Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
22. feb 2013

@evagy ziadost vyplnas ty, potrebujes len od lekara daku dvoju diagnozu potvrdenu

evagy
22. feb 2013

@tinkatinulka ja mám aj dve diagnozy, neurologické a psychiatrické.. tak neviem či to nieoč pomôže, bo gynekologické nemám žiadne

tinka9075
22. feb 2013

@evagy ja som bola v júli na sk na ivf a v septembri sme boli v centre na konzultácii tak výsledky som mala ečo mi robili v centre 🙂 🙂

tinkatinulka
22. feb 2013

@evagy tak by som určite priložila aj správu od neurologa a psychologa..teda aby im to bolo uplne jasne o co ide.

radina
22. feb 2013

Dievcata, zacinate niektora teraz niekedy so stimulkou? 😉

evagy
22. feb 2013

@tinkatinulka len mi nejde do hlavy prečo mi revízny lekár z dôvery tvrdil že všetko musím sama platiť že oni neplatia nič

buba08
22. feb 2013

@ria191 ahoj, vsimla som si, ze si tu pisala o moznej operacii u Stelca. Ja mam urogynekologicky problem, s ktorym si tu na Slovensku nevie nikto poradit, myslis,ze v RF by mi vedeli poradit?

evagy
22. feb 2013

@tinka9075 a to ti dali z centra asist. repr. SK tebe do rúk?

tinkatinulka
22. feb 2013

@evagy no mne jeho asistentka povedala že budu hradit v hodnote akoby to bolo na SR, ale uvidim co mi poslu..ale určite to tu baby pisali že Dovera preplatila ak bol gyn. dovod-u nás aj na mojej strane aj na strane partnera

buba08
22. feb 2013

@ria191 kvoli mojim urogynekologickym problemom, ktore mi cele zacali po cisteni po spontannom potrate mam zakazane tehotniet, mala by som uzivat prednison kvoli protilatkam, no aj ten zakazali, uz neviem co mam robit a kazdy urolog aja gyndos u ktorych som bola len kyvnu plecami a nevedia co stym dalej ☹

tinka9075
22. feb 2013

@evagy jasné že dali síce som sa za to povadila z doktorom ale to ma netrápilo velmi 🙂 🙂 velmi mi ich dal nechcel ale musel 😉 😉

evagy
22. feb 2013

@tinka9075 kam si chodila? mám strach isť už za mojou, je taká arogantná..

deinad
22. feb 2013

@tinka9075 prosim ta a kedy si brala anopyrin a kedy pichala fraxik?mne dali pichat zibor 2500 jedn. to je podobne..ale az od vkladu,dakujem 🙂

tinka9075
22. feb 2013

@evagy do Ginfiv ale úplne zlé centrum sestričky arogantné a doktori nie o nič lepší 😒 😒

tinka9075
22. feb 2013

@deinad anopirín a fraxík som brala po iui 🙂 🙂 pred tým nie 🙂 🙂

radina
22. feb 2013

@evagy Revizny lekar z dovery je asi riadny pako, lebo na liecbu mojho muza, vyzadoval peciatku od gynekologa. 😠 😀

deinad
22. feb 2013

@tinka9075 dakujem 🙂 a pekne tehulkovanie prajem, dufam, ze sa coskoro pridam 🙂

evagy
22. feb 2013

@tinka9075 no ja do iscare v BA ale nič moc tiež ta moja dr. arogantná, a myslí o sebe že je nev iem aká odborníčka.

evagy
22. feb 2013

@tinka9075 ináč som uvažovala ešte o gyn-fiv v Ba ale neviem či to má zmysel tam chodiť tak som zarovno dohodla s reprofitom a snád bude to dobrá volba

evagy
22. feb 2013

@radina 😀 😀 to ma riadne pobavilo .. 😀 😀

tinka9075
22. feb 2013

@deinad nie je začo 🙂 jasne že sa pridáš a možno budeš tiež čakat dvojky 😉 😉

radina
22. feb 2013

@evagy Ahoj, ak chces ist do BA, odporucam ti statne car v univ. nemocnici. 😉

evagy
22. feb 2013

@radina skúsim to potom vyplniť len neviem je tam že pečiatka a podpis navrhovaného lekára a peciatka a podpis vedúceho lekára , kto mi to vlastne podpíše?

evagy
22. feb 2013

@radina už som sa rozhodla pre reprofit v brne, ale dakujem ani som nevedela že v univ. nemocnici je car

tinka9075
22. feb 2013

@evagy ale ked požiadaš o výsledky tak by ti ich mala dat 🙂 🙂 do Gynfiv nie to je len o peniazoch najhoršie centrum kde som bola 😒 😒 Reprofit je dobrá volba 🙂 🙂

radina
22. feb 2013

@evagy Hej, je , len nemaju taku masovu reklamu hihi ... ja ak na zakrok v SR tak len tam...maju individualny pristup a netahaju z teba peniaze. Ja tam chodim ako na klavir a nic za to neplatim.

deinad
22. feb 2013

@tinka9075 to by sa mi pacilo veru 🙂

tinka9075
22. feb 2013

@deinad ja ked si pomyslím v akom šoku som bola ked mi Štelcl povedal že čakám dvojičky 😀 😀 ale potom som si povedala že to nejak zvládnem 🙂 🙂

deinad
22. feb 2013

@tinka9075 jasne ze zvladnes, to by som aj ja bola po iui v soku ale je to aj tak super. Ja by som dvojky brala, preto aj striedame vklady 1 a 2 embryjok. Nad iui som aj ja premyslala, mne sa tiez nedarilo po ivf na Sk udrzat malinke, asi je to ine, ked to ide pekne od zaciatku 🙂

tinka9075
22. feb 2013

@deinad no to bol šok po iui a dvojky 🙂 🙂 mne sa tiež nedarilo udržat embrijká a vždy do 3 mesiaca som potratila 😒 😒 aj teraz som sa bála ale aj Štelcl mi povedal že teraz to bude bez problémov tak som mu verila 🙂 🙂 a ked som skončila 3 mesiac tak som bola štastná že je všetko ok 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre