Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
27. sep 2012

@kaja81 to sa mi páči nemysli na to a bude dobre 🙂 🙂 a na návšteve sa pekne odreaguješ 😉 😉

melisska
27. sep 2012

@nelly3 nie 😀 dakujem za ponuku, dnes som taka nervozna...ze by som sefke konecne povedala, co si o nej myslim...brrrrrrrrrrrrrr 😠

sarasota
27. sep 2012

babenky nieco pre Vas mam len to neviem dat do pocitaca tak ked pride manzel domov napisem mu spravu nech to sem da. Nudim sa tak vymyslam. Bude pre kazdu z Vas a pre vsetky ostatne snazilky 😀 😀 😀

tinka9075
27. sep 2012

@hora_lka mne povedal to isté čo tebe len dni nepovedal 😀 😀 inak ja estrofen neberiem mne bolo od neho velmi zle sliznicu som mala ok tak načo ho budem brat 🙂 🙂 písala som o tom dokimu tak odpísal že brat ho nemusím 🙂 🙂 ja som ho brala pred KET asi dva dni a tak mi bolo zle hlava ma velmi bolela 😒 a sliznica super tak to do seba pchat nebudem 🙂 🙂

sarasota
27. sep 2012

@hora-lka kto ti robil vklad

hora_lka
27. sep 2012

@sarasota chces nieco skopirovat? tak klasika CTRL C a potom CTRL V ale predtym si treba vysvietit text, co chces skopirovat ... a vklad mi robil dr. Stelcl, bola som unho na prvej konzultacii v auguste, potom som bola na ultrazvuku u koudelku a kozumplika, opu mi robila vitouskova a nakoniec som zase skoncila u stelcla ... snad mal dobru ruku 🙂

nelly3
27. sep 2012

@hora_lka
mne nic koudelka po vklade nehovoril, len ze fungujeme normalne, ziadna pn. a s tym sexom, to vobec nespominal 🙂

sarasota
27. sep 2012

@hora-lka dufam ze mal lebo aj mne robil vklad mam to vo fotaku

hora_lka
27. sep 2012

@sarasota verme mu 🙂 a uz Ti je dobre? si predtym pisala, ze si mala zle priznaky po vklade

hora_lka
27. sep 2012

@nelly3 a ja som si myslela, ze to maju naucene ako poucku a hovoria to rad radom kazdemu 🙂

hora_lka
27. sep 2012

@tinka9075 ja tiez nechapem, preco mi tu dali estrofen, a to som bola vtedy jedina, co sme tam na opu lezali a tu je sliznica v pohode ... uz si nepamatam ci mi z neho nieco bolo, ale asi som ho znasala ... len ten utrogestan na mna vplyva na unavu a chut do jedla

sarasota
27. sep 2012

hora-lka nuz sama neviem nieco take slabsie bolo ale som aj trosku nachladnuta a verim ze to dopadne dobre

hora_lka
27. sep 2012

@sarasota ved to, teraz vsadu zuri chripka, ale to by clovek nemohol ani autobusom, ani do roboty chodit, keby sme sa chceli vsetkemu vyhnut ... bude to dobre, uvidis a budes sama testovat, alebo pojdes na krv?

tinka9075
27. sep 2012

@hora_lka ja som písala Doc .Tomášovi on robil niekedy v Iscare v MT ked niečo tak on mi radí 🙂 tak napísal že ked mi je z neho zle aby som ho nebrala 🙂 🙂 ešte na KET som sestričke hovorila že mi je zle z neho a ona vraj ho musím brat a drábek povedal že nemusím ked je sliznica ok 🙂 🙂

hora_lka
27. sep 2012

@tinka9075 ved prave naco ho brat ked je sliznica v dobrej vyske ... sestricku v G-F su mudrejsie ako doktori, ako vsetci 😢

tinka9075
27. sep 2012

@hora_lka tak to máš pravdu aj docent napísal že nebrat 🙂 budem pchat nejaké svinstvá do seba 😒 no tie sestričky jedna múdrejšia ako druhá 😠 😠 ešte tam íst na krv a potom už do gf ani nepáchnem ☹ som bola sprostá že som hned nešla do brna ale u nás sa trápila 😖 😖

hora_lka
27. sep 2012

@tinka9075 tak nevedela si do coho tu ides, clovek chce a veri lekarom, casom uz ziskas skusenosti a vies, ze inde to je lepsie ... a Brno je miliooooooon krat lepsie ... chcem napisat, ved uvidis, ked tam pojdes, ale mozno nepojdes, este nevies ... ja som bola tu v BA a som povedala, ze posledny pokus a teraz som rada, ze som sa este raz rozhodla a pre Brno ...

tinka9075
27. sep 2012

@hora_lka presne tak a ked som chcela íst pred ivf ešte na iui že vyskúšam harbulák ma skoro zvozil že čo vymýšlam 😒 a Štelcl mi povedal že načo mi robili ivf ked otehotnela som aj po iui no čo asi len prachy ich zaujímali z iui by ich tolko nemali 😠 Brno je iné to slovenské centrá nebudú nikdy na takej úrovni 🙂 🙂 a ešte bolo na sk dobre v Iscare v mt ked tam bol doc.Tomáš ten ta nehnal zbytočne do ivf ale najprv sa snažil zistit čo najviac prečo sa nedarí 😒 ved jemu môžem dakovat že poslal krv na hematku a zistilo sa prečo vždy potratím 😒 😲 v iných centrách to neriešili čo je smutné 😕 😕

bibi24
27. sep 2012

Baby ahojte,

chcem sa opytat, ci nemate skusenosti s tym, ked ciarka na teste nesilnie, ale je stale rovnaka. Testovala som 9., 10. a 11. dp ET. Je sice vyrazna (takmer ako kontrolna, ale nie uplne), ale po uschnuti stale rovnaka. Ked je este mokra, je silnejsia a potom sa to vyrovna.
Sa velmi bojim, ze toto nie je dobre. Mala by silniet aspon obden, ale ja nevidim rozdiel. Som uz z toho na prasky, krv mam az zajtra. 😔 ☹

nelly3
27. sep 2012

@bibi24
mat tak tvoj problem 😀 ja keby vidim dve ciarky, uz neriesim nic na svete, nie ci silnie alebo nie 😀 myslim to v dobrom bibi24. ja som nikdy v zivote nezazila taky pocit vidiet II. na teste 😢 ale raz urcite uvidim 😉

sarasota
27. sep 2012

@hora-lka vzdy mi prisla mrska skor.Ak nepride tak testnem na ten 12 den a pojdem na krvicku.

bibi24
27. sep 2012

@nelly3 Nelly, ja viem, ani ja. Asi 2 krat ducha po ivf, inokedy nikdy. Toto su moje prve vyrazne ciarky.
Ver mi, ze ked ty vycikas // budes riesit to iste co aj ja, pretoze ten strach v nas stale je. A dvomi palickami este len zacina, to mi ver.
No tak, pozri na to.
Prva su uschnute testy.
Druha, po cca 3 hodinach od ranneho testu (posledneho).
Tretia - tu by malo byt vidno rozdiel, lebo je to obden, ale ja ho nevidim. ☹

hora_lka
27. sep 2012

@tinka9075 z tohto je uplne jasne, ze im ide len o prachy .. ja som po dvoch IUI uz nechcela ist na tretie, som to povazovala za stratu casu, ale oni nie, nakoniec som teda suhlasila ale zaroven som chcela aby sme hned dali ziadost do poistovne, a vies co oni urobili? ja som isla na IUI, oni cakali na vysledky, ja samozrejme v tom, ze ziadost odisla a nakoniec z konca augusta kedy som ju podpisala ju oni do po poistovne poslalai az zaciatkom oktobra .. uplne zle ... neochota, arogancia, biznis

hora_lka
27. sep 2012

@bibi24 podla mna su to dve jasne ciarky, @nelly3 ma pravdu, asi Ti nic ine neostane, len ist na krv, preco si nesla dnes?

tinka9075
27. sep 2012

@hora_lka to máš pravdu celé gf je len o prachoch presne si pre nich len číslo a to je smutné 😒 😒 a ten harbulákov nútený úsmev tak z toho mi je zle 😠 a neochota tak tá tam je na prvom mieste 😖 júj celkom zlé to centrum ja som zvedavá ako dopadnem aj ked na vklade drábek mi spravil atmosféru fain no uvidíme ako to všetko dopadne 🙂 🙂

bibi24
27. sep 2012

@hora_lka Chcela som, ale dnes moja doktorka robi len poobede.

tinka9075
27. sep 2012

@bibi24 čiaročky sú tam tak to je dobré a sa mi zdá že to silnie 🙂 🙂

hora_lka
27. sep 2012

@bibi24 ved uz to nejako do rana vydrzis, uz to nie je tak daleko ...

hora_lka
27. sep 2012

@tinka9075 tu to bude este dlho trvat aby dosiahli nejaku uroven

ria191
27. sep 2012

@bibi24 určite silnie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre