Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

shandy
17. aug 2010

Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne a cakame na vysledok,
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rikuska21, konzultacia 30.6.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., soft RF august 2010
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, ET 9.8 s darcovskymi v Reprofite, v brusku 2 blastocysty, HCG test bude23.8.
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., 3. soft IVF + genetika, kontrola 21.8.
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., pozitivny TT aj krv
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
Cavik
maticap.

zufalka
17. aug 2010

ahoj babulky,takže máme za sebou prvý ultrazvuk a čakáme trojičky!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
17. aug 2010

@zufalka to fakt???? ty brdo, drzim silno palceky 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
17. aug 2010

a gratulujem k trojnasobnej radosti 😀 😀

callex
17. aug 2010

@zufalka fuuuha to som davno nevidela.gratulujem.to boli kvalitne embryjka.

ninockaskv
17. aug 2010

@shandy viem si predstavit.. ked sa clovek raz za cas vyberie na hory... ale dobre to padne..

inak mne sa dnes taaak nechce robit nic.. nicovate nic.. kukam len do kalendara, premyslam si dovolenky, v oktobri londyn, ze kedy si mozem ist po mrazacikov do GF 😅 😅 musim si to zatrhnut.. zase planujem a viem, ze to nikam nevedia 😠

ninockaskv
17. aug 2010

@zufalka coze?? no to je bomba sprava... tak sa opatrujte 😵

callex
17. aug 2010

@ninockaskv no ono zase cigani maju svoje pliagy ktore my zase nemame.a ja uz som dokonca videla aj romku v GF..samozrejme z tych ktore na to maju a vyzeraju a spravaju sa inak.
@shandy hory su vyborne na relax..ale ako pises treba po nich dovcu na zotavenie.ja milujem liptov..keby som mohla prestahujem sa tam. raz som vyliezla v zime na chopok..svietilo slnko..vsetko pod snehom..no to bola parada.sadla som si do zavetria a naberala energiu ako vyschnuta spongia.a to ticho.
potom som to iste zopakovala v lete a to uz nebolo ono.samy turista..premavka ako na vaclavaku.to mi teda okrem svalovky nedalo nic. 🙂

callex
17. aug 2010

@ninockaskv a kedy ti to vychadza ist si po mrazacikov? co tak pred tym londynom..nech idu drobci do sveta. 🙂

ninockaskv
17. aug 2010

@callex hm.. iba ak by nam vyslo tak, ze by sme transfer robili potom, ked sa vratime.. predtym urcite nie.

romku si videla v centre? fu.. tak to by som si nikdy nepomyslela 😕

callex
17. aug 2010

@ninockaskv tak planuj..rataj ..nadalej. ja by som mala ist do GF odpredat lieky co mi zostali po IVFku. tak sa mi tam nechce.ale zase mi toho celkom dost ostalo.dufam ze to vrchna este odkupuje?

no veru romku romkovitu som tam videla.tiez som si predtym hovorila ze oni rodia ako jablone nemaju problem..ale najdu sa. ved napokon aj v tom ceskom seriali zazrak zivota ci ako sa to volalo tak isla romka na umele.tam bola pekne zobrazena ich mentalita.

tanitta
17. aug 2010

ahojte,...
@zufalka fuha.. sok ..ale velka gratulacia 😉 .. bude to narocne...nic nepodcenuj...a drzim veeelmi paluchy aby ste to dostiahli a potiahli co najvyssi tt 😉 .....so mnou na antolskej lezala co cakala stvoricky 😀 ....
stimulantkam uspesne stimulky a krasne vajka a poopu uspesnych plavcoc a este lepsie oplodnovanie 😎 ;)....pa

tanitta
17. aug 2010

@callex lieky si odloz ak ta netlacia peniazky a expirka 😉 tak preistotu...ja mam skusenost c ar take ze ked som potrebovala predali mi za plnau cenu a oni odkupuju za doplatky 😠 😠 😠 ...

tomka12
17. aug 2010

@shandy mam po 2 ampulky menopur, inak super, ze ti to vyslo na sobotu..aj ja by som brala, lebo ako pises, netreba brat dovolenku 😉 A ty co beries?

janula18
17. aug 2010

Ahojte tak sa nám z tých desiatich oplodnilo len 6 a zajtra mám volať ako to vizerá.
Tak už duplom neviem či PK alebo nie, uvidím zajtra ako budú vizerať

shandy
17. aug 2010

@tomka12 ja mam rovnako menopur po 2 ampulky...veru nahoda, lebo ja som chcela ist cez tyzden, aby som mohla ist ku Koudymu, ale ked to takto vyslo, tak aspon dake pozitivum 🙂
@janula18 gratulujem k peknemu cisielku, este ta PK mozno bude, uvidime zajtra. drzim palceky nech vydrzia a krasne sa delia...

tanitta
17. aug 2010

@janula18 krasny pocet 😉 ...zajtra uvidis...ja by som nad 5ks sla do pk...

zufalka
17. aug 2010

babulky všetkým vám dakujem,sama som v šoku a s mm sa na tom len smejeme lebo nám to je smiešne,zatial 😀 😀

ninockaskv
17. aug 2010

@callex no nie som si ista, ja som sa na to pytala a vravela, ze nemaju istotu, ze to bolo cely cas uskladnene v chladnicke

zufalka
17. aug 2010

@brita ja len že nad nami preleteli tri a čakáme trojičky 🙂 takže tfujtfuj a tehu vírusiky pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

takyna
17. aug 2010

Ahojte kočky 🙂

@zufalka tak to už hej, 😉 držím palce
a všetky ostatné berte si príklad 🙂
my sme po poradni vážime 4520g a 59cm, kojíme sa
Mircalka a ty si ako spokojná s kočíkom? ozvi sa

pozdravujem vás všetky 🙂

zufalka
17. aug 2010

@takyna 🙂 🙂 🙂 🙂

mircalla
17. aug 2010

ahojte....nestiham vsetko citat...tato veta mi je povedoma 🙂 🙂
ale pozeram, ze trojicky, tak to tu este nebolo 🙂 😉
@zufalka neni nacase si zmenit nick na daco menej zufale?? 🙂 🙂
no je to zaberak, ja nechapem, ako niekto stiha dvojky

no filipko uz neni ten dobrucky chlapcek, co stale spinkal....je to dobry vymyselnik a stale ma jeduje 🙂 🙂
nechce vobec spat a kojim ho dakedy aj hodinu a pol v kuse, trochu mam slabsie mlieko, byvalo lepsie, ale zatial nam neodporucili prikrmovat
inak hadze super ksichtiky
vcera nam dali na ocko antibiotika, musim mu to tam kvapkat, nie vytierat, dost drasticke. tiez mame obcas koliku.
modlim sa, nech uz daco konecne zaberie na to oko. boli sme na sono klbov, vsetko ok. chudak ma brutal tyzden, vcera ocna, dnes odber krvi, potom sono klbikov, zajtra TBC ockovanie, toho sa bojim najviac....samozrejme vsade su vsetky deti ticho okrem neho.......

@takyna kocik....no tiez dost vrzgame, aj tazky sa mi zda, i ked nie je. skladuje sa dost dobre, ze nezaberie vela miesta, ale pri skladani sa dost namakam...mozno este nemam sil po porode. a mala ako s ockom???

pozeram, ze nejake dovolenky sa tu chystaju, tak si to uzite...ticho zavidim....
a tusim lenny a brita by mali testikovat

takyna
17. aug 2010

@mircalla a co chodniky u vas? , lebo ja mam riadny problem prejs hrboly aby sme dusu z malej nevytriasli, a v zime si nechcem predstavit co nas caka 😝
ocko ok 🙂

takyna
17. aug 2010

@mircalla TBC na ockovali v nemocnici vam nie?, liecime tu rucicku do dnes, hnis vytlaca doktorka, dlho sa to lieci kym je to ok, na mlieko vela PI, vodu, neper.mineralku, cierne pivo, hroznove napoje , caje pre kojacie matky, a prikladaj ho casto, ono sa to upravy, nasa mala zhltne prsko za 7 minut 🙂

takyna
17. aug 2010

@mircalla to ocko masiruj, tu hrcku slznu v kraji ocka, ma to vyznam a rychlejsie zaberu antibiotika

mircalla
17. aug 2010

taky, ocko aj masirujem
zatial ma antibiotika len den, predtym sme skusali oftalmoseptonex, borovu vodu, repik a ocu flash
TBC nam odlozila nateraz kvoli zltacke....mali sme aj RH faktorovu inkompatibilitu
pijem vineu, hip caj na podporuju kojenia a zacala som brat aj homeopatikum
myslim, ze maly je trosku nerovozny aj preto, ze mam malo mliecka, to mi prsia tiekli predtym:(
no bratislava je uzasna pre kociky....hrboly, jamy, schody, vysoke obrubniky.....des des...a tie autobusy...tiez si neviem zimu predstavit
dik za rady
mas daky tip cim mozem nahradit vineu? je to fajn na mlieko, ale zase bublinkove....hroznovy cukor zeby?

rebeca_1
17. aug 2010

Ahojte,

@zufalka kupim jedno miminecko, nepredas????? )))))) Srdecne blahozelam!!!! Opatrujte sa, nech ta manzelik teraz na ruckach nosi!!!!
@shandy ja mam 3x1 clostilbegyt a 75 IUI bravelle. Tak uvidime...........
@janula18 cislo je dobre, tiez by som isla do PK. Drzim palce nech su zajtra same skvele spravicky!!!!!

Ja som poslala genetiku Vitulke a ona mi hned zazelala hodne sil do novej stimulky. A odovzdava ma na 2 tyzdne Stelclovi, Vitulka ma dovolenku ale slubila mi ze sa stretneme pri ET )))) Kiezby Boh dal!!!!!

orsulka
17. aug 2010

@zufalka velka gratulacia moja !!!!!! to je teda super správička......kolko ste vkladali??? dve????? nejak som pozabudla 😉

takyna
17. aug 2010

@mircalla ja si vineu nechavam vybublinkovat , odstat, lyzickou premiesavam, a az potom pijem, tie bublikny vadia aj nam, ine som nepila, skusim este hroznovy dzus, mliecko sa ti rozbehne, len vela, skutocne vela tekutin treba
uvazujem , ze na zimu budem musiet kupit iny kocik, asi sportak s vecsimi kolesami, lebo s Neonatom neuspejeme, mozno este ty v BA , ale v BB tazko, aj ked aj v BA som zazila riadne snehove kalamity ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre