Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
11. apr 2015

Ja som rada že som Štelcla spoznala a splnil mi sen a mám deti 🙂 🙂 ja som raz výpoveď dávala k 10 dňu v mesiaci a bez problémov mi ju dali 11 som nastupovala do inej práce 😉 😉 možno dal výpoveď ale nechcel to rozoberať pred pacientkami 😉 😉

yjavenie
11. apr 2015

@freyahope my máme problém tvar 1% dobrých len . Ale nejde mu do hlavy že sa nevivinu. Kedy budeme tehule  😠

haimi
11. apr 2015

@majkulik drzim palce 🙂

yjavenie
11. apr 2015

@mimika1973 ďakujem si milá. 🙂malá som clostil 2 x denne +5injekcii fostimon. Orgalutran Pregnyl. Malá so. Aj 10 folikov na sone . Vybrali 3 ,dobre boli 2, oplodnilo sa len 1.máme zlý tvar 1% dobrých. Dúfam že konečne bude aspon vklad. Bojím sa . V stredu mam Sono tak uvidím ako som zareagovala teraz.

tlucka
11. apr 2015

@tinka9075 Aj ja som Marcela rada spoznala a dúfala som, že mi dieťa urobí práve on 🙂 Osobne si myslím to isté čo ty, že na klinike vedeli o jeho odchode už skôr, len nechceli stresovať pacientky. Ja som sa už dlho divila, že nemá foto na nástenke na chodbách kliniky a nové sestričky tam sú... Teraz si budem musieť vybrať buď niekoho nového z RF, alebo urobiť pátraciu akciu a ísť za ním 🙂

silvia545
11. apr 2015

@mimika1973 ahoj,,nie dnes som nevolala,,embryologička mi povedala,že 2 deň kultivácie embryjka nepozerajú 🙂 ani neviem kto mi bude robiť vklad a dakujem,musí to byť to pravé 🙂

tinka9075
11. apr 2015

@tlucka určite vedeli o jeho odchode len nechceli nič povedať,,, ja som mala takýto pocit keď som chodila k doc.Tomášovi do iscare keď už sme začali konečne niečo riešiť tak docent odišiel ...nevedela som o tom a šla do Iscare keď som sa to dozvedela celú cestu domov som prerevala a mužovi povedala že ja asi tehotná nebudem lebo docent je ozaj super ,,,a potom sme zostali v kontakte radil mi a poslal ma do Reprofitu a odtiaľ som už odchádzala spokojná 🙂 🙂

mircalla
11. apr 2015

Aj ta chybajuca fotka mi bola podozriva

kutka
11. apr 2015

Ja len fakt nechapem, preco ma predvcerom rano este presviedcal, ze sa urcite vidime pri vklade. Ja som sa ho vôbec na to nepytala. Povedal to sam proaktivne a posobil maximalne presvedčivo. No som z toho jelen. Kazdopadne ak o tom vedeli a nechali ho prijimat nove pacientky, to mi pride trocha nefer 😖

No nic, tak nam tie deti bude musiet spravit niekto iny 🙂 Ale skoda.

tlucka
11. apr 2015

@tinka9075 Žial neviem či sa bude dať s nim nejako nakontaktovať a ak aj áno, či bude ochotný riešiť ďalej naše problémy. Aj ja dnes plačem. Tak som sa tešila na posledný vklad a teraz tam pôjdem s čudným pocitom..

ivka3901
11. apr 2015

Baby tie ktoré ste išli na KET platili ste 7000 českých korún?

margaretka4
11. apr 2015

@tlucka Marcel tam nemal fotku uz v januári, uz vtedy tu niekto vyjadril podozrenie, ci náhodou neodchádza

freyahope
11. apr 2015

@yjavenie my máme tiež len 1% dobrých a navyše sa skoro vôbec nehýbu. Tak držím palce, už sa musí podariť. Aj vám aj nám 🙂

freyahope
11. apr 2015

@ivka3901 áno

ivka3901
11. apr 2015

Tak potom som zvedavá tedak kto mi bude robiť vklad 😒 ale aj tak my to néjde do hlavy 😒

tlucka
11. apr 2015

@ivka3901 Ja mam chuť v pondelok zavolať do RF a spýtať sa nato.. Nechcem dôjsť do RF a čakať, že snáď sa niekto nado mnou zmiluje a urobí mi vklad 😠

tinka9075
11. apr 2015

@tlucka to ti verím aj ja som vtedy revala za docentom no a potom som plakala ale už od šťastia keď som sa z ním znovu stretla v jeho ambulancii a v tehu som na všetky soná chodila k nemu tak sa veľmi tešil 🙂 🙂 ale veď aj Marcel má gynekologickú ambulanciu 🙂 🙂

ivka3901
11. apr 2015

@tlucka no my máme vklad v pondelok a dr.pastorčáková mi hovorila,že ho bude robiť štelcl tak uvidíme čo bude 😒

tlucka
11. apr 2015

@tinka9075 To fakt má svoju ambulanciu? Tak to som nevedela. Vieš aj bližšie info o nej? Asi ho budem prenasledovať. 😉

ivka3901
11. apr 2015

@freyahope prosím ťa a kolko je to eur?

tlucka
11. apr 2015

@ivka3901 Ja mne naplanovala vklad Pastorčáková, ale na štvrtok a povedala že bude určite Marcel.. Tak asi nie..

freyahope
11. apr 2015

@ivka3901 nám dali v zmenárni taký kurz, že to bolo cca 260 €

diska
11. apr 2015

@tlucka baby citam,ze tu reisite zahadu Marcel 😀 staci ak sa ta neaka baba k nemu objedna a na recepcii jej povedia,co a ako 🙂 dufam,ze tam stale je a aj bude.

tlucka
11. apr 2015

@diska No záhada okolo Marcela je žiaľ asi už vyriešená. @martuska00 dnes napísala, že jej na mail odpovedal Štepán, že Marcel už u nich nepracuje.. 😢 😢 😢 ☹ Takže tak..

tinka9075
11. apr 2015

@tlucka píšem ip 🙂 🙂

crazybabenka
11. apr 2015

no mňa porazí.....ja som presne vedela, že mám ísť na vklad tento mesiac.....to by som ho ešte stihla....ja ani neviem....koho si teraz vybrať ☹ ☹ ☹ ☹

diska
11. apr 2015

@tlucka tak to je naozaj skoda,u nas mal prave on tu stastnu ruku .

crazybabenka
11. apr 2015

ale na stránke ešte stále je 😒

crazybabenka
11. apr 2015

Takže je to asi naozaj pravda.....lebo už sa to rozoberá aj na iných stránkach

tlucka
11. apr 2015

@crazybabenka Na stránke majú ešte stále uvedené, že odborným konzultantom je prof. Pilka. A ten už žiaľ nie je medzi nami... Akurát čo majú na stránke aktualizované, sú výsledky úspešnosti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre