Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
4. jún 2009

ahoj avka, tak ako sa citis maminecka nasa buduca jedina 🙂 ale nie nadlho jedina, ja verim ze sa k tebe prida zachvilu aj zulka, mirinda a potom my ostatne 😉

avka ty chodis do prace? nebudes na PN ked uz ste sa tak dlho snazili a konecne to vyslo 😵

avaka
4. jún 2009

Julietka,pravdu mas...dlho jedina nebudem.. 😉 Zuzlinka,uz je tehulka,len este musi pockat chvilku,kym je to testik ukaze a tebe sa to uz tiez krati.. 😉
Nie som na PN,ked pojdem k dr. spytam sa ho,ak mi odporuci zostat doma,zostanem hned,budem posluchat fakt.. 🤐

lahhel
autor
4. jún 2009

Tak ja som sa prave vratila z horucej vane (pre tu moju meskajucu mrchu)...manzelik ma dnes nocnu, takze sexik neprichadzal do uvahy, tak som trosku zrelaxovala vo vani..dufam, ze to moju mrchu trochu kopne, este si dam vinecko a uvidime..
Inac akurat som rozmyslala, ze sme uz zostali s Beou uz len mi dve...Avka je tehulka, za nou tesne tesne zuzlik, potom mirindik a nakoniec julietka...a uz len mi dve...
Dnes som myslela aj na Labus, uz sa neozvala....velmi mi je to luto, ze im to nevyslo...je to pre nu urcite bolestne...

avaka
4. jún 2009

Lahhel,dufam,ze kupel pomoze... 🙂
A este Lenuska 😉 Ta ma sice dlhsiu pauzu,ale my na nu radi pockame....a budeme prsssssssssskaaaaaaaaaaatt
Vies,ze som si zrovna dnes tiez spomenula na Labus..?

Dufam,ze ked to preboli,tak este skusia a stastie sa nich usmeje 😵

julietka
4. jún 2009

baby ja si na labus zmyslim kazducky den ked sa sem prihlasujem ci nas nahodou nepride pozdravit, ale chapem ju ze urcite je velmi moc smutna a nejaky cas bude trvat kym naberie nove sily do dalsieho kola. verim ze to nevzdala 🙂

julietka
4. jún 2009

lahhel a uz ti dlho meska mrcha? kolko dni neuzivas utros?

lahhel
autor
4. jún 2009

Julietka, v nedelu vecer som uzila poslednu tabletku, takze je to uz 4. den...dnes mi pisala jedna kočka, chcela sa nieco spytat ohladom stimulky, ona tiez chodi k machacovi a zevraj jej povedal, ze mrcha by mala prist do tyzdna po vysadeni utrosu...tak dufam, ze do nedele dojde, uz taak straaaaasne rada by som stimulkovala 🙂

lahhel
autor
4. jún 2009

Inac zacinam sa trosku bat, ze ako dopadneme teraz so stimulkou..tak sa to tu strasne pozitivne rozbehlo, ze sa bojim sklamania...nemyslim nejak negativne, to nie, na stimulku sa velmi tesim...len tak rozmyslam..

julietka
4. jún 2009

neboj lahhel verim tomu ze raz budeme tehulky vsetky, sice neviem aka dlha ta cesta este bude ale sa uspokojujem myslienkou ze do 40tky este daleko 😉 a dnes je vela prvorodiciek aj v 40tke 😵 co uz ked je taka doba

lenka20
5. jún 2009

julie tak ako sa dneska maju embrijka 😵 😵 dufam, ze sa im vyborne dari 😉
lahhel co by som ja dala za to, keby mi aspon raz mrcha meskala cez utros, ja sa vzdy rozkrvacam uz par dni po ET, neudrzi to ani utros ani estrofem, nic 😠 ale ona ti urcite pride, neboj 😉 uz tych par dni hore dole, to uz vydrzis a potom sup na vlacik 😉

tanitta
5. jún 2009

ajojky...
ja nakukam co dnes pekne pozitivne si precitam 😉 ...julie
leni.. a crione gel by si neskusila?...ono to je cert ci dabel... ale mozno nieco ine-nove 😕

zuzla80
5. jún 2009

Avooojte 🙂 vidím, že vy skôr debatíte večer - to ja už radšej pauzičkujem od tejto drogy 😀
Julie no dnes len a len pozitivuš správy dobre?
Baby vy ste viac pozitívne naladené na môj pozitívny výsledok ako ja - dúfam, že tie vaše predpovede výjdu, lebo ja hrozne chcem ísť v Avikinom závese 😉
Inak baby ešte na Tinku ste tuším zabudli - tá vravela, že začne stimulovať v júni - len tiež sa už dlho neozvala 😕

Leni, Táni - nazdárek 🙂

julietka
5. jún 2009

babenky prezili vsetky tri a vraj su krakrakrasne 😅 tak sa tesiiim, ale potichucku lebo take tu uz bolo...

julietka
5. jún 2009

tanitka ja som uzivala uz aj crinone a aj tak som zacala vzdy na 10 den od ET krvacat, ale teraz co som bola naposledy som po prvykrat nekrvacala a vsetko bolo ine ako dovtedy, navyse som brala prednison, estrofem a pichala som heparin

julietka
5. jún 2009

zuzlik ja som nahodou tinku vymakla v inej temicke, dufam ze sa nenahneva ze zradzam, ale bola na KETku..ak sa nemylim..

zuzla80
5. jún 2009

Juli to je sususupeeeeer 😀 😀 - takže zajtra transfer 😉 Držím sííííílno palce.
Juli ale to je iná Tinka tuším - boli tu dve a tá jedna z nich mala mrazáčikov, ale ja som myslela tú druhú - mala začať stimulku približne ako ja, ale posunuli to až na jún - teda ak sa nemýlim 😉

julietka
5. jún 2009

a Stelcl povedal ze su uplne idealne a najlepsie ake mozu byt, baby ak naozaj preziju vsetky do zajtra ja si ich dam vlozit vsetky 😵

julietka
5. jún 2009

aha, som nevedela ze su dve tinky, lebo sa mi zdalo podla fotecky ze to je ta "nasa tinka" 😅

zuzla80
5. jún 2009

no jasné, že vydržia do zajtra - veď sú najsamlepšešie aké môžu byť 😉
O koľkej máte transfer?

mirinda10
5. jún 2009

dievcatka moje prajem krasny den

Juli gratulujem a teraz pride dilema 2 alebo 3 no ved vyberu ti najlepsie ja by som dnes mala mat v brusku asi uz morulu ja to musim dobiehat co zuzli a avaka nepotrebovali tam sup do teplucka blastocysty ja som mala vcera č den a statistiky hovoria 60% neprezije ja dufam, ze aspon jeden bobak ostal ak budu dvaja iba budem rada

Juli co to tu pises do 40tky ja ak teraz budem tehotna tak rodim v 40tke a par mesiacov ...... to je sila co aj ja chcem menej rokov ale nejde to, skoda ale nevadi teraz zabojujeme mas pravdu, ziaden stres mate kopec casu a raz to urcite pride ale teraz je to tu tak krasne rozbehnute 🙂

vcera som bola u mojho noveho dokiho je super, tak si ma hned objednal na krv a na cytologiu tak idem v pondelok 15.6 to budem iba 12 den od ET ale 15 den od OPU tak dufam, ze to nebude moc skoro ale predpisal pekne lieky co som potrebovala

zuzla80
5. jún 2009

Miri čo ty tu za štatistiky riešiš 😀 - určite bojovníčkovia bojujú obaja, veď musia - predsa nastal NÁŠ ČAS 😵
Takže dokino je v pohode - to je dobre, dôležité je, aby vyhovoval hlavne tebe - lebo nie každý lekár sadne na prvý šup. A 12ty deň je v pohode, to už bude vysoké hcgéčko v krvi 😉 🙂

lahhel
autor
5. jún 2009

Ahojky babulky 🙂

Julinka, tak sa velmi tesim s tebou, nebojkaj budu krasne a urcite vydrzia 🙂 budem ti silno drzkat palce..a kedy mate ET?

Zuzli, ano je tu este Tinka, tusim tinka12...ona to odsunula kvoli sluzobke sa mi zda, takze tiez by mala zacinat teraz v juni...Zuzli a co tvoje bambulky, este nic neciti? ty si teraz kolky den po ET?...uz si to nepamatam...

Mirindik, pozdravujem tvoje bambulky..tak to je super, ze si spokojna s dokim, teraz je uz velmi tazko najst dobreho doktora...no a na 12 den uz urcite budes mat krasne hcg...

Tak mne zacalo uz spinenie, tak snad sa uz mrcha spusti dnes alebo zajtra...Inac som si akurat ratala kedy by som mala normalne dostat mrchu a vychadza mi to na nedelu - pondelok, tak to mozno aj tak vyjde ako moj klasicky mesacny cyklus..ten utros asi sluzi na vykritie tych hormonov co su v druhej polke cyklu a mrcha pride normalne ako ma...ale uvidim, radsej sa este netesim..

Tanittka, lenka 🙂

mirinda10
5. jún 2009

lahhel no super tak mrcha uz pride a nabiehas na plny plyn, ziadne ulievanie prisiel na teba rad 😉 tak makas budeme ta denne kontrolovat 😎

ja som dnes domka idem s kamoskou na kavu ja som uz rano mala tak si dam caj pojdem si po lieky na mam dnes veget moj je tiez doma a opat som pri PC uz sa stazuje prisiel ma skontrolovat ale bol spokojny ze konikujem a nerobim nic do prace
dala som prat pradlo uz druhu varku a este chcem dnes pozehlit a to je asi vsetko co dnes urobim 😉 😉 uzivam si dna len nie je moc pekne- teplo, isla by som si pospat na terasku ale asi si dam poobede decku a pojdem si tam pospat potom budeme sutazit, kto vydrzi dlhsie spat vonku ja alebo veduci od tanitky no ja uz viem teraz kto bude vitaz 😎 😎 😎

julietka
5. jún 2009

zuzlik transfer mame presne na prave poludnie 😉

mirindi bola si u Smolika? 😉

julietka
5. jún 2009

mirindi ja nebudem riesit dilemu, rovno si dam vlozit vsetky 3 ak preziju, iba ak by mi to nedovolili tak vtedy nie 🙂

mirinda10
5. jún 2009

ano bola som u Smolika, moja rec ber vsetko aspon dvojky budu iste a mozno aj 3 😎

tanitta
5. jún 2009

julie.. presne sme takuto dilemu riesili aj my 😉 .. 3vajucha... ale K povedal ze daju len 2 a to tretie skulitvuju co to spravi...do poslednej chvile sme nevedeli kolko vlozime rozhodlo sa az na "placi" 😅

julietka
5. jún 2009

viete ja neverim ze by sa ujali vsetky tri, take som tu este nikde necitala, ale budem stastna ked aspon jedno sa ujme 🙂

tanitta
5. jún 2009

julie... ja som citala 😔 ... 😔

zuzla80
5. jún 2009

Julie - ja zas poznám prípad, že kočke vložili 2 a nakoniec sa obe ujali a jedno sa dokonca rozdelilo na jednovaječné dvojky - pred pár mesiacmi sa jej narodili trojičky 😉

Lahelik takže sa to rozbieha - tak šup šup na stimulku. Inak som dnes 5ty deň po ET 😉
Ahoj Tanitt - vedúci spinká?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre