Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tancik
7. jan 2014

@bimba8 tak vraveli, ze ano da sa zlepsit vam nic nedali?kde ste boli?

gaga83
7. jan 2014

@bergalm @ikuska @sarasota @miscok baby dnes som bola na internom mam vysoky tlak na hranici uzivanie liekov nan a zvyseny tep. Mate aj vy problem s tlakom? Cakaju ma este dalsie vysetrenia tak zacinam maraton po doktoroch☹☹. V utorok idem do Martina na ultz screaning tak sa bojim ci budu drobci v poriadku.

ikuska
7. jan 2014

@gaga83 Vysoky tlak si myslim ze pri dvojkach byva, ja mam nizky tlak a nebojkaj vsetko bude o.k. drzkam palceky ,,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
7. jan 2014

@gaga83 Ja som mala vysoký tlak od 17tt až do pôrodu brala som lieky tak sa to dalo zvládnuť a raz som bola v nemocnici lebo vtedy som ho mala už vysoký tak ma primár hneď prijal do nemocnice 🙂 🙂

gaga83
7. jan 2014

@ikuska dakujem moja, ja som tiez vzdy mavala nizky a teraz mi take cisla skacu☹☹☹

schatje6
7. jan 2014

@miskanr1
@lusipe tak nie som o nic mudrejsia, dr uz nevidel ziadny gestacny vak, len vysoku sliznicu.Tak mi zobrali krv na hcg a zajtra poobede vysledok. A v pondelok mam prist znovu na kontrolu. Uz som pisala do brna uvidim co mi odpise dr. Este som nepocula ze by sa gestacny vak vstrebal alebo co sa s nim stalo.Je mi z toho nanič 😔
Ja som asi vazne zazrak prirody 😕

gaga83
7. jan 2014

@tinka9075 tak sa mam na co tesit☹☹ aj doktorka mi hovorila ze v tehu je to normalne ale ze uz takto skoro sa este s tym nestretla. Chcem sa spytat aky mas kocik? My by sme chceli za sebou len nevieme ktory. Len chceme vybrat a az pred porodom objednat. Nevies mi poradit kde by sa dali kuknut taketo kociky v predajnach. Lebo cez net sa tazko vybera a ked si omackas na zivo je to o inom;);)

miscok
7. jan 2014

@gaga83 Gagus,to ma mrzi,nemam skusenost s vysokym tk,ale ked tina pisala,ze aj ona brala.. Budes sa musiet asi setrit a ked inak nepojde,tak tie lieky.Dvojky su asi riadna zataz na telo.Drz sa moja a neboj,babulky su v poriadku,oni si v brusku pekne plavaju.

miskanr1
7. jan 2014

@schatje6 Jaaaj moja no tak to este nevzdavaj a pockaj si na výsledok krvi. Mozno ma tvoja dr ine sono ako mali na pohotovosti. Ja som si to vsimla u viacerých lekárov, ze mal každý ine. No bud este jeden den trpezliva. Uz toľko cakas. 🙂 no uvidis, ze to bude dobre. Držím palce.

sarasota
7. jan 2014

@gaga83 ja mam nizky tlak nasadia lieky a budes v poriadku nebojkaj 😉

gaga83
7. jan 2014

@schatje6 dufam ze zajtra to bude v poriadku. Drzkaj sa

gaga83
7. jan 2014

@miscok
@sarasota dakujem babule, no ak sa nebude dat inac budem musiet papat aj na tllak, co uz hlavne nech drobce su v poriadku. Nevideli ste niekde kociky pre dvojky nahodov uz sme obehali obchody v bb, a vo zv a nie je sanca akurat jeden sme nasli vedla seba ale taky bol obrovsky a my by sme ani do panelaku s nim nevosli. Takze len za sebou mozme mat.

tinka9075
7. jan 2014

@gaga83 Ja som na každej poradni trpla aký bude tlak a vždy vysoký bol a primár ma len do nemocnice posielal 😒 😒 ale keď mi po chvíľke merali tlak tak bol ukážkový tak som primárovi povedala že mám syndrom bieleho plášťa 🙂 🙂 kočík bol u nás dilema muž chcel za sebou ja vedľa seba nakoniec sme kúpili Dorjan vedľa seba a nebanujem všetko sa tam naklikáva ja som kočíky pozerala na nete aj v predajni sme boli tak som si popozerala kočíky a nakoniec som ho kúpila od jednej babenky bol ako nový ona ho veľmi nepoužívala 🙂 🙂 pozri v mojom fotoblogu tam ho mám odfotený 🙂 🙂

jjajka
7. jan 2014

@mimi_2 ahoj, ja som tak bola v decembri, len clostyl 2 oplodnene vajka metódou ICSI. Cena 700€.
Dievcata zdravim Vas, ja som sa stiahla. Davame chvilku pauzu, dalsi pokus az v druhom polroku.
Ale vsetkym Vam velmi drzim paste, aby som tu potom nasla same tehulky. 😉

gaga83
7. jan 2014

@tinka9075 pekny je len my byvame v panelaku a bol by problem ze je siroky. Videla som na fotke drobci spavali najprv spolu ? Teraz ma kazdy postielku?

miscok
7. jan 2014

@gaga83 Tu si pozerala?Je tam viac modelov za sebou: http://www.kociky-batola.sk/www-kociky-batola-s...

gaga83
7. jan 2014

@miscok ano kukala dakujem si zlata. Len my chceme v skutocnosti vidiet kociky lebo takto je tazko vyberat. A ked uz tolko stoja chceme vybrat co by najviac vyhovoval aj v ovladatelnosti i praktickosti 😀

miscok
7. jan 2014

@gaga83 Jasne chapem.Len neviem kde tam vo vasom okrese..musia poradit susedky 😉

tinka9075
7. jan 2014

@gaga83 u nás bolo dobre to že mne bolo jedno že je široký lebo máme dom 🙂 🙂 ale keď bývaš na byte tak tam treba kúpiť taký aby vošiel do výťahu 🙂 🙂 keď som bola pozrieť kamošku tak som musela dať vaničky dolu zložiť aj spodnú časť ja som šla vo výtahu z kočíkom a kamoška potom z deťmi tak ozaj keby sme bývali na byte bolo by to náročné 🙂 🙂 Do 5 mesiaca spinkali spolu teraz každý vo svojej postieľke síce Marko ten často spinká so mnou ale cez noc spinká v postieľke 🙂 🙂

bimba8
7. jan 2014

@tancik my mame fragmentaciu v poriadku. Manžel ma zlu morfo len 2%.
Pridal nam dnes urológ este dajaky integrátor a v marci ideme na druhé kolo.

yanka1
8. jan 2014

kočky, myslíte, že v 6tt + 3 už bude možné vidieť srdiečko ? ako ste to mali vy ? som objednaná do brna na sono v takýto termín, len sa obávam, že ak by to bolo skoro a srdiečko vidieť nebude, že budem zbytočne vystresovana 🙂

gaga83
8. jan 2014

@tinka9075 tak zatial mozem mat jednu postielku' aspon na zaciatok to by bolo fajn nemusim davat skrinu prec. No s tym kocikom to budeme mat vesele lebo my mame taky vitah s dvierkami ze ani normalny kocik do neho nedas. Tak pekne vyniest na prizemie a potom na prve poschodie. Tohto sa bojim ako ja budem ho vlacit hore dolu este ked budem po cisarskom.

ludinka
8. jan 2014

@jjajka tak super ze este tom davas sancu 🙂 neboj v lete sa ti to uz urcite podari!

tinkatinulka
8. jan 2014

@nelly3 bnic som nezistila, nejak nemam chut ani nic okolo toho riesit..ale sledujem obcas forum co kocky pisu..

lusipe
8. jan 2014

@yanka1 ahoj moja, u mna uz vtedy bolo vidiet...moc drzim palceky 😉

gaga83
8. jan 2014

@yanka1 mne sa zda ze uz boli srdiecka ' drzim palceky 😀

yanka1
8. jan 2014

@gaga83 @lusipe baby vdaka za info : ) ja to teda risknem a nebudem posuvat termin utz, dufam, ze to bude ok : ))

yanka1
8. jan 2014

@jomini ahoj, uz si vyriesila tu PN ? ja som bola prave vcera u lekara, PN mi vystavila vseobecna, ale diagnoza je uvedena iba na kopii, ktora zostava mne .. dve dalsie casti, ktore odovzdavas u zamestnavatela su bez tohto udaju ... co je fajn : )

jomini
8. jan 2014

@yanka1 to je super sprava..ja budem na pn az tak o 2 tyzdne. Kolko zostavas doma?

bradik
8. jan 2014

@yanka1 Ahoj, to uz by mohli byt vidiet i ked u kazdeho je to individualne... My sme srdiecko videli 6tt+0 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre