja sa musím tiež prikliniť ku krému Nivea, lebo ja mám problém s tým, že ja hoc aký krém nemôžem, zo všetkého sa vyhodím a jediný, ktorý sadol bol práve Nivea - ten all day aqua,

Vidím, že ste sa už po mne zháňali - ja som sa len teraz vrátila z hematológie, som unavená jak pes - zrážanlivosť ok, ale antifosfolipidi furt šarapatia - stále sú zvýšené a môžu hoc čo spôsobiť, ale dokina sa vyjadrila, že omnoho väčšie riziko je pri hodnote nad 100 a ja som mala 44,2, oproti minulajšku klesla, ale ešte stále nieje v tom rozmedzí ako by malo byť - no tak len verme, že bude všetko dobre - kontrolu mám až o mesiac.

Kanhwi ahoj - ešte stále si chorá, to je hrozné aký dopad mala na teba stimulka - asi by bolo fakt najlepšie poradiť sa s Koudym i keď ja by som minimálne, ak teplotuješ, snažila zbiť teplotu. Držím ti palce, aby ak sa rozhodnete pre stimulku, nech to tentokrát klapne 😉

Juli, Miri, Taky, Tani, Olympia pozdrvujem vás baby 😉

A inak v maďarsku sme boli na potraviny a kozmetiku - také bežné veci, ale zvykneme aj na oblečko, niekedy je celkom dobrý výber, ak natrafíte 😉

mirinda10
9. nov 2009

darinam tu mame skusenosti iba s Reprofitom a to tie najlepsie ale Lenka ide na darcovske tam tak bude mat o mesiac, dva skusenosti len viem, ze je to lacnejsie ako v Repromede

preco ta tlacia do darcovskych ja som bola po Iscare v FC u Pintera a ten ma tiez posielal na darcovske do Brna a vydis na 2 pokus sa to podarilo v Brne z nasimi vajkami a to boli minimalky a mam 40 rokov, netvoria sa ti vajka alebo potom je problem s delenenim?

tanitta
9. nov 2009

ahojte.. ja len ze zijem....precitala som zbezne...prepacte 😵 ...ani neviem uz cia som takze 😎 ...
Leni... sak kocka si aj kocka budes uvidis ako ti tehotenstvo prospeje 😉 ...inak ja mam hrozne problematucku plet po porode.. tie hormony nevedia co so sebou...co sa tyka prsia a to je co?? 😀 ...boli take pekne pevne 😅 no nist pockame na malu evicku a leni ideme potom do toho spolu 😉 a necham sa nahovorit aj na botox 😎 ....ja som za 😉 ...
Zuzla.. keby to nebolo koser tak dr by kazala skor na kontrolu ako o mesiac 😉 ja bobikom verim 😵
Miri... kludovy rezim je aj posedenie pri kavicke 😉 ...ale chapem chapem mat vrtulu v zadku tiez nie je dobre....hlavne teraz potrebujete s babulkou pohodu a klidek 😉
Julie.. tesim sa ze si vychutnavas tie male pidi vecicky 😉 este ich nerozkladas po posteli? 😀 😉 ...
Kanhwa...je pravda ze koudy je pohodak.. ale zase by neporadil zle 😉.. takze pockaj co odpise 😉
Taky, Avi, Oly, Tomka,Bobik... nezabudla som niekoho? 😨 😵 ... proste vsetky kocky zdraviiim

kanhwa
9. nov 2009

Ahojte,

Leni -
ved to je prave to, ze ja mam pocit, ze teraz by to mohlo vyjst, aj ked mi je uplne naprd. Lebo aj oslabena imunita ze vraj moze podporit uhniezdenie, organizmus embrya neodmietne. Ale v konecnom dosledku je to asi jedno a bude tak, ako ma byt...asi este pockam dozajtra - ak este mrcha nepride, tak uvidim, ci bude teplota a potom bud sa poradim s Koudym, alebo idem rovno do toho. Fakt je mi jedno, ze ci v nov. alebo decembri, aj som to chcela nechat na december, ale v repraku konci labak 20. decembra a to by sme uz decembrovy cyklus nestihli...no a ja uz nechcem ist na bud. rok na ivf, tak sme sa rozhodli, ze uz s tym koncime...

Darinam,
to ma prekvapuje, co pises o FC. Ja tiez mozem len odporucit, ak niekto chce ist do BA, ale pacilo sa mi vsetucko-vsetko prave okrem Pinterovho pristupu. Ja mam tiez po 40 a o darovanych vajickach zacal hovorit este predtym, ako videl moj HP a ako sme vobec cyklus zacali. Hoci sa nam 4 vajka krasne spontanne oplodnili aj bez ICSI, tak o nicom cely cas nehovoril, len o mojom veku a od dalsieho ivf ma dokonca odhovaral...ale inak bol mily. Ale takyto "pozitivny" pristup cloveku moc nepomoze. A toto iste som pocula aj od inych bab, a to aj o dost mladsich od nas. Inak, cyklus s darovanymi v repraku stoji cca 100.000 czk a cakacia doba v sucasnosti je okolo 8 mesiacov.

Zuzli,
nech sa len vysledky stale zlepsuju. To s tou mojou teplotou nie je az take hrozne, stale len nieco cez 37 a aj ked si dam panadol, stale to iste a citim sa chora, slaba a vyflusnuta. Ale fakt by som hrozne rada teraz na to ivf isla...no, snad to vyjde.

Ahojte a pekny vecer - aj plodny 🙂

kanhwa
9. nov 2009

Darinam,
vidis, aj MIrindu posielal Pinter na darcovske, aj dalsie, co maju nad 35 😠 my sme mali normalne s muzom pocit, ze im nadhana klientov - to nadlahcujem, samozrejme...darcovske je urcite dobra vec, ak je s tym niekto stotozneny, ale az ako posledna moznost, ked su ostatne uz vycerpane - aspon podla mna...

tomka12
9. nov 2009

Ahojte reprofitacky 😉
Chcem sa vas opytat, uz asi saliem z toho, ze budem stimulovat a neviem, co mam robit...Od rana som zacala spinit, je tam uz aj krv, ale este stale sa to nerozbehlo naplno...A teraz neviem, ci mam uz dnesny den ratat ako prvy den mrchy?

olympia
9. nov 2009

ahojte kanhwa, zuzli, takynka, mirindicka, lenka a dalsie,
tomka, ja si myslim, ze ked je tam uz aj krv, je to 1. DC. Drzim palce!!! 😉
Baby nie som dílerka žiadnej kozmetiky, ale ked uz mame ten kozmeticky kruzok 😀 ,tiez som mala po lete nejake pigmentove skvrny a rozmyslala som, ci si nepojdem kupit cosi nato do lekarne. No a potom som si kupila slamienkovy olej v occitane a vdaka nemu mi to zmizlo. Je sice drahy, ale iste lacnejsi nez nejaky zakrok v kozmetickom centre. Takze odporucam! 😉

tomka12
9. nov 2009

Oly dakujem ti, cochvila sa pridas aj ty 😉

julietka
9. nov 2009

tomka ak je to iba spinenie to este nepocitaj, ale ak je tam uz aj krv ako pise olympia tak sa to rata ako prvy den, ale iba ak to zacalo do obeda, ak ti zacalo spinenie neskor po obede ratas ako prvy den mrchy nasledujuci den 😵

tomka12
9. nov 2009

Dakujem Julietka...inokedy je to jednoduchsie...proste dostanem a hotovo...ale teraz su s tym drahoty...

mirinda10
9. nov 2009

tomka super takze ideme na vec 😉 zajtra potom zacinas pichat 🙂 ,tak si to uzi bude to posledna stimulka 😵 thuj thuj nech to dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre