Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lubanka
9. mar 2014

@tinka9075 aj ja... potom napíšem 😉

tinka9075
9. mar 2014

@lubanka zajtra budem sledovať 🙂 🙂 mne keď doki volal že hcg je 980 tak som bola v pohode ešte mi povedal že je tam jedno bábetko a keď mi Štelcl na sone povedal že sú dve no bolo mi všelijako ale predýchala som to 😀 😀

timona
9. mar 2014

baby s endometriozou, myslite ze sa da otehotniet a teda aj vynosit pri endoške, ked je cela zadna stena maternice zrastená s rektosigmou?Mali ste to niektorá?

jahoda333
10. mar 2014

@timona ja som mala endosku ale na vajecniku a toto je asi horsi pripad ked je na maternici ☹

ria191
10. mar 2014

@sarasota á do "rici" to nie je bohvieaká dovča, ale pre prcka všetko drž sa mojenko aj ja verím, že to bude všetko v poriadku a prťko tam vydrží čo najdlhšie inak sa mi páčila tá monika1973 nemala chybu 😀 😀 😀 veľa šťastia sarasotka tfuj tfuj tfuj musela som ťa trošičku "opľúť" pre istotu 😀 😀 😀

helka107
10. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

falin
10. mar 2014

@sarasota drzime palceky nech je vsetko OK, nech sa Matejko neponahla. Dolezite ze si kludna a v pohode, drobcek to citi 😉

speranza1
10. mar 2014

Krasny a slnecny zaciatok pracovnho tyzdna prajem vsetkym....

@falin
@ria191 zdravim dievcata🙂
@sarasota... mylim na Vas a vsetko bude v poriadku...uvidis 😵 😵 😵 😵

falin
10. mar 2014

@speranza1 - ahojky kočka, ako sa darí? slniečko krasne svieti, včera sme s malou trošku vybehli do prirody 🙂 A teraz samozrejme zarezavam v praci

speranza1
10. mar 2014

@falin darí sa mi na 1 s *.... aj mňa teší, že svieti nádherne slniečko .... my sme včera oddychovali po sobotňajšej šichte u našich🙂... no a dnes..samozrejme aj ja v práci 😉 🙂
A čo sa týka IVF...(ET+KET).... zatiaľ sme na nule 😉 🙂 ... a tááák veľmi mi to vyhovuje 😀

falin
10. mar 2014

@speranza1 - sme na tom rovnako. Uzivaj si zivot 😉

annavi
10. mar 2014

ahojte zienky..ktorá z vas vypisovala tie papiere na refundáciu zo vseobecnej poist?potrebujem nieco poradit...dakujem...

mimika1973
10. mar 2014

@speranza1 a co cakas tak dlho mojka? 😉 Musis odznovu absolvovat ET? nanuky uz nemate?
Ide jar, tak sup do toho, to je najlepsie obdobie vraj! 🙂

speranza1
10. mar 2014

@mimika1973 mame jedneho nanucika, ale pravdupovediac, uz sa mi nechce nahanat za tym aby sme za kazdu cenu mali deti.... jasne ze to nevzdavame..ale teraz sa mi nechce ani bojovat... a urco pride ten cas, ked pôjdeme pre nanuka a budeme pokracovat v snazeni dalej..len musíme aj troska nasporit €race.... pretoze za 7 rokov sa minuli na IVFka akosi velmi rychlo... 😲 😲 😲 😉 🙂 ... ale samozrejme ze peniaze boli a aj budu... takze chce to len cas....

lubanka
10. mar 2014

takže baby je to tááááám!!!! dnešný odber - 12deň po ET - HCG 723,3 !!!!!!!

ludinka
10. mar 2014

@lubanka kraaasa gratulujem a drzim ti silno silno palce nech to takto suprovo pokracuje aj dalej 🙂

miskanr1
10. mar 2014

@lubanka Super správa blahoželám 🙂

falin
10. mar 2014

@lubanka -jupiiiiii, super spravicka. Blahozelam a drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo a drobciatko vydrzalo 9m 😉

patrissia
10. mar 2014

@lubanka jeeeej moja to je krasna sprava 🙂 gratulujem z celeho srdca, dufam, ze ta budem coskoro nasledovat 🙂

ludinka
10. mar 2014

@miskanr1 ahoj ako sa mas? uz sa psychicky pripravujes na KET? vysledky z hematologie asi este nemas vsak...ja mam akurat prvu mrchu po operacii a teda poriadne silnu 😒 dufam ze ta dalsia uz bude normalna lebo po nej uz mam ist na to ketko, uvidim mozno to eset presuniem o mesiac 😖
ozaj a co poistovna preplatili ti to ivf alebo nakoniec nie?

lubanka
10. mar 2014

@ludinka @miskanr1 @falin @patrissia ďakujem vám 😵 dúfam, že sa po cca 12r. čakania konečne naozaj dočkáme 🙂

ludinka
10. mar 2014

@lubanka velmi ti to prajem 😵 si jasny dokaz pre nas ostatne ze sa netreba vzdavat!!

lubanka
10. mar 2014

@ludinka ďakujem, ale ten dôkaz budem, až keď to šťastne donosíme do TP 😵 😉 ešte raz srdečná vďaka

tinka9075
10. mar 2014

@lubanka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem krásne hcg len tak ďalej držím stále palce až do pôrodu 🙂 🙂 🙂 🙂

lubanka
10. mar 2014

@tinka9075 😵 😉

ludinka
10. mar 2014

@lubanka ja viem ze este je pred tebou dlha cesta ale si pre mna priklad ako treba bojovat a nevzdavat sa 😉

lubanka
10. mar 2014

@ludinka ďakujem ešte raz 😉

patrissia
10. mar 2014

Kedy po ET vám napísali z RF koľko zvyšných embryjí bolo vhodných na mrazenie? ET som mala v piatok, už len čakám, či nám ešte niečo zostalo....

ludinka
10. mar 2014

@patrissia ja som mala tiez ET v piatok a mail mi prisiel v utorok-asi im to trva dlhsie koli tomu ze posielaju aj fakturu..

patrissia
10. mar 2014

@ludinka príde hneď aj faktúra za mrazenie? koľko sa zvykne platiť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre