Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka aj nám to povedal že nám dajú základ a potom to je už na tom hore tak som mu povedala že ked je základ dobrý tak aj koniec bude 😉 😉 sa smial že dobre na to idem 😉 😉 ved ani u nás nevidel problém a hned nám odporučil iui že načo mi robili ivf ked mne stačí aj iui 😉 😉 ved naše centrá biznis 😒

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 verim im, ze urobia vsetko co sa da, preto musime pozitivne mysliet a dotiahnut to do dobreho konca 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka aj ja tak hovorím oni sa velmi snažia predsa je to centrum na inej úrovni 🙂 🙂

staga
1. okt 2012

ahojte, tie naše pomalé embrya sa zastavili a nebol ET a tak môžete dať do tabuľky ako 4xIVF neuspešné-Brno
ale vam držím veľmi, veľmi palce

sarasota
1. okt 2012

idem sa s vami podelit o moj prvy pozitivny testik

sarasota
1. okt 2012

je robeny dnes poobede

tinka9075
1. okt 2012

@sarasota super velká gratulka 🙂 🙂

sarasota
1. okt 2012

dakujem dufam ze to bude silniet

tinka9075
1. okt 2012

@sarasota bude neboj o dva dni uvidíš aké čiaročky budú pekné 🙂 🙂

sarasota
1. okt 2012

nuz nevidrzala som a ked som prisla domov poobede tak som skusila velmi mam nafuknute brucho a tak zvlastne ma pobolieva

sarasota
1. okt 2012

je 10 den po PK

tinka9075
1. okt 2012

@sarasota no pekne na 10den len tak dalej 🙂 🙂

rienok
1. okt 2012

@sarasota super, gratulujem 🙂

sarasota
1. okt 2012

@rienok dakujem no uvidime ake bude hcg objednala ma as na buducu stredu ale svagrinka pride v sobotu tak mi zoberie krvicku do Blavy a budu hned aj v sobotu vysledky dufam ze bude vsetko v poriadku

rienok
1. okt 2012

@sarasota neboj to vieš že to bude OK 😉

adra17
1. okt 2012

Ahojte dievčatá. 🙂 Po 3,5 roku, odkedy som do tejto témy nakukla 1. raz, by som sa k vám opäť rada pridala. Chystáme sa po dlhšej pauze znovu na IVF do Reprofitu. Rada by som spolu s ostatnými dievčatami, ktoré sa snažia o bábätko, nasledovala tie, ktorým sa to podarilo 🙂 .

tinka9075
1. okt 2012

@adra17 ahoj vitaj medzi nami 🙂 🙂 sme tu snažilky čakatelky aj tehulky 😉 😉

sarasota
1. okt 2012

@adra17 ahoj.Vitaj medzi reprofitackami

adra17
1. okt 2012

@tinka9075, @sarasota ďakujem za privítanie. A @sarasota, blahoželám! O takom testíku snívam aj ja 😉

sarasota
1. okt 2012

@adra17 Dakujem neboj zachvilu aj Ty budes mat taky

tea284
1. okt 2012

Tak som doma dievcata. Stelcl mi vlozil 2 embrya vraj 1 trieda, 1 morulku si nechali na pozorovanie, ale moc velku nadej jej nedavaju a 2 sa podla vsetkeho prestavaju dalej vyvijat. Takze ziadna slava 😒 . 7 odobrali a pouzit sa dali len 2. Som smutna a sklamana. Sarasota gratulujem, super spravicka 🙂

nelly3
1. okt 2012

@tea284
nebud smutna, ty mas vsetko pred sebou, treba sa tesit, kolko bab teda okrem mna sa to zadial podarilo, drzim moc palce a mysli pozitivne 😉

nelly3
1. okt 2012

@sarasota
jej super gratulacia, a mas aj nejake priznaky?

sarasota
1. okt 2012

@tea284 tie dve su tie prave pekne hladkaj brusko

nelly3
1. okt 2012

@tinka9075
ty si dalsia tehulka, podla priznakov na 100 percent aj hora_lka 😵 drzim Vam velmi palce. 😉

tinka9075
1. okt 2012

@nelly3 no uvidíme ja sa nechám prekvapit ani test nebudem robit 😉 teda ak ma manželíno neprinúti ten je viac zvedavý ako ja 🙂 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@tea284 neboj všetko bude dobre a tehulka budeš hlavu hore a pozitívne myslenie 🙂 🙂

nelly3
1. okt 2012

@tinka9075
ja som sa pri 1.IVF co som absolvovala v gyn-five nechala prekvapit a nedopadlo to dobre a taka som si bola ista, tak od toho casu radsej doma cca 1-2 dni pred krvou testujem, ale su to strasne nervy 😝

tinka9075
1. okt 2012

@nelly3 to áno len ja teraz nejak na to nemyslím snažím sa robit všetko možné a muž mi to velmi nepripomína len ked spat ideme že dobrú nocku vy štyria ale velmi sa o tom nebavíme 🙂 🙂 teraz chceme prerábat kuchynu tak riešime obklad dlažbu a všetko okolo toho 😉 😉

sarasota
1. okt 2012

@nelly nuz brusko mam jak balon a pobolieva ma tak neviem ci je to dobre dufam ze ano.Neboj tebe to vide nabuduce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre