Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kika386
4. aug 2012

@melisska dakujem

speranza1
5. aug 2012

@holly74 ahojcek moja.. nie ja este netestujem a asi to uz bude aj zbytocne ..som 7 den po ET a necitim absolutne nic...ako keby som ani nikde nebola... aj prsia, ktore som mala citlive, tak uz citlivé nie su....zrejme ani tento nas pokus nevysiel.... 😔 😔 😔

nelly3
5. aug 2012

@speranza1
netreba to vzdavat este, nemusis mat priznaky 😉

speranza1
5. aug 2012

@nelly3 tak kazda tak v kutiku duse dufame...ze co ak.... tak uvidime... najskor skusim testnut tam v 9 ty den po ET a uvidim.... a ty sa mas ako moja?

nelly3
5. aug 2012

@speranza1
ja cakam, stale na nieco 😀 ale nie, cakam na mrchu a zacinam so stimulkou konecne, snad uz nic mi do toho nepride a velmi si prajem nech sa uz konecne podari, nech vidim prvy krat v zivote dve palice na teste 😵

speranza1
5. aug 2012

@nelly3 tak ti velmi drzim palce a verim ze tentokrat ti to uz vyjde🙂

kukulik30
5. aug 2012

caute baby, hlasim sa az teraz, kedze som bola mimo sk a bez netu...
nase dalsie KET je zial opat neuspesne, aj napriek tomu, ze som si nasla 7. den po KET krasne // , tesili sme sa z nich ale iba 3 dni, kedze zacali po 3 dnoch slabnut, nasledne som v stredu volala o vysledky krvi a boli zial uz skoro celkom neg...menej ako 0,10 hcg.... 😔 a to v pondelok ked som bola na krv bol test este naozaj pekny...pozrite testy
takze tak ...som smutna...taka nadej ...na dovcu sme sli s vedomim, ze sme v ocakavani a ako rychlo to prislo, tak rychlo odislo...uz mame menzes, kedze som uz bola termine ms, uz bolo tazke aj menzes udrzat, zacala som spinit v piatok, po vysadeni utrogestanu sa to rozbehlo velmi rychlo..

testy su 7., 8., 9. den po KET...ten posledny spodny uz zacina slabnut a 8. den mi brali krv a uz bolo hcg neg... ☹

holly74
5. aug 2012

@speranza1 zlatko, dobre vieš, že to nemusí nič znamenať...držkaj, sa, myslím na teba...
@kukulik30 mooc ma to mrzí.... doprčic.....to už vyzeralo nádejne, konečne....sakriš....

holly74
5. aug 2012

@kika386 tak to ti dosť dávali...mne teraz navrhuje dávku 150 iu menopuru a zdá sa mi to celkom dosť, pri 150 iu gonalu som mala hyperstimulák...tak uvidíme..ale asi radšej viac vajok, ako málo... 😉

nelly3
5. aug 2012

@speranza1
dufam, uz by sa aj patrilo 😉

melisska
5. aug 2012

@kukulik30 take krasne testy... 😔 vobec by som to nepovedala 😔 .

kukulik30
5. aug 2012

@melisska ani ja, preto ma to tak sokovalo a som z toho fakt smutna..ale ide sa dalej...

melisska
5. aug 2012

@kukulik30 ideme aj my v septembri, len zhanam lieky, zozeniem tu orgalutran?

kika386
5. aug 2012

@holly74 ja som nemala nikdy ziadne problemy, pri 1 IVF som mala dlhy protokol 11 vajok, 2-3 IVFkratky protokol len 180 iu a malo vajok, tak sa Kurecova nebala dat vyssiu davku, ze u nas radsej maximum vajok, aby sme mohli mat PK. som zvedava, ci sa nieco bude aj mrazit...

tinaorchid
5. aug 2012

@kukulik30 je mi to velmi luto ☹ , tak som verila, ze dr Koudelka mal plodny vikend.
Teda aspon u nas to zatial tak vyzera 😉, nechcem to zakriknut.
Vyzeralo to tak slubne, ty si bola aj na laparoskopii, ci tam nieje nejaky problem?

kukulik30
5. aug 2012

@tinaorchid ja som bola na laparke este v 2002, ked sme zacinali riesit problem..ale bola neg
tak tfuj tfuj tfuj 😵

tinaorchid
5. aug 2012

@kukulik30 Dakujem 😵
ja som bola na laparke minule leto v KE, ale aj tak sa Vitouskova velmi nestotoznovala s ich vysledkom 😉 , takze som tam bola pravdepodobne uplne zbytocne.

speranza1
6. aug 2012

@kukulik30 je mi to luto... 😔

speranza1
6. aug 2012

@holly74 velmi pekne ti dakujem, si velmi mila.... ved uvidim, ako dopadnem tentokrat. Mozno skusim testnut zajtra..to by som mala byt 9 den po ET...

kukulik30
6. aug 2012

@speranza1 moja, zajtra silno drzim palce, nech uz sa tu konecne tesime aj z pozitivnych vysledkov 🙂

javi37
6. aug 2012

@kukulik30 To ma mrzí, zažila som presne to isté, tak presne viem, čo prežívaš... večer som si išla ľahnúť s krásnym pocitom a na druhý deň sa všetko razom zmenilo. Ostáva nám len nazbierať síl do ďalšieho pokusu, raz to musí vyjsť 😠 🙂 !!!

javi37
6. aug 2012

@speranza1 Tiež sa pripájam a držím palce 🙂 .

javi37
6. aug 2012

Inak babulky, nejdete niektorá tento týždeň do Brna? Myslím zo SR...že či náhodou nemáme aj spoločnú cestu 😉.

deinad
6. aug 2012

ahojte, ak dovolite, pripojim sa sem aj ja, som po 3.IVF cykle, a rozhodli sme sa ist do Reprofitu, aj kvoli inemu prostrediu aj kvoli zmene pristupu, na konzultaciu ideme 24/8, som zdrava, jediny problem je AMH 0 a slaba maternica..
cakatelkam na // prajem len pozitivne spravicky 🙂

bibi24
6. aug 2012

@deinad Ahoj, mozem otazocku? Ako prisli na to, ze slaba maternica? Este som o tom nepocula... Dakujem 😉
A som zvedava, ake dojmy budes mat z RF 😉

melisska
6. aug 2012

@deinad
@javi37 vitajte medzi nami 😵 😵 😵

holly74
6. aug 2012

@bibi24 ajooj, Bibi, že si sa tu ukázala 🙂 ako sa máš? Stimuluješ? (v auguste si tuším plánovala, že? 😉

melisska
6. aug 2012

@speranza1 😵 😵 😵 drziiiiiiiiiiiiiim silne palce 😵

isabellaa
6. aug 2012

Caute babule, ku ktorym lekarom do RF chodite? Boli ste niektora z Vas na konzultaciu aj cez vikend? Dakujem

monita81
6. aug 2012

@kukulik30 Moc mi to je ľúto,ja som si najskôr pozrela fotky,tak som sa potešila a potom som si prečítala,čo si k nim napísala 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre