Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zajacik...
24. nov 2009

Zuzlik jasne ze drzime na stvrtok palceky!!! 😵 😵 😵 😵 😵

zuzla80
24. nov 2009

Verím, že vám padol kameň zo srdca - je to hrozné koľko stresov si pritom všetko zažijeme, ja už mám teraz nechuť do jedla zo štvrtka - ja viem, že už srdiečka máme, ale aj tak každá kontrola u mňa vyvoláva neskutočný stres. Ale ako vidím, nie som sama 🙂

dior
24. nov 2009

Zuzla ahoj- ano esteze to uz ma Takynka so Zajkom zasebou, aspon na nas mozu intenzivne vo stvrtok mysliet 😵

zuzla80
24. nov 2009

Ahoj Diorka 😵 ako si užívaš tehu nevoľnosti 😉

Inak Zajko ja by som sa veľkosťou netrápila, lebo stačí len, že sa doki o milimetrik pomýli a už to vypočíta iný tt - a ty ideš ešte aj vo štvrtok, no verím, že si utz istotne viac užiješ. A prečo ti doki nechcel dať fotku, či si ani nepýtala?

takyna
24. nov 2009

Zuzík díky, 🙂 vo štvrtok sa tebe a Diorke a Lenke bude riadne čkať čo budeme na vás myslieť 😎 😵

tanitta
24. nov 2009

No ahojte...
baby velmi sa tesim s vami a velmi gratulujem k srdieckam 😵 Taky Zajacik...uz nech len pekne sineju a silneju aspon do tych 3kg 😉
Diorka.. a ty este nemas srdiecko? alebo som prehliadla 😕 😎
pozdravujem Zuzla, Tomka,Kanhwa, Oly,Leni, Avi,Miri,Julie,Lulu, a dalsie kocky ktore som v rychlosti nespomenula 😉 my teplotujeme po ockovani ☹

takyna
24. nov 2009

Tanitka ďakujem 🙂 a nech vás čím skôr tie hnusné teploty opustia 😵

zuzla80
24. nov 2009

Táni aj my pozdravujeme, nech sa vám tie teploty čo najskôr znížia.

Taky moja a čo ti povedal doki na tie bolesti - asi, že je to v poriadku, či?

zajacik...
24. nov 2009

Tanitka dakujem 🙂
Zuzlik fotku som si pytala, ale povedal ze ma pokazenu tlaciaren a ajtak by tam nebolo nic vidno... on nechape ze to jeho "nic" je pre nas vsetko 😵 Ale netrapim sa s fotkou, hlavne aby bolo vsetko OK 🙂

mirinda10
24. nov 2009

zajacik vobec sa nestresuj pri takom malom bobacikovi ked ma par mm tak len trosku pohne tym utz a par dni hore, dole. dolezite je, ze mame srdiecko a drobec je ok

takyna
24. nov 2009

Zuzík v podstate nič, iba tolko , ze dolezitá je akcia srdiecka, krcok je dlhy ako ma byt, ine sa nic neda robit, to magne b 6 mozem brat, a to je vsjo
Zajko presne ako Mirindik pise to je este velmi male, presne sa to ani neda odmerat

juja
24. nov 2009

Takynka, Zajacik moooc Vám gratulujem k srdiečkám.. 😵 😵 😵 ...teším sa 🙂 ...len tak ďalej kočky
Tani, nech ste čím skôr fit 😉

...pozdravujem a všetkým Vám ešte želám krásny zvyšok dňa 🙂

zajacik...
24. nov 2009

Juja dakujem 🙂

zuzla80
24. nov 2009

Taky ja beriem pyridoxín B6 - nevieš, to je t isté ako Magne B6?

Jujka pozdravujem 🙂

takyna
24. nov 2009

Jujík ďakujem aj za fotečky 🙂 🙂 🙂 🙂

Zuzík neviem , ale aj pyridoxín mi odporučil, budem ho musieť dokúpiť si

lulu27
24. nov 2009

Taky, zajacik gratulujem, krásne správy. Mne sa podarilo už dnes pozháňať lieky, čo sa strašne teším, takže dúfam že sa onedlho pridám k vám. 🙂

takyna
24. nov 2009

Lulu dakujem, tak úspešnú stimulku , nech sa čím skor pridas 😵 😵 😵 😵 😵 😵 drzím palce 😵 😵 😵 😵

zajacik...
24. nov 2009

Lulu aj ja dkujem a drzim palce!! 😵

lenka20
24. nov 2009

caute kocky, ja len na skok, dneska bol bussy den
zajko a takynecka moja - gratulujem vam dievcatka k srdieckam, to su fantasticke spravy, vo stvrtok sa k vam prida este diorka, no skratka vam to ide dievky 😉 😵 😵 😵 musel to byt krasny zazitok 😵 😵 😵
kanhwik tak zajtra ides po drobcov a este si budes rano telefonovat ze o kolkej, nie? ci uz mate dohodnuty aj cas?
tomka a ty uz mas krpca v brusku? ci az zajtra? nejak som stratila prehlad, par dni tu clovek nie je a tolko sa udeje...
tanicka tak nech malickemu ta teplota uz ustupi, je to neprijemne.. chudatko male.. aj je taky mrnko maly ked je chory ako byvaju velki chlapi? ci zatial sa to este nenaucil zneuzivat? 😉 😀
ja oznamujem, ze uz som pripravena na vianoce, darceky uz pokupene kazdemu, tento rok som bola mimoriadne sikovna 😵 😎

takyna
24. nov 2009

Leník dakujem, 🙂 mimochodom a pre mna nieco pod stromcek uz más? 😢 😀

lulu27
24. nov 2009

Ďakujem dievčatá, ste zlaté. Keď čítam tie vaše správičky ako sa vám všetkým darí a nevzdávate boj, tak mi to nedalo. Som rada, že som vás objavila a navštívila to toľko opisované centrum 😀 . Juli dúfam že to povediem do úspešného začiatku s rovnakými liekmi. 😵

olympia
24. nov 2009

Takynka a zajacik, blahozelam vám obom! 😵
Kanhwi, zajtra držím palce! 😉 A Tomke takisto, samozrejme.
Tanitka, nech malému prejde teplota a nech je z neho zasa ten energický nezbedník. 🙂
Lulu, kedy začneš s Clostilom? Ja už som začala. 😉

zajacik...
24. nov 2009

Olympia dakujem 🙂

takyna
24. nov 2009

Olympia dakujem 🙂 , stimulka prebehne ako voda a pridate sa vsetky 😉 😵

lulu27
24. nov 2009

Ahoj Olympia, ja som začala dnes s Clostilom a ešte dnes si idem pre Merional (neviem či si ten názov dobre pamätám) aby som ho začala pichať.Aj ja držím palce Kanhwi na zajtrajšok, veľmi. 🙂

tomka12
24. nov 2009

Ahojte 🙂
Taky, Zajacik gratulujem k srdieckam 😵 😵
Oly a ty si uz teda zacala stimulku? Uz si pichas?
Lenka, no tak ty si riadna sikovnica 😵 , ja zvyknem nakupovat az okolo 22.12. 😒, ale vtedy uz clovek musi...
Kanhwa, tebe drzim palce na zajtra 😉

Ja som bola dnes na trasfer, tak nakoniec prezilo aj to druhe embrijko a vlozili mi 2 😵 😵 . Jedno je 6 bunkove a druhe je len 4 bunkove...nie je to na jednotku, ale ja sa tesim aj z toho 🙂 . Dnes sme este ostali v Brne a zajtra ideme domov.

Pozdravujem vas vsetky 🙂

takyna
24. nov 2009

Thomka tak drzim palce , nech sa riadne zahryzkaju 😵 😵 😵

zajacik...
24. nov 2009

Tomka dakujem a strasne drzkam palceky aby si bola pozitivna 😵 😵 😵

mirinda10
24. nov 2009

tomka gratulujem super spravicka, ja si myslim, ze ten pomalsi bunkovec je chlapec a dava si na cas ale je dobre, ze to nevzdal a ide pekne alebo je mozne, ze vajko nechali este chviku dozriet a oplodnili ho trosku neskor a preto ma sklz ale teba nech to teraz netrapi, mas dvoch bobacikov v brusku a musis im verit a my verime, tiez tak budeme silno drzat palce a posielam hned od prveho dna tehu virus TTTTTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 🙂 TTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTT

kanhwi zajtra je tvoj den tak thuj thuj nech podas spravicku, ze mame tiez dvoch bobacikov v teplucku v brusku budeme tu na teba moc mysliet

lulu tak super mas rychly nastup to je moja rec ak mas sancu stimulovat chod na vec a neodkladaj to tak sa drzkaj inak aj ja som Stelclovka je to super dr. tak nech ti prinesie stastie take ako ja mam v brusku, mala sa vrti tak suhlasi 🙂

nika832
24. nov 2009

Ahoj dievčatá 🙂
Som po 3 neúspešnom IVF, mám 39 rokov a chcela by som sa vás spýtať na vaše skúsenosti v Reprofine v Brne. Chodila som do Iscare v BA a nie som spokojná. ďakujem za odpovede.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre