Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
18. okt 2012

@tinka9075 teda neviem ako na iui, ale na ET tak bolo

tinka9075
18. okt 2012

@hora_lka vdaka aspon že tak 🙂 🙂 ja som už mužovi zahlásila že pôjde so mnou na iui sa smial že no určite 😉 😉 pôjde aj ked ho tam nasilu dostanem 😀 😀 ale zase je to dobré ked môže byt s tebou 🙂 🙂sa musím štelcla opýtat ako to tam chodí ale asi tak isto,,

hora_lka
18. okt 2012

@tinka9075 moj manzel takisto moc nechcel ist, aj slubil, aj rozmyslal, ale ked sme tam prisli, zobrala ho sestricka, ze pan B. vy podte tadialto a mne povedala kde sa mam zlozit, ked som prisla dovnutra, uz tam sedel a tvaril sa tak vselijako 😀 😀 😀 ale potom povedal, ze bol rad, ze bol pri tom .. ja som bola tiez rada, tak to ma byt, ze su dvaja pri tom a nelezala som tam potom sama ... bolo to pekne, ze sme boli spolu 🙂

lenkalienka01
18. okt 2012

@tinka9075 aj pri IUI môže byť mm , práveže ho tam volajú 😉

nelly3
18. okt 2012

@hora_lka
vlastne ano 😀 ale pri mne nikto nebol vtedy len ja sama

tinka9075
18. okt 2012

@lenkalienka01 ja viem som sa dokiho pýtala na to 🙂 🙂už som spokojnejšia na sk v car bol som mnou pri iui len v iscare v mt,,,

tea284
18. okt 2012

@hora_lka @tinka9075 môj mm bol teda riadne v šoku ked mu sestricka povedala že môže byt pri transfere 🙂 , bol určite vo väčšom strese ako ja 🙂

tea284
18. okt 2012

@sarasota prajem zajtra prijemne správy na sone 🙂 , ja idem na prvé sono budúci týždeň v stredu

panarka
18. okt 2012

@tinkatinulka Veľká gratulácia, tak je to všetko na úúúplne perfektnej ceste. Určite je to krásny pocit a za chvíľočku dostaneš tú najkrajšiu správu, že čakáte bábätko 🙂. Dúfam, že sa i ja dožijem v krátkej budúcnosti tej najkrajšej správy. Presne ako hovoríš, ten stres je najhorší, baby ktorým sa hneď zadarilo ani nevedia o koľké nervy a stresy sú odľahčené ale ja zas hovorím, my si budeme naše bábätká oveľa viac vážiť a budeme tými najlepšími maminkami na svete. 🙂

tinkatinulka
18. okt 2012

@panarka No dufam že ta cesta bude už trošku lahšia ako doposial, ked k nam k nej dopomohli až lekári. Vravíme si že zajtra si ideme po babatenko do Brna, bodaj by a verím že aj tebe tak odlahne ked sa dozvieš čo i len malinké dobré správy. 🙂

adra17
18. okt 2012

@tinkatinulka takže zajtra máš vklad? Želám veľa šťastia 🙂 . Ja mám zajtra sono, som zvedavá, ako to dopadne.

tinkatinulka
18. okt 2012

@adra17 A ides na sono do brna? Ano zajtra vklad, este stale neverím že zajtra budem "tehotna". 🙂

tinka9075
18. okt 2012

@tinkatinulka zajtra ti budem velmi držat palčeky 🙂 🙂

tinkatinulka
18. okt 2012

@tinka9075 Dakujem moc 🙂

sarasota
18. okt 2012

@tea284 dakujem verim ze vsetko dobre dopadne ale cely den budem ako na ihlach

sarasota
18. okt 2012

@tinkatinulka drzim palceky na zajtra

adra17
18. okt 2012

@tinkatinulka nie, idem k tej "našej" lekárke. Ja som vždy chodila ku svojmu lekárovi a bolo to ok. Verila som mu na 100%. Ale keď teraz je to nemožné, budem veriť lekárke 😉 . A ty sa teda priprav na zajtrajšiu príjemnú cestu 🙂 🙂 🙂

panarka
18. okt 2012

@tinkatinulka to je krásne, že si to tak hovoríte že idete po bábetko, treba si to tak hovoriť a tak sa aj stane. 🙂 Pre mna bude zajtra prvý pozitívny krok keď mi povie doktor že mám aspoň 6 poriadnych folikulov a potom sa budem sústrediť a modliť aby tam boli aj silné vajka 🙂 Držím ti veľmi palčeky na zajtra.

zeina62
19. okt 2012

@ria191 dakujeem 🙂

falin
19. okt 2012

@tinkatinulka - tinka ja som si bravala este hrube ponozky, lebo mne je stale zima na labky 😀
@nelly3 - to veru neviem nelly, opytaj sa podla mna dr.

falin
19. okt 2012

@tinkatinulka - veru budes 😵 a dufam ze celych 9m 😉
@panarka - prajem aby boli foliky peknucke. drzim palce

tea284
19. okt 2012

@sarasota no ako? aké máš novinky? ako dopadlo sono? dúfam že je všetko v poriadku 😉

adra17
19. okt 2012

@tinkatinulka ahoj, tak už ste doma, tehuľka? 🙂 🙂 🙂 Ja som dopadla na sono úplne zle. Neviem, ako to Dr. zhodnotí, či pokračujem alebo končím ☹

sarasota
19. okt 2012

@ahojte prave sme prisli domov videli sme nasho bubacika a aj srdiecko.Nemozem tomu uverit ze sme tehotny .Babenky nevzdavajte to raz to urcite kazdej vide.

tinka9075
19. okt 2012

@sarasota velká gratulka teším sa s tebou 😉 😉

sarasota
19. okt 2012

@tinka9075 dakujem verim ze onedlho budem ja tebe gratulovat 🙂

tea284
19. okt 2012

@sarasota super sprava 👍, teším sa s tebou a už sa neviem dočkať môjho sona.

tinka9075
19. okt 2012

@sarasota dakujem tak to verím tomu v stredu idem na sono a potom iui sa teším 😉 😉

tinkatinulka
20. okt 2012

@adra17 Ahoj prečo zle???napis do IP. Ja sa cítim super, krásny pocit to bol na sále. Vklad robit dr.Kozumplík, zlaté ručičky nič ma nebolelo..bolo to síce nepríjemné ale ani kvapka krvy. Dali sme si iba jedno, 10bunkove vložiť.Druhe je v inkubatore pred mrazenim 🙂

tinkatinulka
20. okt 2012

@sarasota Gratulejem k srdiečku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre