Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

avaka
25. okt 2009

Juli,urcite Ti da popocuvat,nam na 4D dal 🙂
Miri, tym malym utz,ci co to je za masinku,pocuva srdiecko malej na kazdej poradni po vysetreni...aj kolko je plodovej vody...

avaka
25. okt 2009

Jli,tak zajtra budu fotecky? 😵

takyna
25. okt 2009

neviem ci viete ako sa tvori plodova voda?, babetko vlastne ju pije a ked sa vycika tak je jej viac, aj kaka do nej, cize tak je to 😵

takyna
25. okt 2009

Juli tesim sa na fotecky 🙂

avaka
25. okt 2009

Taky 😀 ,nasa dost zadrzuje,vecne ma plny mechur,ked sme na utz 😅 A vraj kakat by este nemalo ,ze len niekedy sa stane....ci? 😕

takyna
25. okt 2009

Avi tak to s tym kakanim neviem presne, asi je to vodnatejsie, ale cika riadne, tvoje dievcatko je slusne vyhovane, nevycika sa hocikedy 😉 🙂
lebo ked moj maly mal nedostatok plodovej vody, pocas uz kontrakcii, tak som sa na to pytala ci sa mu nemoze daco stat, a doktor mi vysvetlil, ze vlasne sa vycika a voda sa znova doplnuje priebezne

tanitta
25. okt 2009

ahojte...
Takynecka.. to je krasna ciarocka 😵
dnes nestiham ani podrobne citat.. ale vsetky vas srdecne pozdravujem 😉 ...

julietka
25. okt 2009

taky takze vlastne babo to co si nacika si hned aj vypije? 😅 dobre tomu rozumiem?

fotecky z 3D urcite budu, len neviem kedy sa mi podari ich zavesit, lebo ideme az vecer o osmej na ten UTZ do Ba, neviem kedy sa vratime a hned skoro rano v utorok vyrazame do Brna.. 🙂

julietka
25. okt 2009

taky testujes aj zajtra? a kedy ides na krvicku?

ahojki tani 😉 aj my teba zdravime 😵

adelka89
25. okt 2009

ahoj holky tady jsou nejake fotky ze svaatby 🙂
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

adelka89
25. okt 2009

prominte, uklikla jsem se o diskusi mimo 🙂

takyna
25. okt 2009

Adelka pekná nevestička 😉 🙂

Juli veru tak, napije sa a vyciká, ty to máš dvojmo 😉 🙂

tina1
25. okt 2009

ahoj Takynka a Zuzlinka, z celého srdca Vám blahoželá k // čiarkam. Sledujem Vás a nesmierne ma potešili vaše správičky. Ja sa chystám už na 4. IVF teraz v novembri a chcem pre to urobiť maximum. Brali ste aj také lieky ako je Anopyrin, alebo Prednison?

babulka123
25. okt 2009

ahojte.. ja vas stale citam ale nepisem.. teda obcas ;..

zulka velmi sa tesim ze vam to znova vyslo a drzim veeelmi palce.. a Takyna.. citam ta od zaciatku , registrujem co sa stalo a o to viac ti gratuluuuuuujem ku krasnej ciarke.. verim ze teraz bude vsetko v naj poriadku.. ste velke bojovnicky.. myslime na vas aj s Ninkou

tanitta
25. okt 2009

Tina.. v R to skor davaju aj automaticky a preventivne...anopyrin aj prednison....ale su tu kocky co aj nebrali ... ja som brala oboje...
Leni.. no ale ym mame dvoju oslavu 😉 .. tortu uz mame objednanu.. kuk album... ty si bola za nevestou ci oni u vas boli?...

olympia
25. okt 2009

Ja tiez citam, ale zatial moc nepisem, lebo este nestimulujem, caka ma to tak ako tinku v novembri.
Je prijemne citat tu take fajne spravy, mam na mysli Zuzlika a Takynku! Blahozelam! 🙂
Chcem sa spytat este jednu prakticku vec: a papiere pre notara vam nedavali, netreba nic doniest podpisane, overene? Lebo ja som nic nedostala a az nedavno mi to zislo na um.

bobjan
26. okt 2009

Dobré ránko bambuľky🙂

Adrik, neboj, všetkým nám to výjde 😉 Ja v to dúfam... prajem ti úspešnú stimulku, ktorú zakončíš, tak ako Zuzlik, s Taky 😎

Ja až na jar.. 😔

zuzla80
26. okt 2009

Ahojte babulky,
Vy ste toho cez víkend popísali, aspoň som mala z rána čo čítať 🙂

Takynka nesmiernú radosť si mi urobila, mne sa dnes dokonca s tebou snívalo, že si mala taký silný, pozitívny testík, že sme vraveli, že to budú istotne dvojky a že ste sa pri ňom fotili celá rodinka 😀 Moja veľmi sa teším a verím, že nám to tentokrát naozaj výjde 😉 Ty máš 30teho krv a aj 1. utz - tak dúfam, že tento týždeň zavŕšime pozitívnymi správičkami 🙂

Lenik tak ty si sa mala fantasticky ako tak čítam - malinka počúvala a aj teta počúvala malinkú, ste si nádherne užili jedna druhú však? A že naočakávanejšie bábo na východe 🙂 - to bolo super, ale minimálne v našej rodine áno 🙂

Babulka ďakujem ti, si zlatá, že si nakukla - verím, že čoskoro budeme mať také krásne dieťatko ako to tvoje 😉

Adri - mrzí ma to, ale vidím, že ideš a bojuješ ďalej - nič iné nám neostáva, túžba je stále silnejšia však. Držím tentokrát palce. Taktiež Tinka, Olympia - aj vy sa držte.

Tánička fakt ten rok neskutočne ubehol. Ja si pamätám ako si mi písala cez IP, ako malinký bojuje, aký si mala strach, či to zvládne a on beťárik už bude oslavovať rôčik - neskutočne to letí 😉

Juli takže dneska máte 3D - verím, že budete plný dojmov, teším sa na fotečky 😉

Avuška aj teba pozdravujem - ako tak pozerám, ty už má 25tt, to ako rýchlo ubehlo, fakticky...

Mirindik - pochvala pre tvojho mužíka, len nech sa o vás pekne stará 😉

Bobik ahojky, pozdravujem a nech ťa tá cysta neotravuje. Ja som zvedavá v piatok na utz, či tam cysta bude, alebo mi ju v R. počas OPU odsali...

Už ani neviem, či som na niekoho nezabudla, ak áno tak pozdravujem

bobjan
26. okt 2009

Zuzlik, ahoj 😉 No ja verím, že praskla, lebo krvácam a sliznica na utz mala len 3,5mm, tak z takej malej by som hádam už tretí deň nekrvácala, aj brucho mi spľaslo...😕 ďakujem ti 😉 zajtra idem k dr...asi ma pošle na kontrolný utz keď dokrvácam neviem, uvidím....

Stále vám držím palce, tehuľky naše 😵

Juli, verím, že to bude krásny zážitok 😎

tanitta
26. okt 2009

ahojky...
ako sa mate kocky?.. mna boli hlava jak kona...
Olympia...skor ci neskor uzcite ale kazda bude tehulkou... takze november to isti 😉 ..
Bobjan... cysta?... odkrvaca to a bude uz fajn
baby netestujete niektora?? 😀 .. by som nejake pekne ciarky chcela zase vidiet 😉
paaa.. idem este rychlo zalahnut pokial veduci spi... posun casu nam vobec neprospel 😠

takyna
26. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , ako Zulka povedala, este radsej ani negratulujme, krv bude az v piatok potom uvidime ok? 😉

takyna
26. okt 2009

Držím všetkým palce treba vydržať!!!! 🙂 , Bobi cysty máva mnoho žien , ona sa vyplavý nebojkaj sa, som rada, že nás čítate a držíte nám palce veľmi si to vážim 🙂 🙂 🙂 Babulka Ninka je prekásna 😵

takyna
26. okt 2009

Zuzík už ťa mátam aj vo snoch, skoro ako Puskajlej v Superstar 😀 😀 😀 😀

bobjan
26. okt 2009

Taky, ja čítam a sem-tam prispejem, sledujem vás, aby som pekne mohla ísť vo vašich šľapajách o pol roka 😉 😎

takyna
26. okt 2009

Bobi a chces skusit Reprofit?

bobjan
26. okt 2009

Taky, jasnačka, už mi nič iné nezostáva a už sa tam teším 😅 ale najsamlepšie by bolo, keby motyka vystrelila 😀 😀 😀

zuzla80
26. okt 2009

Taky veru mátaš 😀 😀 To asi preto, že tak intezívne na teba myslím 🙂

Tánittka tie torty sú perfektné - ak som správne pochopila, tak budete mať tú jednotku, ale na nej budú psíkovia, ktorý sú na tej druhej torte, však? A macko Puf sa vám nepáčil, tiež vyzerá dobre. A kedy vlastne oslavujete?

zuzla80
26. okt 2009

Bobi veď nikdy nevieš, zázraky sa dejú 😉

takyna
26. okt 2009

Zuzu 😉 😀 , chcem sa opytat mas obcas bolesti aj vo vajecnikoch, take pichanie, citala som o tom diskusiu na koniku, ze vraj je to normalny jav, tak dufam, ze hej....

bobjan
26. okt 2009

Zuzlik, no veď to 😉 čakám na ten zázrak, ale to by nebola potom motyka, ale rovno traktor s vyorávačom 😀 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre