Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

manita
6. okt 2013

držte sa, dievčatá, mám pocit, že nás veľa ide skúšať šťastie teraz október-november 😉
tak nech je tu čo najviac fotiek s krásnymi silnými dvomi čiarkami
II
čáry-máry fuk! 😉
šup do toho...

pre šťastie a krásne vajíčka posielam vajko s dvomi žĺtkami 😉

tinka9075
6. okt 2013

@buba08 to vedia že sme boli na iui 🙂 🙂

jahoda333
6. okt 2013

@bergalm urcite ano nemaj obavy 🙂 🙂

kama2
6. okt 2013

@manita tak tak,kazdej stimulantke aspon 2 vajka 😉

bergalm
6. okt 2013

@tinka9075 ja by som to rada povedala mamine,len je vazne chora ma rakovinu ☹ a po prvom potrate bola velmi nestastna tak sme sa s mm dohodli,ze ak to bude dobre povieme to po prvom trimestri 😉 na mne to nebude az tak vidno som taky tulen 😀 😀

bergalm
6. okt 2013

@dafy zajtra skusim rano mam pocit,ze rano mam taky tmavsi moc ako cez den 😲 inac Tebe ako sa dari???

tinka9075
6. okt 2013

@bergalm ved to že ja som potratila 5x a vždy bola z toho smutná 😒 😒 tak sme to nechali takto veď ja tiež som nebola modelka tak mnohý nevedeli že som tehu v robote sa dozvedeli až v 6 mesiaci som klamala že mám cystu a musím ísť na operáciu a tak dookola 😀 😀 ale mne tehu pomohlo síce som počas toho ako som čakala bábetká nepribrala ani gram však sa nedalo keď som dávila stále ešte aj týždeň pred pôrodom ale po pôrode som dala dolu 32 kíl a pri dvojičkách to pôjde stále dolu keď začnú chodiť tak budem behať za nimi 🙂 🙂

dafy
6. okt 2013

@bergalm no mne nie velmi dobre posledné 2 týzdne ..je mi zle stále,chorá som bola a mám alergiu koprivku ale non sto p uz dva týzdne kazdy den beriem dithiaden a nepomáha som z toho uz na nervy celé telo mam červene navreté flaky a doškriabaná som do krvi no musím to asi pretrpiet asi je to tým tehotenstvom ze teraz mi nezaberaju tabletky neviem 😒 ....som myslela ze budem mat aspon toto tehotenstvo super kedze to prvé som si pretrpela v nemocniciach ochrnutá,ale ako tak vidím ani toto nebude ruzové 😝 hlavne nech je bábo zdravé ja vytrpím 😀

bergalm
6. okt 2013

@dafy jooj to ma mrzi musis vydrzat co neurobis pre babo 😵 no ja zatim o.k.vobec nemam priznaky tehu tiez ma nebavi kazde rano dzgat do seba lieky beriem 2+kys.listovu a samoska utros 😝 ale vydrzim nevies nahodou ci mozem ist k endokrinologicke?myslim,ze by som mohla ja som tam este nikdy nebola len beriem ten euthyrox a pomaly mi bude dochadzat tak by som chcela nech to mrkne a Marcelina sa opztam v Utorok co dalej napisem mu mail?ako to potom je nevies?

dafy
6. okt 2013

@bergalm ked uz budes mat potvrdené krvou tak mu napís a on ti povie do kedy más brat utrogestan.....kedze ty si uz raz potratila tak by si mala byt viac sledovaná mozno ti nieco aj predpísu 😕 ..mojej známej ktorá viackrát potratila pri poslednom tehu uz dali aj fraxiparín pichat 🙂

bergalm
6. okt 2013

@dafy aha tak v Utorok spravim ten RFtest a ked tam budu stale// zavolam gyndosovi tu a stredu pojdem na krv a az potom pisem mail Marcelkovi?

dafy
6. okt 2013

@bergalm ano 🙂

bergalm
6. okt 2013

@dafy no zrovna v Utorok robi poobede 😠

dafy
6. okt 2013

@bergalm dnes si 9 den??

bergalm
6. okt 2013

@dafy nie 10den

bergalm
6. okt 2013

@dafy preco?

dafy
6. okt 2013

@bergalm ja som isla na krv na 11den 🙂 tak mozes ist aj ty zajtra uz nie?

bergalm
6. okt 2013

@dafy no neviem mam skusit?to si sla k svojmu gynekologovi?

dafy
6. okt 2013

@bergalm hej jasné k svojmu 🙂

bergalm
6. okt 2013

@dafy no tak asi skusim uvidim

tinna13
7. okt 2013

@bergalm kludne chod na krv dnes alebo zajtra, ja som bola na 11 den. Testy mas pekne, hcg bude urcite vysoke 🙂

sally2401
7. okt 2013

ahojte, tak dnes ráno na 8. deň som skúšala testovať už som nevydržala a test biely ako sneh, ďalšie sklamanie ☹ ☹

tinna13
7. okt 2013

@sally2401 a cim si testovala? 8 den este nemusi nic znamenat, skus este o 2 dni

sally2401
7. okt 2013

@tinna13 rapi clear test 10, veď budem opäť o dva dni, ale keby to malo byť tak nejaký duch by bol.

speranza1
7. okt 2013

dobre ranko dievcata.... 🙂

@bergalm gratulujem a tesim sa s tebou
@falin
😔 😔 😔 je mi to nesmierne luto... ale neskutocne luto

@sally2401 .. skus este vydrzat... kolko ti vkladali embryjok a kolko dnove?

sally2401
7. okt 2013

@speranza1 vkladali mi jedno po Pk 5-dňové EB

tinna13
7. okt 2013

@sally2401 no musis poznat seba, uz si si vela preskakala tak vies ako tvoje telo reaguje. Ale nikdy nevies ci sa neuchytilo embryjko neskor. Musis este vydrzat viem ze je to na nervy 😒

tinna13
7. okt 2013

@sally2401 inac rapidclear su nic moc testy. 😒

sally2401
7. okt 2013

@tinna13 si zlatá že ma takto uklidňuješ s tým testom.

speranza1
7. okt 2013

@sally2401 absolutne suhlasim s @tinna13....
vy mate aj mrazacikov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre