Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tancik
10. júl 2013

@melisska Ahoj Moja nejako som potrebovala vypnut po tom neuspechu...ale sledujem Vas vsetky, ty si krasna tehulka. Vybavila som si vsetky vysetrenia a davam sa dokopy.

melisska
10. júl 2013

@tinka9075 zlaticka maličké 🙂

natali225
10. júl 2013

@melisska na lačno sa chodí

natali225
10. júl 2013

@melisska alebo nalačno 😀 vyber si 😉

melisska
10. júl 2013

@tancik dobre moja. To je super , hlavne potrebujes byt kludna,pokojná, držíme palceky 🙂

melisska
10. júl 2013

@natali225 Jaj , nic moc 🙂 chodíš aj ty? Ja som rok nebola, tak som zabudla

natali225
10. júl 2013

@melisska áno bola som teraz po 3-mesačnej kontrole 😉

lienka_1
10. júl 2013

@lenka2013 Dakujem! 🙂

melisska
10. júl 2013

@lienka_1 no čo tehulka 🙂

melisska
10. júl 2013

@natali225 vždy berú krv?

andy175
10. júl 2013

Ahojte! Vedeli by ste mi povedať, kde na stránke VšZP nájdem tlačivo na refundáciu? resp. ako presne sa volá, ja som niečo našla ale tak neviem či je to ono.... Ďakujem.

lienka_1
10. júl 2013

@melisska Som si zdriemla a nalady zmizli🙂

natali225
10. júl 2013

@melisska áno, vzala mi krv a o týždeň som šla pre výsledky a doktorka ma navigovala ako ďalej, takže picháme ďalej a zasa mám prísť na kontrolu až v septembri 😉

cora41
10. júl 2013

@tinka9075 jeeeeej, ani som si nevsimla🙂 gratulujeeeeem a tesim sa, ze ste to vsetko tak skvele zvladli, zasluzis medailu🙂 velmi sa tesiiiim🙂

cora41
10. júl 2013

@natali225 skveleee, tesim sa a drzkajte sa dokonca 🙂

tancik
10. júl 2013

@melisska dakujeeem veru tak , teraz som bola aj dlhsie doma, tak som nabrala silu a opat do boja

melisska
10. júl 2013

@lienka_1 aj my sme si zdriemli 🙂

natali225
10. júl 2013

@cora41 dík aj Vy sa držte, len tak ďalej 😉

melisska
10. júl 2013

@natali225 no preto idem aj ja pre istotu 🙂 ku komu chodíš ?

natali225
10. júl 2013

@melisska ja chodím do He 🙂

melisska
10. júl 2013

@natali225 ja do ke 😀

amali
10. júl 2013

no vy ste tu toho popísali 🙂

tinka9075
10. júl 2013

@cora41 ďakujem oni sú taký zlatunký dobručký len Zojka občas je terperamentná ale Marko je flegmoš po mne 🙂 🙂 odkedy sa narodili tak často mi tečú slzy ale od šťastia keď si uvedomím že som ich donosila a porodila fakt pocit na nezaplatenie hlavne po tých rokoch neúspechu 😒 😒 ale už je dobre tešíme sa s nimi 🙂 🙂 Zojka to je taký tatov miláčik a Marko môj 🙂 🙂

lagunasa
10. júl 2013

@falin som prekvapena ze refunduju aj soft ked na slovensku ho ani neschvalia poistovnou ..... ale rozmyslam, ze ci si dame refundovat to soft .... pokial by to bolo tych cca 600-700 eur tak asi si necham ten pokus radsej na klasicke IVF aby mi este ostali 2 pokusy.
inac, ako to je s pripadnymi darcovskymi vajickami? preplaca tento cyklus poistovna? ci aspon nieco alebo vobec nic?

marverka
10. júl 2013

@karinuska22 dik, napisala som mu to dnes, len zatial mi neodpisal

marverka
10. júl 2013

@karinuska22 skor sa obavam ze nepreplatia, volala som aj d blavy, ale....ale nevadi uz sme rozhodnuti pre rf a soft.
..este by som bol stastna keby som dopadla ,,podobne ,,ako ty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tisko ti zavidim, ale sestersky a prajem 🙂 🙂

marverka
10. júl 2013

@karinuska22 no to som aj jauronila, na hem. mam trom. a zlu zrazanlivost a picham clexan a imunologia tiez nic moc dali mi dake lieky a mam ko v auguste,, genetika ok. a hysteros. mi tiez robili v heliose ale nic nenasli, len potvrdili nizke endometrium ☹

marverka
10. júl 2013

@mimika1973 mne zrejme nie, lebo pri et som mala ledva 7mm, ale bez estrimaxu a to som bola po normalnej ivf, kto vie od coho to zalezi ako narastie????

marverka
10. júl 2013

@tinka9075 🙂 🙂 🙂 🙂

melisska
11. júl 2013

Dobré ranko 🙂 zachvilku cestujeme do ke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre