Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
17. jún 2009

Bei - no tiež pozerám, že sa Macháč nechcel pokúsiť dotiahnúť aspoň ten jeden folík do konca - ale asi to nieje pre neho taký výsledok ako by očakával. Tak nech ta ďalšia stimulka bude úspešnejšia - ale myslím, že ak ti k tomu pridal Puregon, tak to bude omnoho viac vajúch ako po clostile 😉

Miri ja mám doma správu z hemato vyšetrenia - ak chceš môžem ti to oscanovať a poslať. Tam sú rozpísané podrobne všetky názvy tých vyšetrení čo mi robili a je tam aj uvedené v akom rozsahu by sa hodnota mala pohybovať a nameraná, moja hodnota. Ale viem, ti to najskôr poslať až zajtra z robotky - ak ti to stačí. Inak tých položiek je tam dosť veľa, preto si myslím, že by bolo lepšie keby si mala žiadanku, aby si nemusela veľa platiť.

julietka
17. jún 2009

bei tak budeme verit ze to do toho OPU dotiahnete a aj ked budu len dva alebo jeden tak budu urcite kvalitne 😵

ja som si vsimla pri vsetkych stimulkach ze vzdy mi ostavaju priemerne 3 vajka, a je to jedno z akeho poctu ci 14, alebo 5 takze u mna sa potvrdzuje ze kvantita na ukor kvality..preto si myslim ze budu u teba kvalitne vajka, ved aj mirindik mala iba dve a vsetky jej pekne prezili do transferu

lenka20
17. jún 2009

ahojte babulky, ja len tak narychlo.... mirindik -na hemato si pytaj ziadanku, tie vysetrenia su velmi drahe, ako samoplatca myslim, ze by to nebolo unosne.. len ukecaj bud svojho gyndosa alebo obvodaka....najlepsie keby gyndosa a keby ti do spravy napisal, ze si prekonala 2 mikropotraty po IVF...nejak to uhraj, tie sety na ktorych sa to robi su velmi drahe...
beuska urcite s puregonom to bude isto celkom ine, drzim palce 😵
julie - gratulacie k tucnej ciare 😵 😵

julietka
17. jún 2009

ahoj lenik, pekne od teba ze si nas prisla pozriet 😉

mirinda10
17. jún 2009

najlepsie by asi bolo keby Stelcl mi do emailu napisal, ze ziada o hemato vysetrenie a ja by som ten email vytlacila a dala mojmu gyndovi to by bolo najlepsie tak ho potom nemusim presviedcat no ved uvidime teraz cakam na telefone kedy zavala zlata pani a preposlem email a budem cakat na odpoved

julietka
17. jún 2009

mirindik a ty este nemas vysledky? 😕 akosi dlho im to trva na to ze je to sukromny labak tak to malo byt promptne hotove 😝

mirinda10
17. jún 2009

no volala som tetuske a este to nemaju, ze ked to budu mat tak zavola

renysek77
17. jún 2009

Tak holky, já jsem tam, kde jsem byla:(( Hodnota je 11,02 jed., v pondělí to bylo 8,87 jed. Takže mě nezbývá než čekat dál....Laborka tvrdí, že jsem přišla strašně brzo, že mám přijít znovu za týden.....Ale vůbec se k tomu neupínám.....Doufám, Miri, že Ty dopadneš lépe než já🙂)

mirinda10
17. jún 2009

takze HCG ako som predpokladala 8.19 a poslal som uz aj email nech mi da vediet co mam robit

julietka
17. jún 2009

mirindik 😕 ☹

julietka
17. jún 2009

mirindi daj vediet co ti odpisali z repraku?
inak ja ked som mala hodnotu 5,6 tak mi doki kazal stale uzivat lieky a vysadila som ich az ked som zacala krvacat

bea77
17. jún 2009

miri, je mi ľúto, že to nevyšlo. Viem, že teraz žiadna slovná útecha nepomôže, tak ti len prajem, aby si sa s tým vysporiadala ako len najlepšie vieš.

reny, asi si išla naozaj na tú krv veľmi skoro. Na začiatku sa to hcg štartuje u každej inak, takže teraz je to podľa mňa šanca 50:50. A kým je aspoň nejaká šanca, tak treba veriť.

lenka20
17. jún 2009

takze jedna sprava dobra - renysek -super, ze to stupa, snad z toho nieco este bude, drz sa, vydrz to s nervami, urcite su na prasknutie..
mirindik - mrzi ma to, pozitivne je, ze sa to vie uchytit, len asi embrijko nebolo ok a v tom pripade je to takto lepsie...nabuduce skusis stastie zas a uvidis, hadam uz sa nejake stasticko nalepi na teba.. a ak nie, mas plan B, mladucke vajka cakaju 😉 neboj, dopadne to este dobre aj teba, postupne sa vsetky prehupneme do druheho stavu 🙂

mirinda10
17. jún 2009

julii ale ja nezacnem krvacat pokial beriem utros este nikdy som nekrvacala, takze ja musim vysadit lieky aj ked ich vysadim tam min 2-3 a pride mrcha

renysek ja som nesla skoro 14 den od OPU to je presne tak ako si mala aj ty pisala ak, ze si bola na 8 den od ET + blastocysty podla tabuliek 16po OPU by malo byt HCG aspon 200 ale to je priemer tu maju kocky aj 400 a viac a to je iba jedno mimi ale

mne napisal doki, ze si mam dnes robit test tak som si ho spravila a vysledok ma tak budem len pekne cakat co mi odpise a ty pises dokimu alebo volas?

tanitta
17. jún 2009

ahojky...
mne je dnes dobre blbo 🙄 .. takze sa nenahnevajte ze vas uplne nedocitam a nebudem reagovat na vsetko... ☹ .
prisla som kuknut co Miri... 😔 😔 .... ja som dufala.. a kazda z nas...babulky moje snazte sa to nejako zvaldnut a vydrzat...porobit vysetrenia ... pritlacit dr nech su ustretovejsi v tomto... popravde veci som si riesia mimo dr.. kedze nebolo nic treba...napr. hemato mi nechceli lebo som nemala 2 ci 3?xpotrat.. "iba"raz...bolo to aj jedine vysetrenie ktore dodnes nemam...
Renysek...rastie to.. no uvidis.. fakt asi bude ze od pondelku ten narast nebol az tak.. optimalny ☹ ...je to strasne tazke a napor nanervy.. drzkaj sa....
Leni,Zuzla, Juli.. avaka...Bei..Lahel??? som zvedava 😉 ... ahojte...

mirinda10
17. jún 2009

lenik mas pravdu mlade vajucha cakaju ja asi mam problem s kvalitou vajuch a mohlo by sa stat, ze by tam nebol plod alebo srdiecko lepsie je ak to odumrie teraz ako potom to by ma asi viac bolelo keby som bola 8tt priroda je silna tak si to tu vsetko riadi

babenky dakujem za podporu ale viete, ze ja si ten posledny pokus s mojimi vajuchmi este uzijem a ked nic tak ideme tandem lenka a ja na darcovske to uz bude tutovka mlade masko xixixixixixix 🙂 🙂 🙂 🙂 mozno ta mlada baba moze byt aj moja dcera keby som rodila od 18tich tak nejaku vysokoskolacku 22rocnu by som uz mala doma 😉

kanhwa
17. jún 2009

Ahojte kocky, dlho som tu nebola, mala som statnice a teraz dohanam zas v praci a doma to, co som zameskala. Dufam, ze sa vam dari a ze nestracate nadej...len tomu sa to naisto nepodari, kto vobec neskusa...
Boli sme v repraku este v maji na konzultacii, dojem dobry a ked vsetko OK, tak ideme na ivf v auguste. Mam na vas otazku, lebo som sa zabudla Koudelku opytat: ked posielate maily na lekarov tak to posielate na tu spolocnu adresu ze info atd.? Lebo som na ich stranke nenasla ziadne adresy na jednotlivych lekarov.
Vopred vdaka a vsetky vas veeeelmi pozdravujem a samozrejme drzim palce v tom nasom snazeni 🙂

lenka20
17. jún 2009

mirindusik, ked si povies, ze to uz je tvoja posledna stimulka, tak mozno vaja zabojuju viac a vyjde to.. obycajne tie ,, posledne ,, sance vychadzaju 😉 a keby nie tak fakt nemas co stratit, len par euracov, si predstav take mladucke vajulka, to bude ceeelkom ine 😉 ale dufam, ze to nebude u teba treba, radsej budem tvorit tandem len ja sama 😉 😉 😉
tanicka tak na teba dolahla choroba 😒 chudatko, dufajme, ze sa maly nenakazi od teba... vidis, nejake bacily asi cez net som ti nechtiac poslala 😠 ale ja uz som celkom ok, len to hrdlo..
lahhelik ako moja si dopadla, dufam, ze vyborne...

zuzla80
17. jún 2009

Miriček to je škoda, že to kleslo 😔 ☹ Moja veď to nejako zmákneme, no nie? A verím, že ten ČAS príde v tom ďalšom kole a ak nie v tom, tak v tom ďalšom - ale on raz príde 😵 😉 Drž sa moja

Renysek - je to dobre, že to stúplo, len ako píše Tánittka, hcg by sa malo každé dva dni zdvojnásobiť - uvidíš ako dopadne ďalší odber. Držím plce.

Lahelik sa ešte neozvala 😕 Dúfam, že bude mať pozitívne správičky.

Ahoj Táni - daj sa rýchlo dokopy, vylieč sa, nech si tu s nami písmenkuješ a hlavne dávaš rady do života 😅

lenka20
17. jún 2009

zuzlik ahoj 😉
kanhwa, ja myslim, ze ma kazdy svoju mailovku, urcite ti ju daju na recepcii ked si tam zavolas... ak nie su na stranke.... ale neviem, mozno babule co teraz nedavno s nimi komunikovali ti povedia lepsie..

zuzla80
17. jún 2009

Kanwhi - ahoj a vitaj po dlhom čase, verím, že štátnice zmáknuté na 1* 😉 - ja keď kominukujem s Koudelkom mailom, tak mu píšem aj na koudelka@reprofit.cz ale dávam kópiu aj na info@..., lebo keď mi príde od neho odpoveď, tak stále len z info@..... Tak pre istotu píšem na obe. Inak každý lekár má svoj email.

Lenik ahoj moja. Ako sa máš?

mirinda10
17. jún 2009

baby ako dlho mam cakat na odpoved ked neviem ako dlho v CARE robia aby som vedela co mam robit alebo mu mam radsej zavolat co poviete mam mu zavolat na mobil?

lenka20
17. jún 2009

mirindik kludne volaj, aj ked povie ti isto vysadit lieky ked to klesa...aj mne tak povedal..ked nepride MS do nejakych dni tak sa ozvat..ale volaj, predsa je to lepsie mat z prvej ruky 😉
zuzlicek mam sa celkom fajn, troska choroba na mna liezla, odlozila som aj navstevu u tanicky kvoli tomu, ale nemysli si, ze lezim 😝 , beham, pracujem doma, v zahrade, na teraske leziavam a tak... len hrdlo ma stale boli, inak v pohodke... s mangelom mailujem.. len mi chybaju nase posedenia na kavicke zvykli sme skocit z prace do mesta...pokecat... a vikendove vylety...takto mam vsetky dni rovnake....aspon ze mam 3 utesitelov psikov mojich zlatych 😵

zuzla80
17. jún 2009

Lenik tak aj ty si chorá - čo to za pliaga na strede slovenska vás kolí 😒 Tak sa skoro vylieč, nech si fit. Moja verím, že ti mangelik chýba - ja si to ani neviem predstaviť, aj keď je pravda, že my sme tiež boli odlúčený na pár mesiacov, ale to bolo ešte včase spolu chodenia - teraz je to predsa iné. Ale pozri už máš skoro 3týždne za sebou a celkom rýchlo to zbehlo nie? Uvidíš, ani sa nenazdáš, bude koniec leta, potom jeseň a budú vianoce. A niečo také ako dovolenka u mužíka nehrozí?

Mirindík kľudne zavolaj, veď ak nebude môcť, tak ti pri najhoršom nezdvihne a skúsiš znova.

mirinda10
17. jún 2009

lenik az 3 psikov mas tak to mas kopec prace a ako casto budes navstevovat manzelika hadam bude aj chodit na vikendy aby ste neboli dlho od seba

no len sa liec, lezkaj na teraske tu v BA je dnes pekne pocko aj ja by som si schrupla na teraske ked som od 3tej rana hore ale dala som si dalisu kavicku tak to este nejak prezijem

idem teda volat na jeho mobil uvidim co povie

mirinda10
17. jún 2009

tak som sa dovolala mam vysadit lieky a posle mi protokol, povedal, ze moc toho uz nevie spravit ale asi je to v kvalite vajicok tak suhlasil, ze dame este jedne pokus ak sa nezadari ideme na darcovske vajka a ak mu zadam poziadavky na darkynu tak hadam do 4 mesiacov nieco zozenu tak idem rozmyslat co by ste dali baby ako prvu poziadavku, leni uz si nieco aj specifikovala co hladate ?

tanitta
17. jún 2009

miri.. aj tak 4mesiace je celkom slusny termin....
leni...ale buduci tyzden uz budeme fit 😵 ....slo by to?
mne bolo blbo.. od hlavy...pokasliavam...pokychavam.. ale inak sme zdravi 😅

avaka
17. jún 2009

Ahojte babulenky 😵
No Vy ste toho dnes popisali....len keby to boli same pozitivne spravicky..
Mirinda,som rada,ze mas plany daleko dopredu,ja som si tiez musela byt ista,ze pojdem dalej bojovat,lebo len vtedy som mala vzdy nadej...Dufam,ze to predsa vyjde este aj s tvojimi vajuchami.. 😵
Tani,Ty si chora s malym na striedacku?skore uzdravenie zelam,nech si mozete s Lenkou krasne uzit stretko,aby aj Lenuske cas rychlejsie ubiehal..
Juli,zajtra krvicka??
😎
Lahhel,aj na Tvoje infosky cakame... 🙂
Vsetky Vas kocky pozdravujem

lenka20
17. jún 2009

tanicka ja buduci tyzden budem fit aj keby co 😉 aj vy musite, dame si par dni na regeneraciu a musi to uz konecne klapnut 😉 segra mala prist s malou zajtra, ani ti nepridu, aj dobre, lebo sa bojim, ze by som frndolinku nakazila...
zuzlik ziadne stretko nehrozi, nasa vlada nema peniaze, takze ked by chcel prist domov, tak len na vlastne naklady a to je strasne moc korun...tak musime vydrzat az do vianoc..
mirindik - oni ti poslu taky dotaznik - poziadavky na darkynu, tam si mozes uviest vysku, vahu, farbu oci, vlasov, vzdelanie, krvnu skupinu podla teba......a oni sa budu snazit vybrat niekoho podla toho, ale negarantuju, skratka ked budu v tom case vsetky darkyne modrooke, tak ti hnedooku nezozenu.. ale posnazia sa. 4 mesiace je fajn, nie je to dlho.. ale snad ani nebude to treba, ja si myslim, ze tento posledny pokus urcite vyjde...ale je dobre mat nieco v zalohe..tie baby su bud vysokoskolacky alebo kocky na materskej, pocitam, ze vyberaju nejake symposky...ale vies, v tom stadiu ked uz ti nezalezi aby to boli tvoje vajka, len aby nieco uz konecne bolo, tak ti je uplne jedno ako ta darkyna vyzera...aku ma skolu a tak... predsa pol gen.vybavy bude mat babo od manzelika, takze to nemoze dopadnut zle 😉

lenka20
17. jún 2009

avuska ahoj tehulka, mas sa dobre 😉
lahhelik sa veru este neozvala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre