Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
10. okt 2010

ahojte....
@zlatanka30 telefonicky alebo mailom... sak jak inak? 😉 ....http://www.reprofit.cz/page.php?id=54&rodic=50

zlatanka30
10. okt 2010

ved ja viem.a ked chcem ist ku konkretnemu lekarovi to mozem povedat hned pri objednavani?? 🙂 🙂 🙂

tanitta
10. okt 2010

@zlatanka30 skus...ale jasne treba to hned povedat aby ti vedeli dat konkretny termin

zlatanka30
10. okt 2010

dakujem si zlata. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

balinka
10. okt 2010

@zlatanka30 moja dam ti cislo,ja som tam uz volala a boli strasne mili,hned sa ma pytali ku akemu dr.chcem,ale ja mam este 8 mrazacikov na svk,tak to skusim,je mi to luto ich tu nechat 😉

zlatanka30
10. okt 2010

balinka dakujem si zlata.posli mi to IP.urcite ich tam nenechaj.ja mozem len snivat o 8 mrazacikoch.to by som musela ist 4 krat na ivf. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cavik
10. okt 2010

Ahoj dievky

Tomka......jupíííí,to je fantastické 🙂 🙂 ...to bude dvojčat na SR 🙂

rebeka....áno, ja môžem ísť do KE,dr. Štelcl je nejaký filantrop alebo čo...od začiatku nás "šetrí", keď chodíme z takej diaľky, alebo sme možno vyzerali s mužom ako dvaja úbožiaci, keď sme tam došli, tak sa nad nami zľutoval 🙂 . On mi ešte odporučil aj bývaleho kolegu z Reprofitu, ktorý teraz robí v Rožňave, zajtra mu skúsim zavolať, pretože ku môjmu známemu sa dostanem až v utorok poobede.
Dnes ma pekelne bolia kríže, alebo skôr kosti okolo kostrče, či čo 😒 ....a zdá sa mi, že naposledy som viac cítila vaječníky.
Ja som sa včera pochytili s mm, zrazu z neho vyšlo, že ktovie ako dostane voľno a či vôbec, že má aj kolega a on musí ísť prednášať na nejakú školu, alebo čo 😅 ....ma skoro piclo, veď ja som bola prvá, čo som chcela stimulku preložiť na november...tak sme špekulovali a kym nebudem mať odber cez víkend, tak neviem ako to dopadne 😠 ...
asi mi spermije bude musieť darovať Š. 😉

rienok
10. okt 2010

@tomka12 gratulujem, je to úžasné 🙂

rienok
10. okt 2010

@zlatanka30 neviem ci Ti uz niekto odpovedal... ja som si tam zavolala, vybrala som si doktora a aj termin mi uplne sadol (tie dni mam akurat nejake obchodne rokovania v Brne, takze to mam pod jednym 🙂

rienok
10. okt 2010

@zlatanka30 ano spytaju sa ta ci mas vybraneho doktora, ja som povedala bud Koudelku alebo Stelcla a povedala ze Stelcl bude este v oktobri ... tak to vyhral 😀

zlatanka30
10. okt 2010

rienok dakujem.je to moja nadej,lebo tu na sk som doslova nasrata na car

rienok
10. okt 2010

@zlatanka30 a kam si chodila? čo si si už užila? ak nechceš verejne môžeš cez IP. Ja som ex GF a mam za sebou 4 IVF ....

avaka
10. okt 2010

Ahojte 🙂 ,davno som tu nebola,ale vidim dvojkove tehulky 😵 @shandy,@tomka,gratulujem...a tusim aj @modra chysta prekvapko 😉
Ani nemam vsetko docitane,ale som rada,ze sa tu tak dari..
@mirinda,vsetko naj k 7 mesiacikom zelame Emuske.. 🙂
Citam,ze to tu choroby obchazaju,ale to pocasie ,krasne slniecko svieti,ale zima je uz,to je take zradne...Tak sa vsetci drzte..my sme dnes boli vonku na lahko,tak dufam,ze nas nic nechyti..
My stale chodime plavat,asi budeme aj pokracovat,E sa uz raz aj ponorila,sice sa napila,lebo nedava pozor a zaujima ju vsetko okolo bazena.. 😅 a recnime,na vsetko ukazuje prstom ,teraz hlavne na svetla vsetky..
A mame konecne zubale!! 😵 Dnes som objavila,zatial len bodecky vykukaju...,ale vykrikuje aj zo sna chudatko a kaka aj 6-7 x denne,aj v noci,prebalenie ju preberie a nespime...tak dufam,ze budu coskoro cele vonku 🙂
Vsetkym stimulantkam vela stastia a tehulkam pohodu a maminky speci zdravim,ako by som aj ja rada videla nazivo tych Vasich drobcov.. 😵

julietka
10. okt 2010

@mirinda10 miri gratulka k 7. mesiacikom 🙂 aj nas tato vas pozdravuje 😉
miri ja davam Biogaia kazdy den 10kvapiek, ale asi zbytocne vela davam ked pises ze davas ob den 5 kvapiek..je pravda ze nam ta flasticka vydrzi potom asi na 3 pouzitia 😕
dobre ze Emka sa tak drzi, asi ma velmi dobru imunitu, tak hlavne nech sa aj mamina vylieci 😉

callex
11. okt 2010

@rebeka33 no s tymi vysledkami je to tak ze som vysledky poslala Machacovi a ten napisal ze stitna zlaza musi byt plne funkcna a mam posluchat rady endokrinologa.tak som sa objednala na endorkinologiu a ten mi povedal ze zvysene protilatky voci stitnej ma vela zien a ani o tom nevedia a nejako to neovplyvnuje.ale zobral mi krv na komplet rozbor hlavne na progesteron lebo ten je dolezity.a na dalsi cyklus mam ist znova na krv a niekde v polovici novembra mi da spravu a zaver z oboch odberov krvi.takze momentalne nemam co do RF ani poslat akurat to ako som pochodila.

callex
11. okt 2010

Dnes dorazila potvora mrcha..opet vo velkom style..tabletka uz v sebe, teply obklad na bruchu.joj tak sa mi nic nechce..teda iba jedno a to spat.cely clovek ma boli.

esther03
11. okt 2010

baby ahojte 🙂 Chcem sa spytat, ci mate niekto skusenost s dr. pospisilovou? Dakujem 😉

naduska
11. okt 2010

Ahojte ,chcem sa opytat ,po akej dobe sa moze ist na dalsiu stimulku .dikes

callex
11. okt 2010

@naduska podla toho co mas za sebou?

lilina22
11. okt 2010

Ahojte kocky! Mozem sa k vam pridat? Minuly tyzden sme boli 1x v RF cestou do prahy na imuno 😎 a rovno sme da dohodli na softe od dalsieho cyklu. Stimulovat budem clostilom a k nemu pridame mozno puregon ak bude treba.

naduska
11. okt 2010

teraz som mala soft.a nevislo to ☹

lilina22
11. okt 2010

@naduska a cim si stimulovala? Lebo ak len clostilom, tak mozes ist hned do dalsieho cyklus. A zalezi tiez, kolko vajicok si mala. Cim viac, tym dlhsie je vhodne pockat do dalsej stimulky.

tomka12
11. okt 2010

Ahojte baby 🙂
velmi pekne Vam vsetkym dakujem 😵 , je to naozaj uzasny pocit 😵 Vsetkym Vam to veeeeelmi prajem 🙂 🙂 🙂

naduska
11. okt 2010

stimulovala som clostilom [ale ten ma posral-problem sliznica ako som K hovorila] a dopichavala puregon mala som 12 vajicok z toho 9 ok -8 oplodnenych .musim si este zavolat kolko a ci nieco zamrazili.

lilina22
11. okt 2010

@naduska tak ja neviem, co ti poradili v RF? Mne vraveli, ze ak je viac vajicok, bolo by vhodne pockat 1-3 cykly...No ak mas cosi zmrazene, tak na KET sa da ist hned, len by bolo fajn dat do poriadku tu sliznicu, ak som spravne pochopila, ze je po clostile nizka

kajka39
11. okt 2010

ahojte dievcata, mozem sa pridat s vam? Od buduceho cyklu tiez zacinam stimulovat na soft clostilom 3x1 bez dopichovania.
Vsetkym cerstvym tehulkam blahozelam, ostatnym snazilkam drzim palce aby sme ich co najskor nasledovali 🙂 🙂 🙂
@rebeka33-ako ste dopadli v Brne?

@lilina22 - ako ste sa dohodli s dr. , kedy budes vediet ci staci len clostil, alebo mas pridat aj puregon? Myslim, tym ktory DC mu mas volat, alebo si to odsleduju priamo v Brne? dik

@callex - aj ja mam hypofunkciu stitnej zlazy s tvorbou protilatok, vysledky mam z marca 2010 a novsie nikto neziadal. Mala by som si ich dat este spravit?

callex
11. okt 2010

@naduska tak to si mala vybornu urodu..urcite zostali nejaky mrazacikovia.
@lilina22
@kajka39 jasne ze sa mozte k nam pridat..dobrych ludi sa vsade zmesti vela. 🙂 kajka39 ja som novacik co sa tyka stitnej zlazy a nemam vobec ponatia co treba netreba a ostatne veci okolo toho. a poslednu dobu mi pripada ze v centrach nas aj tak napchaju moznymi i nemoznymi liekmi aby to vsetko vyslo.nespominala si im na konzultacii ze mas tento problem?mas nejake lieky na to?

falin
11. okt 2010

@cavik - to bude asi tymi hormonmi. Tiez sme sa s mm vcera riadne chytili. Ty mas ktory DC kontrolu, mne kazal 9-10 den. Som zvedava ako to cele vypali. clostilom som este nestimulovala

vitam nove tvare, nech sa vam softiky podaria. Ja idem teraz na prvy soft 😉

zuzla80
11. okt 2010

@tomka @shandy gratulujem vám ku krásne bijúcim srdiečkam, ešte to mám stále čerstvo v pamäti. Užívajte si tehuľkovanie ani sa nenazdáte a detičky budú pri vás. Držte sa a tešíme sa na fotočky 😉
@mirinda gratulujem aj ja k 7mim mesiačikom, ako to uteká, neskutočne však... a skoro sa uzdrav, hlavne nech sa to na Emušku nenalepí, naša z vysávača mala a má neskutočný stres 😒
@julietka aj ja dávam malej Biogaia len 5kvapiek, ale ja pre zmenu každý deň, tuším v letáku píšu, že ak sa dajú viac, tak to uškodiť nemôže. Juli nádhernučké detičky máte, veru, tato nech pušku pripraví na toľkých nápadníkov. Pozdravujeme
@avaka gratulírujeme k zubaľom, tuším sa tu zozubatieva 😀 aj savinkovcom vyšiel zúbok, aj vám. No o chvíľku to čaká nás - Taky, Mircalku a mňa... Inak tiež rozmýšľam nad plávaní s malou, ako vidím, tak si to viacero báb pochvaľuje, no len nám vychadzajú 6mesiacov práve v decembri, kedy najviac chladno 😒
@mircalla prajem skoré uzdravenie aj vám, nech sa Filipko rýchlo uzdraví a vy s ním. My už sme fit našťastia, trvalo to asi týždeň a tiež sme sa odobrali od našich, aj keď sme sa chránili, proste to nakoniec sadlo aj na nás. No dúfam, že už na dlho budeme fit.
@lenka20 pozdravujem mojko, 3.11 je tu co by kameňom dohodil, ani sa nenazdáš a budeš mať po zákroku, hlavne nech už aj ty konečne tehuľkuješ 😉
@savia nám v lekárni teta hovorila, že detičky sunár ľúbia, asi tým, že je sladší, tak je pre nich chutnejši a od Beby neni ani moc kalorickejši 😉

A my sa ideme pochváliť, máme konečne náušničky, boli sme objednaný na prepichovanie ihlou, ale toto som nemohla malej urobiť, normálne som z toho mala nočné mory, neskutočné stresy, tak sme to nakoniec zrušili. Potom sme poobvolávali všetky štúdia aké v KE sú a našli sme salón, kde ušká nastreľovali, tak už sme od štvrtku parádnice s náušničkami 😅 síce zatiaľ len s bodkami, ale o 2týždne vymením za parádnejšie 😀
Pozdravujeme babule, aj všetky

mirinda10
11. okt 2010

@avaka nadhera, tak uz aj zubalki idu, moc gratulujem u nas este nic ale my si pockame, neponahlame sa
to je super to plavanie ale my uz nezacneme ale chcem s nou chodit cez vikend sama ju ucit, ja som za mlada zavodne plavala tak uvidim ci zvladnem svoje dieta
ako uz lepsie papkate, ci Elka si strazi svoju vahu ? 😵 😵 😵 😵

@julietka no tych kvapiek davas dost, je tam napisane ze max 5 kvapiek za den ale dr povedala, ze mozem davat viac ale ja jej to davam na udrziavanie tak preto som daval iba 3 kvap. ale teraz davam kazdy den ked ja som chora aj ked vcera v noci som jej uz striekala do nosa ale potom to preslo a este raz a dala som jej moj vankusik nech ma vyssie hlavu ale nakoniec o pol noci uz pristala u nas v posteli vyvadzala ako diva tak som ju po skoro 2 hodkach presvedcila, ze mame ist spat je tma a nie sa hrat, tak mi spala v naruci pokial sa nezobudila na mlieko tak som dolamana ale co uz asi som ju nakazila tak musim trpiet
E stale puci ten zadok, neviem ci to je zaklad plazenia nakolko som nevidela este dieta sa plazit iba 4nozkovat ale nejak sa jej dari len sa stale niekde inde objavi, super vylesti parkety len tie teplacky hroza musim zacat viac upratovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre