Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

misenaf
13. mar 2015

Ahojte baby. Chcem sa spýtať ako pripravuju na Ket v RF. Klasicky ako všade inde? Od 1 dc estrimax oralne 3x1 alebo maju nejaký iný protokol, dávkovanie alebo náplaste?

tinka9075
13. mar 2015

@haimi Záhumenský je super mne robil Laparoskopiu ešte keď robil v Podunajských Biskupiciach sympaťák je aj kapacita 🙂 🙂

jankadanka45687w
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haimi
13. mar 2015

Baby, mozem tie reklamy (clanok hore) posielat adminovi na vymazanie? Prvykrat som to ignorovala, ale uz ma to vytaca 😀

speranza1
13. mar 2015

@haimi cau draha...vcera vecer ma dost bolelo brusko a najnovsie mi trpnu ruky a zle sa mi v noci dycha....tak uvidim, ci sa to zlepsi....ale vydrziiiiim....musiiiiiiim....rovnako ako aj ty....spolu to vsetky zvladneme 😀 😵

melisska
13. mar 2015

@misenaf aj inak, bez estrimaxu, v prirodzenom cykle 😉

speranza1
13. mar 2015

@misenaf bud ides nativ...bez liekov, alebo s liekmi...estrimax...alebo estrofem a potom od 14dna sa zacina vkladat utros a cca od 16-20 dna by mal byt ket.... No pred tym aspon 6dni ten utros....ja osobne som mala nativ, 14den utz + utros a 19alebo 20den ket....prejem ti vela stasticka....

haimi
13. mar 2015

@speranza1 dufam, ze ta boli tak tehotensky a nie menstruacne. Maternica sa hlavne pri dvojkach dost roztahuje, len to treba pretrpet. Neboj, vsetko bude dobre 😉

ingrid0105
13. mar 2015

@haimi ja uy som to raz spravila, kludne to posli

speranza1
13. mar 2015

@haimi bolelo ma tak ako keby som mala svalovku...asi sa roztahovala maternica....

haimi
13. mar 2015

@speranza1 tak to potom v pohode 😉 to len pretrpet

hadimrska61
13. mar 2015

@haimi áno,môžeš.Už idú na nervy s tými reklamami,nakúpia za pár šupov z Alieexpresu a tu to predávajú VRAJ v zľave za nekresťanské ceny.

haimi
13. mar 2015

@hadimrska61 uz som to poslala 😀

ludinka
13. mar 2015

@speranza1 ahoj dakujem za opytanie ja uz to pomaly taham do konca.....citam vas aj ked neprispievam, drzim vam vsetkym palce hlavne tym ktore mate take trampoty v tehu.........ja som uz objednana na sekciu o 2 tyzdne koli tomu ze maly je otoceny koncom panvovym, teraz mam trochu stres lebo som bola v stredu na poradni a po palpacnom vysetreni stale spinim 😒 aj ked mi dr vravel ze sa nemam zlaknut ak budem krvacat som z toho nervozna lebo uz to je 3 den........bojim sa aby sa mi porod nespustil skor, ked uz sekcia tak urcite lepsie planovana ako akutna

lenka54321happy
13. mar 2015

@speranza1
Jasne ze zvladnete baby! Nepoznam dve silnejsie ako vas dve!!! Drzim velmi palce!!! 😘

dalida
13. mar 2015

Dievcata, ktora z Vas brala intralipidy? Potrebujem sa s vami poradit... Dakujem.

dalida
13. mar 2015

@speranza1 dakujem, ty vies, za co 😉

diska
13. mar 2015

@dalida jaaaaa 🙂

speranza1
13. mar 2015

@ludinka draha uz o dva tyzdne????? Paaaani to ubehlo...a vy uz viete co to bude? 😵 😵 😵

speranza1
13. mar 2015

@dalida uz to mas?....to som rada...odkedy budes uzivat?

dalida
13. mar 2015

@speranza1 speri Koudy mi ho nasadil hned 😉

dalida
13. mar 2015

@diska 🙂 prosim ta, napisali ti v RF doporucenie na intralipid??? (predpisali recept, instrukcie na podanie, ako casto si ich brala?). Dakujem

diska
13. mar 2015

@dalida oni to nechcu pisat ,nemozu lebo teda sak oni to tam chcu podavat.Instrukcie som mala tak,ze som to odkomunikovala emailom,intralipid som si zohnala sama,aj miesto kde mi ho podavali,ja som brala az do 20tt.

ludinka
13. mar 2015

@speranza1 ano bude to chlapcek 🙂
normalny termin mam o tyzdne ale cisarsky mi naplanovali o tyzden skor
no mne to az tak neubehlo, ja som cele tehu mala stale strach ci sa nieco nepokazi, o nejakom uzivani moc nie je rec, ale myslim ze to vacsina kociek co sme tu sme natom rovnako.......po tom vsetkom

diska
13. mar 2015

@ludinka mozem sa opytat kde budes rodit?

lienka_1
13. mar 2015

@dalida Ja som brala. Co potrebujes vedeit?

speranza1
13. mar 2015

@ludinka no to "uzivanie" si tehotenstva velmi dobre poznam...

speranza1
13. mar 2015

@ludinka ale kraaasne ste to potiahli a vydrzali neurekom... 😵

ludinka
13. mar 2015

@diska v ruzomberku

@speranza1 ano ved vlasne som nemala skoro ziadne problemy pocas tehu............ked sa porovnam s tebou tak mozem byt stastna ako blcha, len raz som bola v nemocnci pred 2 tyzdnami ked sa krpec pokusal o obrat a prestal sa na chvilku hybat, nastastie sa potom vratil naspat takma po 3 dnoch pustili domov

speranza1
13. mar 2015

@ludinka veeeelmi ti budem drzat palce...nech je vsetko tip top... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre