Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
30. jan 2013

@zuzu1122 ja som vždy mala takú bezbolestnú len po potratoch som mala vždy silnú a z bolestami to som si tiež užila svoje 😒 😒 teraz som sa aj ja tešila že konečne mám klud 🙂 🙂

zuzu1122
30. jan 2013

@tinka9075 to je jedna z vyhod tehotenstva 😀 idem si ja uz lahnut, ani som si nevsimla kolko je hodin a ja ze co ma tak lame 😀 zajtra sa este ozvem, chcem este zajtra volat do brna ako to vyzera... tak prajem dobru nocku 😉

tinka9075
30. jan 2013

@zuzu1122 presne tak aspon na niečo je tehu dobré 🙂 🙂 dobrú nocku a zajtra držím palce na dobré správy 🙂 🙂

zuzu1122
30. jan 2013

@tinka9075 urcite sa tu vecer zastavim... a dakujem.. papa 😉

tinka9075
30. jan 2013

@zuzu1122 zastav sa budem čakat na dobré správy pápá 🙂 🙂

zeina62
30. jan 2013

@tinka9075
@zuzu1122 baby vy ste sa dajako rozpisali tu 🙂 dobre sa cita co si pisete 🙂 tak dobru nocku

strapula27
31. jan 2013

@tinkatinulka este potrebuju narast, mali 10,11, ale davku mi nezvysili...chcela by som ist k svojmu gynekologovi,len mu musim zavolat ci ma vie zajtra doobedu zobrat, do 14:00 mam v brne nahlasit vysledok. Ak ma nezoberie budem musiet ist do brna☹ kedy sa ti ma mrcha rozbehnut???

tinkatinulka
31. jan 2013

@strapula27 Ahoj no to je celkom oki na ten den cykluuu, dnes prisla mrcha takže zajtra zažínam injekciami a sobotu clostilom.Ono možno keby ti zvýšili dávku tak by to len posarapatilo.Ver im.Ja tiež pojdem o tyzden do RF na kontrolu a potom pondelok asi k mojej, podla toho ako budeme rásť.

strapula27
31. jan 2013

@tinkatinulka super,tak zacinas aj ty🙂)) budeme skoro naraz🙂) zajtra nakoniec musim ist do brna,lebo moj dr. tu nie je☹ kvoli 15 minutam stravim cely den na ceste☹( nevadi,vydrzime🙂)

tinkatinulka
31. jan 2013

@strapula27 ja som tak mala na jesen a isla som k inemu dr. zaplatila som 10 €, a nakoniec som tam aj presla s kartou..ved ak to mas kus tak pokukaj ordinacie naokolo a zavolaj kto by ti urobil folikulometriiu

lubicaligocka
31. jan 2013

juchuuuu sme objednany na prvu konzultaciu v reprofite Brno. 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
31. jan 2013

@strapula27 a aku si mala sliznicu vysoku?

strapula27
31. jan 2013

@tinkatinulka to ani neviem,nepovedala mi a ja som sa zabudla opytat.....

tinkatinulka
31. jan 2013

@strapula27 nemas to napísane v správe?

strapula27
31. jan 2013

@tinkatinulka aha,asi je to ono,je tam 5,to je dost nizko☹

tinkatinulka
31. jan 2013

@strapula27 no ten den ani nie, mna Machac povedat že pre neho je sliznica idealna okolo 8 mm v den ET.Pijes vinko poveceroch????

strapula27
31. jan 2013

@tinkatinulka tak snad to este narastie..vinko nepijem,lebo mi je z toho zle🙂)) ja nemozem ziaden alkohol,mavam totiz migreny a aj malo alkoholo je u mne spustacom..a to sa potom skriabem po stenach, migrena mi trva aj tri dni a neviem ani vstat z postele☹

strapula27
31. jan 2013

@lubicaligocka a kedy tam idete? a ku ktoremu dr??

ria191
31. jan 2013

takže ja som sa vrátila z krátkej cesty ☹ ☹ ☹ žiadna liečba myómu nebude ☹ ☹ ☹ ten liek mi môže predpísať iba v tom prípade, že po tej trojmesačnej liečbe by som musela ísť na operáciu na ktorú ja nejdem takže tak. Typické Slovensko aj mi niečo môže pomôcť aj by som si to musela zacvakať a ja 600 € nemám ☹ ☹ ☹ . Nechápem prečo to špecifikovali iba vyslovene liečba pred operáciou, keď by to mohlo pomôcť babám aj pri neoperovateľných myómoch. Ja nešťastný "zemepán" ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Som veľmi smutná

tinkatinulka
31. jan 2013

@strapula27 no na sliznicu pocas stimulky do ET, a baby písali že až do testu pohár cerveného a aj mne to minule pomohlo a ešte čili papričky ale tie iba do ET. Babské recepty ale zaberaju.

falin
31. jan 2013

@zuzu1122 - na zajtra silno, silno drzim palce a verim ze sa vyvyjaju bobacikovia pekne dalej. Vyvijaju sa trosku pomalsie, ale dolezite je ze sa delia, ze sa nezastavili vo vyvoji a neboj v maternici im bude lepsie a tam to dobehnu 😉 .
To ci to vyjde alebo nie, nie je v nasich rukach, clovek spravi co moze, mysli pozitivne, hladi brusko a rozprava sa s drobcom, setri sa a neveim co vsetko mozne, ale to ci sa babulko uchyti je v rukach niekoho ineho. Je vsak dolezite verit ze to vyjde a tesit sa z kazdeho dna. Drz sa babula a stastnu cestu za babuliatkami 😉

@tinkatinulka @strapula27 - aj caj z alchemilky pomaha 😉

falin
31. jan 2013

@ria191 - doslaka, to ani pravda nie je ☹ ☹ ☹ , niekedy mi to pripada ze sme tu ako v stredoveku ☹ . To je neuveritelne. Je mi to luto, riusik, citila som ze vkladas do toho velke nadeje, je mi z toho smutno ☹

tinkatinulka
31. jan 2013

@falin diky, už pijem a mam riadne zásoby 🙂

ria191
31. jan 2013

@falin tak vkladala to je jasné, ale poznáš ma pôjdem si po zmrzlinky a ak by to náhodou nevyšlo ( s čím nerátam, skrátka výjde a hotovo) tak ma už potom nikto neodradí a spravím všetko, aby som sa toho priživníka zbavila. Štelcl tiež nebol nadšený, že to chcem vyskúšať tak to beriem tak, že je to tak ako malo byť. Zatiaľ nepôjdem hlavou proti múru. Zatiaľ 😀 😀 😀

nelly3
31. jan 2013

@ria191
presne asi to tak malo byt, ja co som vcera pisala o tej dovolenke rhodos, tak sa nikam nejde, moc komplikovane, nechce sa mi rozpisovat, tak si hovorim, asi to tak malo byt a hotovo. pojdeme na last minute ak nebudem tehulka a mozno budem, tak preto to tak vcera dopadlo 😵

zuzu1122
31. jan 2013

@falin ja sa uz tak strasne tesim, pred chvilou som hovorila svokre, az s takou radostou, ze si ideme zajtra pre nase kuriatenka 😀

zuzu1122
31. jan 2013

@zeina62 no sme sa akosi zakecali trosku 😀 ale ma to aspon rozptylilo a som sa akurat dobre tak nasmiala 😀 😀 😀

zuzu1122
31. jan 2013

@tinka9075 noooo tak ziade spravy nemam ☹ oni to dnes nekontroluju... povedali mi, ze oni vobec ten 4-ty den nic nesleduju a ze len aby som zajtra prisla rovno na vklad...

tinka9075
31. jan 2013

@zuzu1122 ale neboj zajtra pekne na vklad a bude fain domov už pôjdeš z babulkou v brušku 🙂 🙂 už ste u svokry ? 🙂 🙂

zuzu1122
31. jan 2013

@tinka9075 no ano, prisli sme pred hodku a pol... kolko bunkove by vlastne mali byt na ten stvrty den?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre