Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
6. jan 2015

@diska ked budem rozpravat so svokrou, tak ti hned dam vediet... 😉

diska
6. jan 2015

@kako23 takze moze to byt tak ako mi hovorila,doktorka teda ze fraxiparin 06 ma taku istu koncentraciu ako clexane 04.
Mna totiz zacalo svrbiet cele telo ,ale nieje to tak,ze hned po pichnuti fraxiparinu,tak sa nevie ci je to z neho ale pre istotu mi to chcela zamenit.Brala mi aj krv na pecenove testy aby sa zistilo ci je to len sucha pokozka alebo aj nieco ine.

bergalm
6. jan 2015

Caute kocky,tak tato noc uplna katastrofa- zle mi bolo a mala som take navaly tepla ,mali ste to niektora??? normalne som si musela v noci vyzliect pyzamo a zle a zle som nemohla ani spat 😝 dufam,ze nasa laska je v poriadku 😒 mam strach.....

diska
6. jan 2015

@bergalm ahoj ,ja som to dnes mala opacne,zimnicu v noci a nad ranom.A uz asi 4 dni ma boli zaludok. to mozu nevolnosti zacinat neskor ? doteraz som nic take nemala.

ivka3901
6. jan 2015

@speranza1 ahoj speri ty nemáš žiadnu zistenú dg na hematologií?lebo ani ja a aj napriek tomu si picháš fraxiparin?lebo aj ja som mala hematom,ked bola tehotná☹

speranza1
6. jan 2015

@ivka3901 ano nemam ziadnu dg. Ani na hematke a ani na imunologii a pRedsa beriem vsetky lieky ... Ako keby som nieco mala... Myslim, ze aj to mi troska dopomohlo k otehu

speranza1
6. jan 2015

@diska
@bergalm mne sa to tak strieda raz zimnica a potom navaly tepla....

dejna0412
6. jan 2015

Ahojte baby,prosím pomôžte....chcem ísť do reprofitu a neviem sa rozhodnúť či ísť kodelka,machac alebo strelec???koho by ste mi vedeli odporučiť???dakujem Vám za každé info🙂

tinkatinulka
6. jan 2015

@dejna0412 podla posledneho info Machac už neberie nove pacientky ale pisala to tu jedna kocena..Stalcl ma najviac služieb a je tam aj casto a Koudak ma svoje oblubené korčule.Všetci si dobrí a aj doktorky..

dejna0412
6. jan 2015

@tinkatinulka no akurát na machaca som myslela,ze y som šla k nemu ...no nevadí,veď sa spýtam na recepcii🙂uvidím co mi povedia 🙂dakujem ti veľmi pekne za info🙂

tinka9075
6. jan 2015

@dejna0412
@tinkatinulka babenky vy ste Štelclovi ale poplietli priezvisko 😀 😀

dejna0412
6. jan 2015

@tinka9075 zaúčal sa🙂nebola by som ja keby som niečo zle nezapísala lebo nepovedala ;)))))ty tam tiež chodíš?alebo chodila????

kako23
6. jan 2015

@diska ano, je to tak.je tam ina koncentracia.

kako23
6. jan 2015

@speranza1 urcite to je vyssia koncentracia clexane ako fraxik.inak fraxik 0,3 je uplne zbytocny, nema to vraj ziadny ucinok. Zavisi to od kil, ked mam baba napr.70kg tak ten 0,3 fraxik je bezpredmetny. Ja si teraz picham 0,6 fraxik, ale nie kvoli stimulke ci tehu a to je davka, ktora uz ma nejaky ucinok na krv.takze moze byt, ze tym ze si zvysila tu davku, tak sa Ti zadarilo.Mne to teraz vysvetlovali doktori a sestricky v nemocke ako to funguje.

tinkatinulka
6. jan 2015

@tinka9075 jej to som si ani nevsimla..hihi on to pochopí ved kočky ho ľúbia 🙂 mne zásadne robí iba OPU 🙂 a ozaj kedy idete pre surodenca?

tinka9075
6. jan 2015

@dejna0412 nevadí veď vieme o akého lekára šlo 🙂 🙂 áno chodila som k nemu a jemu ďakujem že mám konečne detičky 🙂 🙂

dejna0412
6. jan 2015

@tinka9075 práve som sa k nemu objednala🙂tak uvidíme 🙂jeeee gratulujem 🙂nakoľko krát sa ti podarilo???

tinka9075
6. jan 2015

@tinkatinulka presne tak 😉 😉 ja by som bábo ešte brala ale lekári sú proti ďalší pôrod by bol riskantný tak ostávam pri dvojičkách ale mám párik tak som spokojná 🙂 🙂

tinka9075
6. jan 2015

@dejna0412 na prvý krát ani ivf nebolo treba stačila iui a hneď dvojičky 🙂 🙂

tinkatinulka
6. jan 2015

@tinka9075 asi maš aj tak o zabavu postarané..pamatam si že si mala komplikácie po pôrode takže asi skor neriskovať..a možno sa zadarí prirodzene 🙂

tinka9075
6. jan 2015

@tinkatinulka to mám aj teraz obaja chodia a sú všade po celom dome a naháňajú sa kriku je u nás ako v materskej skôlke 😀 😀

tinkatinulka
6. jan 2015

@tinka9075 a pes je kde schovany? 😀

ivka3901
6. jan 2015

@speranza1 ahá a kto by mi mohol predpísať ten fraxipirin keby som si ho chcela pichať?

tinka9075
6. jan 2015

@tinkatinulka pes ušiel do kúpelne chudák nemá pri nich pokoja 😀 😀 Zojka mu robí zle a potom mu dáva piškoty 🙂 🙂

speranza1
6. jan 2015

@ivka3901 mozu ti ho predpisat aj v RF ... Mne ho predpisuje hematologicka... A dokonca ona mi ho dala preventivne... Nie v RF... Skus sa porozpravat s hematologickou u ktorej si bola na vysetreni

speranza1
6. jan 2015

@tinka9075 mate to vesele u vas 😃😃😃😃😃

speranza1
6. jan 2015

@tinkatinulka ahoj laska ako sa mas?

dejna0412
6. jan 2015

@tinka9075 wow tak super🙂))len iui paráda...ja som po neúspešnom Ivf

diska
6. jan 2015

@kako23 ja som si uz pri vela stimulkach mala fraxiparin 06 a doknca aj 08 a nezadarilo sa vtedy,ano je to tak ako pises,ze aj vaha hra ulohu,lebo sak velke telo 😀 ale ono to zalezi aj od toho stavu mutcii a vsetkeho,mne preto kontroluju krv kazde 3 tyzdne ci netreba zvysovat alebo znizovat davku.
Len toto bola premna novinka bala som sa ,ze ked mi znizi clexane na 04,ze to bude malo kedze som mala fraxik 06 ale uz si mi to vysvetlila. 🙂

dejna0412
6. jan 2015

Dievčatá od 2.2 budem opäť medzi vás patriť 🙂)teším sa veľmi🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre