Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
31. mar 2014

@bergalm moja je mi to strasne luto akurat som to citala a slzy mi tecu od zialu. Drzkajte sa a prajem vela sil.

sizo
31. mar 2014

@bergalm Je mi to strasne luto.......

speranza1
1. apr 2014

prajem vsetkym prijemne dobre ranko....

nelly3
1. apr 2014

dobre ranko, ja som dneska nejaka ocapena, brucho ma boli 😠 a konecne mi prislo vyjdrenie od poistovne dovera, sice nie postou ale elektonicky ze mi to NESCHVALUJU nakolko sa to da urobit aj na SK, su to svi.. 😠
ale ved co cakam, preco by som to mala mat take jednoduche, ved co je to 2400€ za dlhy protokol, malina nie 😝

lusipe
1. apr 2014

@nelly3 jezis, to su svine....nemam slov....banda jedna....je mi to velmi luto, ale pevne verim, ze sa ti podari najst nejake riesenie.... 😉

nelly3
1. apr 2014

@lusipe
velmi zaujimave je, ze mi to ani postou neposlali, asi nato kaslali , len som im napisala vcera vecer cez e-pobocku dovery a hned dnes rano aj odpoved aj nascanovany list. ze mozem sa do 20 dni odvolat odo dna dorucenia, ale mne to vlastne nedorucili postou, len takto cez e-mail. hmmm skusim sa odvolat lenze musim nieco vymysliet co tam napisem, ale myslim, ze im je to jedno, je to velmi smutne 😔

lusipe
1. apr 2014

@nelly3 nevzdavaj to....pis im stale...skus si pozriet tie podmienky este raz a ze chces dovod podla nejakeho paragrafu a nie takuto trapnu odpoved....lebo ked to ludia vzdaju tak aj im to bude stat za to...ale 2000 eur pre teba je 2000 eur...mooooc budem drzat palce...ja som to tiez skusila s unionom aj ked ma vsetci odhovarali, ze to nepreplatia...poslali viac ako 600 EUR...a mna to teda potesilo.... 😉

nelly3
1. apr 2014

@lusipe
mne predtým tiez dovera preplatila ked este nebola novelizacia zakona o zdravotnom poisteni. nieco vymyslim snad.

sarasota
1. apr 2014

Ahojte korculky moje my si uzivame od pol desiatej domace pohodlicko konecne doma presne po mesiaci.Drzte nam palceky nech vydrzime co najdlhsie.Jupi 🙂 🙂 😀 😀 Matejko posiela pusinky 😲

lienka_1
1. apr 2014

@nelly3 Ahoj Nely! A to ta suma je realna, ci to iba na formular taku dali????? Aj mna caka taky polodlhy protokol. Ani ma nenapadlo opytat sa Koudelku, ci to bude aj drahsie. Takze si mame priparavit 2400eciek???? Ja uz asi koncim potom 🙄

lienka_1
1. apr 2014

@sarasota Jej, super, ze ste uz doma. Pekne oddychuj a pohladkaj Matejka 🙂

tinka9075
1. apr 2014

Babulky bojovať sa oplatí nedávno som bola tehotná a dnes máme 9 mesiacov naši malý Reprofitáci 🙂 🙂

tinka9075
1. apr 2014

@sarasota pekne oddychujte domka a Matejko nech pekne čím najdlhšie vydrží v brušku 🙂 🙂 🙂

vrabcek24
1. apr 2014

@tinka9075 nádhera, presne pre toto to skúšam znova. 🙂

tinka9075
1. apr 2014

@vrabcek24 ja som tiež skúšala veľmi dlho a výsledok stojí za to 🙂 🙂

melisska
1. apr 2014

Nas milacik 🙂

tinka9075
1. apr 2014

@melisska ale je krásny aký už je veľký 🙂 🙂

melisska
1. apr 2014

@bergalm nieee :((((

melisska
1. apr 2014

@tinka9075ano moja, a ty mas nadherne deticky 🙂 dve naraz, klobuk dole, teraz uz viem co to je 😉

tinka9075
1. apr 2014

@melisska ďakujem niekedy je toho dosť ale čakali sme dlho tak si treba detičky užiť sú dobručký len Marko v poslednej dobe je na maminke závislý nič poriadne nemôžem spraviť tak som to vyriešila tak že keď varím mládenec sa nosí v klokanke a je stále pri maminke 🙂 🙂

ria191
1. apr 2014

@vrabcek24 ale no nie kto sa tu zjavil po 100 rokoch 😀 😀 😀 . Vitaj vrabček oteplilo sa tak si späť ? 😀 😀 😀

ria191
1. apr 2014

@melisska tak ten šibááááááčisko nemá chybu 😀 😀 😀 . Bože aké dobručké a krásne chlapčiatko 😀 😀 😀 . Ako sa máte???

ria191
1. apr 2014

@tinka9075 fúha ale je medzi nimi riadny veľkostný rozdiel či sa to len zdá?. Marko je veliký chlapček a Zojka taká nežná princeznička 😀 😀 😀 . A nechaj nech varí mm 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
1. apr 2014

@nelly3 nelčiatko a čo keby si napísala, že si tam absolvovala softy, že to je tvoj MUDr. ktorý ťa veľmi dobre pozná po zdravotnej stránke a že už nechceš meniť kliniku a všetko absolvovať odznova a keďže boli softy neúspešné tak jediné riešenie je dlhý protokol hm???

nelly3
1. apr 2014

@ria191
no nieco vymyslim, ale nechce sa mi akosi nic riesit uz 😝

lienka_1
1. apr 2014

@ria191
@nelly3 Este ma napadol argument, ze osetrujuci lekar je podla Riusky veeelky fesi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vrabcek24
1. apr 2014

@ria191 ahoj, no som tu hlavne preto, že idem opäť do toho, tak nasávam dobré správy 🙂

vrabcek24
1. apr 2014

@ria191 a ty čo? riešiš niečo, alebo chodíš len na pokec? 🙂

ria191
1. apr 2014

@lienka_1 nóóóóóó tak ten tvoj argument asi zaberie najviac 😀 😀 😀 . Myslíš niečo v tom zmysle, že sa do neho rachla ??? 😝 😝 😝

ria191
1. apr 2014

@vrabcek24 hej hej ja tu iba oxidujem a furt na niečo čakám 😀 😀 😀 ja pôjdem rodiť až ako babka budem výstavný kus 😀 😀 😀 . Aspoň sa pripojíš k starej partii do rici ešte dosť nás tu "straší" 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre